Şimdi Ara

Battlefield 3'de Bunu Yapabilir Misin ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
8.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Neredeyse hergün yeni bir BF 3 videosu karşımıza çıkıyor. Komik veya ürkütücü buglar, şanslı spawn oluşlar, yetenekli piyadeler, en gözü pek sniperlar. Ancak şu ana kadar beni en çok etkileyen uçağından atlayıp roketiyle bir başka uçağı indirerek tekrar uçağına binen kaçık dostumuzdu. Ve kendisi yepyeni bir videoyla geri döndü. Bunu ister yetenek olarak adlandırın isterseniz şans, arkadaşımız bu yeni çılgınca denemesinden de alnının akıyla ayrılıyor.

• umarim ayni serverde oynamam bu adamla.
  • oha
  • %30 yetenek %70 şans :D
  • Bu arkdaşı Tebrik ediyorum
  • eğer hile kullanmıyosa helal olsun ayrıca diğer uçak pilotu bf3 oynamayı bırakmış :)))
  • "Oyun çok gerçekçi beyler tam savaş atmosferi" diyenler doluşacak birazdan
  • ne yaptın yiğen sen yavv :))
  • yuh bende çok denedim böyle vurmayı ama nasip olmadı :D
  • saygı duruşu...
  • Bİzdeki lag seviyesi ile o jet bizi öptükten sonra ateş etme şansımız oalcağı için girmeyiniz böyle aksiyonlara.Daha dün adam benim erkanıma göre tabanca çekiyor (çektiği esnada beni burmuş oluyor.Vurduğu silah ana silahı.Çoğu durumalrda 1-2 saniye sonra görüyoruz olayları.Boşuna kalvyeyi yemeyin yaniii
  • Orduya alın bu adamı :D
  • adam bunu yapabilmek için 100000000000 kere denemiştir lol
  • Battlefield Fanı olarak gerçekten Battlefield oyununa yakışmıyor böyle olayların olması....
  • bende aynısını yapmıştım ama sniperla değil, rpg le :D
  • Ben hayır diyorum... :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXelanc3

"Oyun çok gerçekçi beyler tam savaş atmosferi" diyenler doluşacak birazdan

Aynen gelirler birazdan

Rendezook ile yarışmayı kazanan aynı adam yapıyor bunuda . Adamda şanstan çok yetenekde var .
    Zaten rendezook yaptığı maçın tamamını upload etmişti bununda edicek izlemek isteyen izlesin ;

5:25de tekrar deniyor hatta

• ''Stun_gravy'' bu diğer videodaki jetten inip bazuka ile vuran aynı adam. Kendisi de o kadar iyi bir oyuncu değil, kill / deaths oranı eksilerde, takımına da pek faydası dokunduğu söylenemez :D
  • Şans diyip geçmemek lazım adamın bunu düşünüp hayata geçirmesi başlı başlına ayrı bi olay :D
  • Yuh artık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.