Şimdi Ara

Vestel ile yeni nesil ankastre çözümlerini konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda ülkemizin önde gelen teknoloji şirketlerinden Vestel'in, yeni nesil ankastre çözümlerini konuştuk. Vestel'in bu alandaki faaliyetleri ve ankastre çözümlerdeki temel bileşenlere ait detayları videomuzda bulabilirsiniz.

• Ben demistim yakinda yemek tarifi vermeye baslar dh cok yaklastik az kaldi
  • Vestel cok kaliteli de sanki daha solo ürünleri doğru düzgün üretemez olmasına rağmen birde ankastre ürünlere bulaşmış malesef onceden Vestel baska frimalara fason ürün yaptirirken samsung gibi mesela daha iyiydi
  • Vestel reklam veriyor, donanimhaber.com'da reklamı yayınlayıp parasını alıyor. (bilindik şeylerle kafa yormaya gerek yok)
  • Vestel ile yeni nesil ankastre çözümlerini konuştuk

@istanbul2007

+1
  • Yıllardır en adi ithal parçaları Türk malı diye yutturdular. Hayatta vestele para vermem, verdirmem..
  • Şimdi gerçekler acıdır,Vestel anca kendi çapında gelişir..
  • vestel baya parayı akıtıyor galiba baksanıza istemedikleri yorumları bile sildirtiyorlar, keşke gerçekten o paraları arge ye yatırıp reklamlarını kendi başardıklarıyla yapsalar...
  • 2004 yılında üye olduğum dh maalesef o dönemlerin ruhundan oldukça uzaklaştı.
    bilişim ürünleri ile alakalı haberlerin yapıldığı bir mecra da beyaz eşya/ankastre ürünleri ile alakalı zoraki bir video haber görmek benim içime sinmiyor.
    belki kendilerine göre haklılar bu siteyi ayakta tutmak kolay değil ama bunun yolu bu olmamalı.
    reklam almak elbetteki olması gereken, ama reklam haber yapmak, işte orada sinek benim midemi bulandırır.
  • Deneme
  • Forumlarda bu kendi markalarimiza karsi on yargiyi bir turlu anliyamiyorum. Hala asagilanmis, biz bir sey yapamayiz psikolojisini atlatamamisiz. Ben vestel ankastre kull. 3 yildir ve ciddi sorun yasamadim. Bazi forumlardada rast geldim. Adam casper i kotuluyor Acer markasini ovuyor bilmiyorki o marka piyasanin en ucuzunu ureten bir marka. Iste adi yabanci olsun yeter. Kutulun bur karalamadan. Siz almayin ama alanlarida serbest birakin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Forumlarda bu kendi markalarimiza karsi on yargiyi bir turlu anliyamiyorum. Hala asagilanmis, biz bir sey yapamayiz psikolojisini atlatamamisiz. Ben vestel ankastre kull. 3 yildir ve ciddi sorun yasamadim. Bazi forumlardada rast geldim. Adam casper i kotuluyor Acer markasini ovuyor bilmiyorki o marka piyasanin en ucuzunu ureten bir marka. Iste adi yabanci olsun yeter. Kutulun bur karalamadan. Siz almayin ama alanlarida serbest birakin

Hocam söyle bi sorun var casper'ı kötüleme lafına takıldım bilgisayarları fiyat olarak çok daha uygun ama ilerde gerçekten sorunlar yaratıyor vestel için bunu demıyorum fakat bilgisayar konusunda casper vestel exper hatta ve hatta acer bile çok eleştirilen bir firmadır acer'ında uzun soluklu laptopları fazla yok
  • harbiden bizde yerli markalara camur atm modasi var... yabanci markalar ovulur yerliler kotulenir... CASPER almayin diye kici tutusan uye var confickerbelasi o basta olmak uzere her uye yerli markalari kotuler...
  • Siz almayin ama alanlarida serbest birakin .

• ne bu VESTEL düşmanlığı? hepiniz yabancı marka hayranı olmuşsunuz... yuh... zaten halkı Türk markalarından soğuttuğunuz yetmez gibi askerliktende soğutmaya çalışanlar var hepsi dh bünyesinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

ne bu VESTEL düşmanlığı? hepiniz yabancı marka hayranı olmuşsunuz... yuh... zaten halkı Türk markalarından soğuttuğunuz yetmez gibi askerliktende soğutmaya çalışanlar var hepsi dh bünyesinde...

Kendi üretmeyi beceremediği için yabancı markalara çamaşır makinesi ürettiren frimayı mı övmemi istiyorsunuz?Siz hala vestelin kendi başına üretim yaptığını sanın.En dadndik malzeme ve işçilik seviyesindeki ürünleri kusura bakmayın övemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

ne bu VESTEL düşmanlığı? hepiniz yabancı marka hayranı olmuşsunuz... yuh... zaten halkı Türk markalarından soğuttuğunuz yetmez gibi askerliktende soğutmaya çalışanlar var hepsi dh bünyesinde...

Kendi üretmeyi beceremediği için yabancı markalara çamaşır makinesi ürettiren frimayı mı övmemi istiyorsunuz?Siz hala vestelin kendi başına üretim yaptığını sanın.En dadndik malzeme ve işçilik seviyesindeki ürünleri kusura bakmayın övemem.

adamlar dijital elektronikte uzman çamaşır makinasında değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul2007

Ben demistim yakinda yemek tarifi vermeye baslar dh cok yaklastik az kaldi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

adamlar dijital elektronikte uzman çamaşır makinasında değil...

Onun tvlerinin fiyatına çok daha net ve kaliteli tv almak varken kazılanıp Vestel almak istiyorsanız birşey diyemem. Bu arada burada Ankastre Çözümler tartışılıyor. Elektronik değil. Gerçi onuda beceremiyor ama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.