Şimdi Ara

Vita İçin Call of Duty Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Sony'nin Playstation için pazarlama yöneticilerinden Guy Longworth, Vita için Call of Duty oyunu yapıldığını duyurdu. Sonbahar aylarında Vita platformuna da Call of Duty oyunu çıkaracaklarını söyleyen Longworth, olası bir Vita Call of Duty oyununun yeni mi yoksa bir port mu olacağıyla ilgili bilgi vermekten ise kaçındı.

Ekim ayı dolaylarında Treyarch'ın verdiği bir iş ilanında yeni konsol için başarılı bir oyun uyarlaması sloganıyla personel arıyordu. Bu bahsi geçen yeni konsolun Wii U mu yoksa Vita mı olduğu ise bilinmiyordu.

Activision, yeni Call of Duty'yi onaylasa da PC, PS3 ve Xbox 360 gibi kesin çıkacağı düşünülen platformların yanısıra yeni konsollar ile ilgili planlarını açıklamadı. Vita'da da Call of Duty görmek hiç fena olmazdı.

• Zaten onaylanmış olduğunu, 2012'de çıkacağını ve Treyarch'ın yaptığını biliyorduk. Yanlız 2012'de çıkacağını herkes bilmiyordu. Treyarch'dan bir mühendis twitter hesabından yayınlamıştı, neogaf'ta konuşulmuştu.
  • Sürekli çıkarıyolar bi kerede Vita için çıkarsınlar ne olacak :P
  • allah bilir gene aynı motoru kullanırlar
  • bu oyunun motorunu seven tek kişi benim herhalde

ben motoru geçtim mw2 gibi olmamış mw3 yeni motor gelse ne yazar yeni motor yeni nesile sebep konsollar bu gerçek yeni motor olsa konsolda anca 30 fpsde çalışır buda cod un yapısına aykırı birşey
  • Vita'da aynı motor kullanılırsa severim ama, çünkü o aynı motor vita'yı zorlayacaktır. Rahat rahat kaldırabileceğini zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

allah bilir gene aynı motoru kullanırlar

Allah bilir sen bf3 fanısındır
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Vita'da aynı motor kullanılırsa severim ama, çünkü o aynı motor vita'yı zorlayacaktır. Rahat rahat kaldırabileceğini zannetmiyorum.
    ,

zorlicağını pek sanmam çünkü red dead redemption vitada remote olarak oynanabiliyormuş bi videosunu izledim youtubede aratırsan görürsün grafiklerin ne kadar iyi olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: theodorus321

quote:

Vita'da aynı motor kullanılırsa severim ama, çünkü o aynı motor vita'yı zorlayacaktır. Rahat rahat kaldırabileceğini zannetmiyorum.
    ,

zorlicağını pek sanmam çünkü red dead redemption vitada remote olarak oynanabiliyormuş bi videosunu izledim youtubede aratırsan görürsün grafiklerin ne kadar iyi olduğunu

remote vita nın gücünü kullanmıyor görüntüyü aktarıyor sadece battlefield 3 killzone 3 de çalışıyor ama vitada çalışır bence rdr zaten kesin bi gta gelir
  • Vitanın gücünü henüz daha görmedik.Fifa videolarına bakarsak nerdeyse Xbox ile aynı olduğunu görebiliriz.Ayrıca konsol daha yeni çıktı.İlerleyen yıllarda kapasitesi daha da iyi kullanılacaktır.Ayrıca cidden çok güçlü bir liste oluşmaya baladı Vita için.Eğer online altyapısı sağlam olursa çok iyi bir konsol bizleri bekliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: theodorus321

quote:

,

O RDR'yi çalıştıran, KZ3'ü çalıştıran vita değil ps3. Görüntü vita'ya aktarılıyor.

@Üsteki mesaja,

Xbox'ın gücünü Fifa ile anlayamazsınız.
  • zorlayamaz.. mortal kombatı görmediniz heralde ps3 tekı gibiydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

zorlayamaz.. mortal kombatı görmediniz heralde ps3 tekı gibiydi...

Aydınlatmadan ve çözünürlükten kısarlar, aynısı zorlar hocam ya. Cihazın tam gücü belki o kadar olabilir ama onu da daha keşfedemezler sanıyorum.
  • Tahmin ediliyordu zaten. Güzel haber.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.