Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.463
Cevap
77
Favori
396.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazı dün satın aldım. herhangi bir şekilde vodafone abonesi olma zorunluluğunuz yok. 25 yaşın altında olmanız yeterli. Zaten cihazın yanında yeni bir data hattı alma zorunluluğu var ve kullanmakta olduğunuz vodafone hattın herhangi bir önemi yok. 360 TL kredi kartınızdan 12 taksitle çekiliyor ve ilk 12 ay boyunca ayda 5 tl data hattı ücreti ödüyorsunuz. Ben bu şartlarla satın aldım. cihaza gelince , daha önce motorola zoom ve samsung galaxy tab kullanma şansım oldu. onlarla kıyaslayınca herhangi bir fark göremedim. Hatta ekranı bana daha iyi gibi geldi. menü geçişlerinde herhangi bir yavaşlık yok. bir kaç tane uygulama da yükledim oyunları denedim . 3g ve wifi bağlantıları da gayet iyi.( aynı ortamda iphone 4s , xperia arc gibi cihazlarla kıyasladım 3g ve wifi hızı telefonlardan daha iyi). ekran parlaklığı ve görünüş açısı oldukça başarılı. 4.0 güncellemesi alacak mı bilmiyorum ama alırsa çok daha verimli bir cihaz olacağını düşünüyorum. bence f/p olarak gayet iyi. Ödeme koşulları da oldukça iyi.

• Tableti alanlara bir sorum olacak. Ödeme için kredi kartı kullanımı zorunlu mu? Yeni hat alımında 360 liranın kredi kartından zorunlu alınacağını düşünüyorum. Peki hali hazırda Vodafone müşterilerine de aynı uygulama var mı?
  • Aylik sinirsiz cepnet paketiniz varsa sakin bu tableti almayin. Bana gonderdikleri mail soyle

İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, Tablet cihaz kampanyası uygulaması gereği verilecek olan 100 mb internet paketinizin dışında aylık cepnetinizi kullanamıyacağınızı belirtmek isteriz.

Hat üzerinde sadece bir adet internet paketi devrede kalabilmektedir.Bu bağlamda tablet aldığınız durumda aylık cepnitiniz sistemden otamatik olarak kaldırılıcaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huargu

Tableti alanlara bir sorum olacak. Ödeme için kredi kartı kullanımı zorunlu mu? Yeni hat alımında 360 liranın kredi kartından zorunlu alınacağını düşünüyorum. Peki hali hazırda Vodafone müşterilerine de aynı uygulama var mı?

kredi kartı kullanımı zorunlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huargu

Tableti alanlara bir sorum olacak. Ödeme için kredi kartı kullanımı zorunlu mu? Yeni hat alımında 360 liranın kredi kartından zorunlu alınacağını düşünüyorum. Peki hali hazırda Vodafone müşterilerine de aynı uygulama var mı?

cevap daha önceki mesajlarda verilmiş olabilir fakat ben yinede yanıtlayayım.

Kredi kartı ile ödeme zorunlu. 8 aydır aktif faturalıyım. Bende alırken 360tl sini kredi kartından geçtiler. Birde sanırsam belli kartlara işlem yapıyorlar. Garanti Bonus Özellikli kartlar , Akbank Axess ve Yapıkredi Worldkart diye hatırlıyorum fakat tam emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: Free User

quote:

arkadaşlar sizin tabda restart atıyormu atıyorsa yazılım hatalı değilse benim tab bozuk

4-5 saat test edebildim bugün hiç restart atmadı tek sıkıntım ufak bi ışık sızması var o kadar oda pek sorun teşkil etmiyor.

ışık sızması yok bende ama özelikle dikkat ediyorum markette kastırınca donuyor restart atıyor. yazılım kaynaklı olduğu belli vuruyorum ediyorum temassızlık mı var diye yok restart atmıyor :) Bakalım vodafone ekibi fix çıkarır diye düşünüyorum. Daha yeni cihaz.

Hocam benimki restart atmıyor direkt kapanıyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Aylik sinirsiz cepnet paketiniz varsa sakin bu tableti almayin. Bana gonderdikleri mail soyle

İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, Tablet cihaz kampanyası uygulaması gereği verilecek olan 100 mb internet paketinizin dışında aylık cepnetinizi kullanamıyacağınızı belirtmek isteriz.

Hat üzerinde sadece bir adet internet paketi devrede kalabilmektedir.Bu bağlamda tablet aldığınız durumda aylık cepnitiniz sistemden otamatik olarak kaldırılıcaktır.

interneti aktif olarak kullandığınız hatta değilde yeni verdikleri data hattına tanımlıyorlar. Verdikleri data hattının numarasıda farklı oluyor. Aslında cepnet paketinizi ilgilendirmemesi lazım diye düşünüyorum sonuçta ayrı hatlar. Bence mailde bir yanlış anlaşılma olabilir. Shoplardan kesin bilgi alınmalı.
  • maalesef maltepe carrefourdada taplet bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar sizin tabda restart atıyormu atıyorsa yazılım hatalı değilse benim tab bozuk

4-5 saat test edebildim bugün hiç restart atmadı tek sıkıntım ufak bi ışık sızması var o kadar oda pek sorun teşkil etmiyor.

ışık sızması yok bende ama özelikle dikkat ediyorum markette kastırınca donuyor restart atıyor. yazılım kaynaklı olduğu belli vuruyorum ediyorum temassızlık mı var diye yok restart atmıyor :) Bakalım vodafone ekibi fix çıkarır diye düşünüyorum. Daha yeni cihaz.

Bizlerde aynı en azından bende :) dili ing yap bir nebze düzeliyor. Yazılım sorunlu belli fix gelir elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sametgfb34

maalesef maltepe carrefourdada taplet bitmiş

Öz atalar i ara birde onlar bayağı büyük bir bayi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

quote:

quote:

Bizlerde aynı en azından bende :) dili ing yap bir nebze düzeliyor. Yazılım sorunlu belli fix gelir elbet

yazılımsal sorunlarda servise goturmenin bir anlamı yok değil mi hocam

• Aynen
  • http://m.shiftdelete.net/vodafone-smart-tab-10-on-inceleme-35040.html

4.0 gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskahve -- 20 Şubat 2012; 10:30:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Aylik sinirsiz cepnet paketiniz varsa sakin bu tableti almayin. Bana gonderdikleri mail soyle

Eğer kullandığınız hattı tanımlarsanız cepnet iptal edilir
    Fakat yeni hat alarak tablet alırsanız bi sey olmaz
    Cepnetinizin bulunduğu hattı takar veya telefondan paylaştırarak sınırsız kullanırsınız
    Yeni hat alınması daha mantıklı bence
    Çünkü asıl kullandıgımız hat bosta kalıyor
    Temmuz ayında 3g nin 3. yılında mutlaka bi kampanya düzenlenir
    İşe yarar bi sey varsa taahhütle hattımız bağlı olmadığı için rahatlıkla alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: miskahve

http://m.shiftdelete.net/vodafone-smart-tab-10-on-inceleme-35040.html

4.0 gelecek

Fix hayatta gelmez daha o vakit
  • 30 TL 24 AY hatsiz alanlar nasil almislar nerden almislar? adamlar 25 tllikte hat olmazsa vermeyiz diyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

30 TL 24 AY hatsiz alanlar nasil almislar nerden almislar? adamlar 25 tllikte hat olmazsa vermeyiz diyolar

Çalışanlar tam mal. Şikayet etmeyin yazımı :) pc başına geçince data numarami pm atarım sana onlara gösterirsin

• Kartal Atalar'daki bayiye 14 tane gelmişti.
    Sanırım hala var.
  • bende de 2 kez kapanma yaptı ama yazılımsal gibi duruyor sorun. benım en çok hosuma giden dlna oldu. acık olan laptop (wifi bağlantılı) tv (kablo ile modeme) ve tabletim ortak ağda ve tabletten pc deki resim muzuk video ulasıp ister tablette çalıştırıyorum istersem direk tv ye yollayıp orda çalıştırıyorum. yanı oturduğum yerden pc ye bağlanıp tv de gösteriyorum :D süper oluyo :D
  • quote:

cevap daha önceki mesajlarda verilmiş olabilir fakat ben yinede yanıtlayayım.

Kredi kartı ile ödeme zorunlu. 8 aydır aktif faturalıyım. Bende alırken 360tl sini kredi kartından geçtiler. Birde sanırsam belli kartlara işlem yapıyorlar. Garanti Bonus Özellikli kartlar , Akbank Axess ve Yapıkredi Worldkart diye hatırlıyorum fakat tam emin değilim.

Açıkçası bu kampanyadan yararlanırsam kredi kartı limitimi doldurmayacağı için yararlanacaktım. 360 lira az gibi gözükse de hiç istediğim bir şey değil bu. Cevap için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.