Şimdi Ara

ipod touch 1.nesil -jailbreak sorunu yardım lütfen!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ipod touch 8GB.1. nesil bir malkinam var jailbreak için ciddi ugrastım ama black breese de blackra da yükledim alet kilitlendi ama hiç bir şey yapamadım.İtunes in versiyou 9.1 olmalıymış onu da yükledim.Black breese "9.1 " değil diye çalışmıyor mesajı veriyor.
    ortada kaldım lütfen yardım edin...

• iTunes u son model yap. Redsn0w ile kır. Zaten google a yazınca adım adım anlatıyor. ben daha dün yaptım çok rahat oluyor
  • Öncelikle cevap için teşekkürler, ama sorunum daha çözülemedi. i tunes 10 u yükledim, alet şuanda recovery modunda ve güncelleme yapıp kurtaramadım.Tam bitecekken yükleme sürei doldu vs diyor.çok denedim. Rednsnow ise bunu desteklemedigini yazdı en son denememde.Bir de windows artık o programı açmamı engelliyor. "windows bir sorunşa karşılaştı ve programın kapaıtlması gerekiyor" yazısı çıkıyor ekrana...yine de denemeye devam edeceğim.Sanırım eksik ya da yanlışlık var...
  • Arkadaşlar, ipod jailbreak konusunda keisn çözüm yok mu? bilmen varsa yardımcı olabilir mi?
  • İlk kırmaya çalıştığımda bana da öyle dedi. Ama her versiyona özel var. Mesela seninki iOS 5.0.1 ise son model redsn0w yükleyeceksin. Sonra Apple ipsw yükleyeceksin. Böylece jailbreak işlemi başlıyacak.
  • 3.1.3 için Spirit kullanabilirsin.
    DFU moduna al tek tuşla jailbreak yap.
  • .Versiyon 1.1.5 (4B1) miş model PA623LL diyor ilk jen. Ancak ne nedir nasıl yapılır bir türlü beceremedim...
  • bu konuda ciddi yardım edecek biri varmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.