Şimdi Ara

Angry Birds bu kez Space ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Angry Birds bu kez Space ile geliyor

Yayınlandıktan kısa bir süre sonra fenomen haline gelen ve en popüler mobil oyun ünvanını hak eden Angry Birds firması Rovio'yu da devler arasına sokmayı başardı. Seasons eklentisiyle oyuna daha eğlenceli bölümler ekleyen Rovio son olarak Rio eklentisiyle farklı alanlara da açılım yapmıştı.

Rio eklentisi için 20th Century Fox ile işbirliği yapan Rovio aynı adlı bir animasyon filmini gösterime sokmuştu. Ayrıca oyun tüm mobil platformlar ile masaüstü platformlar ve sosyal ağlarda da yerini aldı. Angry Birds lisanslı hediyelik ürünler ve aksesuarların satışına başlandı.

Rovio popüler yapımı için şimdi de Space adlı yeni bir paket hazırlıyor. 22 Mart'ta yayınlanacak paket için detaylı bilgi bulunmuyor. Sadece NASA ve National Geographic partner listesinde yerini aldı. Tanıtım videosundan da oyunun uzayda geçen bir versiyon olduğu ve doğal olarak bazı fizik kurallarının değişeceği yorumunu yapmak mümkün. Hatta bunlardan ikisinin sıfır yer çekimi ve ışık hızında yıkım özelliği olacağı belirtiliyor.

Space eklentisinin yayını ise oldukça gösterişli olacak. Oyun, animasyon, yayıncılık ve perakende alanlarının hepsinde Space hamlesini görebileceğiz. Eklentinin resmi sayfasıhttp://space.angrybirds.com/teaser1/ şeklinde.

• artık kısır döngü oldu,kendini tekrar edecek yine.sadece kuşlar değişir vurdukları sey değişir.güzel olan seyi sürdürüp soğutmanın anlamı yok ama yine de görmek lazım belki yanıltırlar beni
  • Bu Angry Birds oyunlarını hala oynayan var mı? Tamam zamanında güzel işler yapmış olabilirler ama artık kabak tadı vermeye başladı. Bence tamamen farklı projelerle uğraşsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

artık kısır döngü oldu,kendini tekrar edecek yine.sadece kuşlar değişir vurdukları sey değişir.güzel olan seyi sürdürüp soğutmanın anlamı yok ama yine de görmek lazım belki yanıltırlar beni

Adamlar bu fikirden milyar dolarlık şirket çıkarttı. Hala eleştiri sürekli eleştiri. Bıktım şu Ekşi sözlük yazarı triplerinden. Bi kerede başarıyı takdir edin be kardeşim. Ne istiyorsun yani kuşları elimizle mi fırlatalım? Gerçek kuş mu kullanılsın?
  • Hull !!! :)
  • Efsane geliyor:d
  • Mesela angry girls olsun gibi
  • Oyun zamanında tuttu.Bunun ekmeğini sonuna kadar yiyecekler elbette.Yakında cennette ve cehennemde modlarınıda görürüz zaten.
  • mesela buda olsun angry birds domuzun intikamamı birazda sapanla domuz atmış oluruz fena mı
  • İsterse 5 milyon kere ciksin oyun farkli kuslarla, yine oynarim. Muzik dinlemekten nasil bikilmiyorsa bu oyunda bikilacak bir oyun degil. Yeni bolumleri ciktikca oynanir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcaneryartık kısır döngü oldu,kendini tekrar edecek yine.sadece kuşlar değişir vurdukları sey değişir.güzel olan seyi sürdürüp soğutmanın anlamı yok ama yine de görmek lazım belki yanıltırlar beni
    Adamlar bu fikirden milyar dolarlık şirket çıkarttı. Hala eleştiri sürekli eleştiri. Bıktım şu Ekşi sözlük yazarı triplerinden. Bi kerede başarıyı takdir edin be kardeşim. Ne istiyorsun yani kuşları elimizle mi fırlatalım? Gerçek kuş mu kullanılsın?

Başarılarını ya da kazandıkları parayı eleştiren yok zaten. Ortaya koydukları fikrin suyu çıkardılar. Bir fikir ortaya koyup bununla şirket kurdun diye üzerinden 100 farklı varyasyonunu yaparsan eleştirilirsin doğal olarak...

Bir de trip olaylarına falan girmişsin. Sen memnunsan aynı şeylerin ısıtılıp önüne gelmesinden başkasına dil uzatma en azından. Güzel bir oyunu suyunu çıkarmak suretiyle bozuyorlar bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcaneryartık kısır döngü oldu,kendini tekrar edecek yine.sadece kuşlar değişir vurdukları sey değişir.güzel olan seyi sürdürüp soğutmanın anlamı yok ama yine de görmek lazım belki yanıltırlar beni
    Başarılarını ya da kazandıkları parayı eleştiren yok zaten. Ortaya koydukları fikrin suyu çıkardılar. Bir fikir ortaya koyup bununla şirket kurdun diye üzerinden 100 farklı varyasyonunu yaparsan eleştirilirsin doğal olarak...Bir de trip olaylarına falan girmişsin. Sen memnunsan aynı şeylerin ısıtılıp önüne gelmesinden başkasına dil uzatma en azından. Güzel bir oyunu suyunu çıkarmak suretiyle bozuyorlar bana göre.

ekşi sözcük yazarları demiş,benim hayat felsefem sürekli eleştri yapmak değil.bu şu anlamada da gelmemeli hiçbirseyi eleştirmem.herseyi yerinde yaparsan doğrusunu yapmış olursun bu benim görüşümdü bıkmışmış.. ne diyimki sizin gibi insanlara,sende yorumunu yap geç birilerine laf yetiştirme o zaman...

CWaRRioR ,teşekkürler benim gibi düşünenler olduğunu gördüm.bu insanalara sürekli aynı seyi ısıtıp ısıtıp vereceksin şahane derler,zamanında nokianın içeriği aynı,görüntüsü farklı telefonları gibi.. biz sanki başarısız firma dedik hemen atlamış milyar dolarlar diye,neyse ergen ükelalığı diyelim geçelim...

• Bu oyunun en cok seslendirmesine bayiliyorum gerisi hikaye
  • Arkadaş aynı fikrin ısıtılıp ısıtılıp önümüze sunulması demişsiniz. Zorla mı satıyorlar? Almak zorunda mısınız? Bu oyunu oynamayn bırakın milyonlarca insanı milyarlarca insan var. Ayrıca fanatikleri var. Keşke bu akdar orjinal ve başarılı bir fikriniz olsa sizde ısıtıp ısıtıp sunsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

quote:

quote:

Başarılarını ya da kazandıkları parayı eleştiren yok zaten. Ortaya koydukları fikrin suyu çıkardılar. Bir fikir ortaya koyup bununla şirket kurdun diye üzerinden 100 farklı varyasyonunu yaparsan eleştirilirsin doğal olarak...Bir de trip olaylarına falan girmişsin. Sen memnunsan aynı şeylerin ısıtılıp önüne gelmesinden başkasına dil uzatma en azından. Güzel bir oyunu suyunu çıkarmak suretiyle bozuyorlar bana göre.

adamlar zamanında araba üretip iyi para kazandılar

sene 2012 hala araba üretiyolar

artık birilerinin araba üreticilerini uyarması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

Mesela angry girls olsun gibi

http://www.oyunskor.com/game.php?file=47891
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

artık kısır döngü oldu,kendini tekrar edecek yine.sadece kuşlar değişir vurdukları sey değişir.güzel olan seyi sürdürüp soğutmanın anlamı yok ama yine de görmek lazım belki yanıltırlar beni

bu sözü angry birds mobil oyun olduğu için mi söyleme gereği duydunuz? yıllardan beri pcye psye binlerce oyun çıktı ve hepsi de 2. 3. şeklinde bir seriye dönüştü fifa en iyi örneğidir belkide sonra cod 1 çıktı çok tutuldu şimdi oynayanı mı kaldı adamlar 9.sunu sürmeye hazırlanıyor. belki ileride angry birdsü de 3 boyutlu grafikleriyle göreceğiz, ha ne kadar iyi olur bilemeyiz ama ön yargıyla yaklaşmak da doğru değil
  • süpermiş ..
  • Kimileri 15 Bin dolar gibi bir para harcayarak 500 milyon dolarlık bir marka yaratırlar kimileri de oturduğu yerden bunu kötüler hayat böyle işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 18 Şubat 2012; 17:30:06 >
  • En son Aslantepe'de görmüştük onları
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.