Şimdi Ara

Notebook Slim Sata Optik Sürücü (ODD) Yuvasıyla Uyumlu 2.5' Sata Hdd Kutusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar varmı bunlardan kullanan deneyen almayı düşünüyorumda

Notebook Slim Sata Optik Sürücü (ODD) Yuvasıyla Uyumlu 2.5' Sata Hdd Kutusu

• Fotografini koydugun zaten bu konudaki en basarilisi.
    Denenecek herhangi bir tarafi yok sadece bilgisayarina uyumlu mu degil mi ona bak.
    Sadece kutu fiyati 45 USD gibi bir rakamdi ayrica opsiyonel olarak cikarttigin optik surucuyu kullanmak icinde harici kutu olan modeli 65 USD gibi birseydi.
    SATA arayuzu 2 nokta arasinda baglayan bir aparat oldugu icin herhanbi extra performans durumu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiadam

Fotografini koydugun zaten bu konudaki en basarilisi.
    Denenecek herhangi bir tarafi yok sadece bilgisayarina uyumlu mu degil mi ona bak.
    Sadece kutu fiyati 45 USD gibi bir rakamdi ayrica opsiyonel olarak cikarttigin optik surucuyu kullanmak icinde harici kutu olan modeli 65 USD gibi birseydi.
    SATA arayuzu 2 nokta arasinda baglayan bir aparat oldugu icin herhanbi extra performans durumu yok.

Fiyat: 28.75 USD + KDV
    KDV Dahil: 59.44 TL
    Havale: 57.06 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

quote:

Ben ilk ciktigi zamanki fiyatlari hatirliyorum, o zaman pahali geldigi icin almamistim.
    Dedigin fiyatlara indiyse almanin zamani gelmistir, linki gonderebilirsen iyi olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

quote:

Ben ilk ciktigi zamanki fiyatlari hatirliyorum, o zaman pahali geldigi icin almamistim.
    Dedigin fiyatlara indiyse almanin zamani gelmistir, linki gonderebilirsen iyi olur.

Buradan bakabilirsin ;)

• ılgınc bısı ılk defa goruyorum ..guzelmıs ..
  • bilgisayara ssd ve hdd taktıktan sonra bilgisayardan çıkan odd sürücüsünü harici yaparak değerlendirmek istedim.almış olduğum optik sürücü kutusunun içinden sadece sata bağlantı aparatı çıktı.ide aparatı malesef çıkmadı. resimde görüldüğü üzere aparat sadece alttaki sata uyumlu optik sürücüye uyuyor.ide olanı nasıl nerden bulabilirim.konuyla ilgisi olmayabilir şimdiden özür diliyorum.

http://img255.imageshack.us/img255/1687/dsc0424pv.jpg
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.