Şimdi Ara

Mitsubishi cz3 (Anlasildi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Allah kısmet ederse bu 3 araçda birini almak istiyorum detaya girersek mitsubishi colt cz3 amt, citroen c2 vtr sensodrive ve fian punto 1.4 dualogic 3'de yarı otomatik olucak. Gönlüm cz3 den yana ama bulmak biraz zor olucak galiba, sizin yorumlarınızı da alabilirsem bu araçlar hakkında mutlu olurum şimdiden teşekkürler

ekleme: arkadaşlar kısmet olursa şu aracı düşünüyorum, forumunda bi fikrini alayım dedim

Ekleme; arkadaslar cz3 icin anlasmis bulunmaktayim, hayirli olur ins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conquête -- 21 Nisan 2012; 13:19:20 >

• Citroén, Citroén olduğu için (klasik izolasyon sorunları, dayanıksızlık vb) tarafımda elenirdi. Punto'nun şanzımanı sarsıntılı diye duymuştum. Ayrıca tasarımı sıradanlaştı. Fiyatı gayet cazip olan, motoru harika, tasarımı güzel ve toplamda hem dayanıoklı, hem şık olan Mitsubishi Colt'u tercih ederdim...
  • sağol hocam benim gönlümde de colt var ama temiz ve doğru düzgün bulmak biraz zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conquête -- 18 Şubat 2012; 2:03:41 >
  • zamanında colt a da puntoya da bakmıştık puntoyla colt
    colt tabut gibi küçük kalıyor yanında puntonun .
  • Ben olsam Punto dediğin Grande Punto ise şekli ve sürüş keyfi için GPyi seçerdim.
  • ctroen kaliteli ama izolasyonda harbi sıkıntı var 2003 de biraz daha azdıda 2010 u alınca fark ettim çok pis alttabandan ses alıyor. ve hissediosunuz yolu o derece. ziebart belki işe yarar.

he 2. el araç arıosan allah kurtarsın biz çektik gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 18 Şubat 2012; 5:45:30 >
  • @Reanimate
    zaten küçük olmasını istiyorum yani bi bakıma benim için avantaj
    @arjen553
    evet hocam grande punto olucak, sürüş keyfi hakkında bi bilgim yok malesef hiç kullanmadım
    @ColDasHeLL
    2.el olacak hepsi izolasyon dışında ne gibi bi sorunu var acaba

yorum yapan arkadaşlara teşekkürler, farklı yorumlar ve bilgilerde gelir umarım
  • punto en ideali,

parça+servis+ikinci el+fiyat
  • bu araçların otomatik vitesini kullanan arkadaşlar yokmu acaba, şanzımanları hakkında bilgi alabilirsem sevinirim
  • Buyukluk onemliyse punto.
  • üç seçenek arasında punto en mantıklı seçim olur..
  • büyüklük önemli değil, genel punto demiş ama şanzımanları nasıl acaba
  • Punto da güzel araç ama şanzıman ve sağlamlık açısından Colt ön planda gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci541 -- 18 Şubat 2012; 12:25:19 >
  • Uzun süre araştırdım bu konuyu. Bir zamanlar ben de C2 VTR mı yoksa Colt CZ3 ya da Colt 1.5 Instyle mı diye araştırıyordum. Hepsini de kullandım. Fayda / maliyet oranı en iyisi CZ3,vergisi düşük, tüketimi az. C2 VTR colt 1.5'ten daha hızlı değil. AMT şanzıman ya da citroendeki sensodrive, al birini vur ötekine, pek keyifli değiller, ama normal kullanıcı için çok da önemli değil. Puntoyu da ben eliyorum kafadan Fiat olduğu için, sevmiyorum açıkçası. Göstergeleri bile beni uzak tutuyor araca, ısınamadım bir türlü. Bulabilirseniz Colt öneririm. En sorunsuz otomobillerden birisidir. Motorları da gayet dayanıklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Uzun süre araştırdım bu konuyu. Bir zamanlar ben de C2 VTR mı yoksa Colt CZ3 ya da Colt 1.5 Instyle mı diye araştırıyordum. Hepsini de kullandım. Fayda / maliyet oranı en iyisi CZ3,vergisi düşük, tüketimi az. C2 VTR colt 1.5'ten daha hızlı değil. AMT şanzıman ya da citroendeki sensodrive, al birini vur ötekine, pek keyifli değiller, ama normal kullanıcı için çok da önemli değil. Puntoyu da ben eliyorum kafadan Fiat olduğu için, sevmiyorum açıkçası. Göstergeleri bile beni uzak tutuyor araca, ısınamadım bir türlü. Bulabilirseniz Colt öneririm. En sorunsuz otomobillerden birisidir. Motorları da gayet dayanıklıdır.

yorumların için çok teşekkürler hocam bu gidişle büyük ihtimal inş colt olacak benimde gönlüm colt dan yana
  • quote:

Uzun süre araştırdım bu konuyu. Bir zamanlar ben de C2 VTR mı yoksa Colt CZ3 ya da Colt 1.5 Instyle mı diye araştırıyordum. Hepsini de kullandım. Fayda / maliyet oranı en iyisi CZ3,vergisi düşük, tüketimi az. C2 VTR colt 1.5'ten daha hızlı değil. AMT şanzıman ya da citroendeki sensodrive, al birini vur ötekine, pek keyifli değiller, ama normal kullanıcı için çok da önemli değil. Puntoyu da ben eliyorum kafadan Fiat olduğu için, sevmiyorum açıkçası. Göstergeleri bile beni uzak tutuyor araca, ısınamadım bir türlü. Bulabilirseniz Colt öneririm. En sorunsuz otomobillerden birisidir. Motorları da gayet dayanıklıdır.

Punto evo kullanmamışsın sen üstad bende 2011 1,4 FIRE DYNAMIC evo var skydomlu. göstergeler,konsol bir harika binenler bu FIAT mı diye soruyor.Ayrıca topidoda ve kapı kollarında dekoratif aydınlatmalar var çok şık.sizinki tamamen önyargı. ben dualogic şanzıman ile kullanıyorum.tamam bir DSG/TCT/veya EDC değil ama TOYOTA'nın mmt' sinden veya OPEL in easytronic'nden çok daha konforlu (mmt toyota kullanmışlığım çokdur).Bu vites ile her halukarda oto modda vitesi elle değiştirebiliyorsunuz yani aracı kullanırken vites değişmek istediğinizde manuele alma mecburiyeti yok. Tek eksiği direksiyondan vites değişme özelliğinin olmaması. Ek olarak arıza oranıda opelin easye göre, MMT ye göre azdır.FAKAT 80-100 hp B sınıfı araçlardan honda jazzın CVT sinin üstünlüğü de inkar edilemez (lakin CVT artık kullanmıyor diye aklımda kalmış).VW polo ise dsg ile F/P oranını tutturamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 18 Şubat 2012; 13:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

quote:

Punto evo kullanmamışsın sen üstad bende evo var skydomla göstergeler,konsol bir harika binenler bu FIAT mı diye soruyor.Ayrıca topıdoda ve kapı kollarında dekorratf aydınlatmalar var çok güzel.sizinki tamamen önyargı. ben dualogic şanzıman ile kullanıyorum.tamam bir DSG/TCT/veya EDC değil ama TOYOTA'nın mmt sinden veya OPEL in eastroniciden çok daha konforlu (mmt toyota kullanmışlığım çokdur).Bu vites ile her halukarda oto modda vitesi elle değiştirebiliyorsunuz. manuele alma mecburiyeti yok.arıza oranıda opelin easye göre, MMT ye göre azdır.FAKAT 80-100 hp B sınıfı araçlardan honda jazzın CVT sinin üstünlüğü de inkar edilemez (lakin CVT artık kullanmıyor diye aklımda kalmış).VW polo ise dsg ile F/P oranını tutturamıyor.

Evet Evo kullanmadım, daha iyi olduğunu biliyorum onun; ama burada grande puntodan bahsediyoruz hocam, tipi hoş, ama içi pek hoş değil açıkçası. Dualogic şanzımanla pek hoş olmayan bir anım var, panda 1.2 dualogic ile araç sollarken şanzıman kilitlendi ve vites 2de takılı kaldı, araç solluyordum, büyük tehlike atlattım. Biraz ön yargı var bu nedenle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

quote:

Punto evo kullanmamışsın sen üstad bende evo var skydomla göstergeler,konsol bir harika binenler bu FIAT mı diye soruyor.Ayrıca topıdoda ve kapı kollarında dekorratf aydınlatmalar var çok güzel.sizinki tamamen önyargı. ben dualogic şanzıman ile kullanıyorum.tamam bir DSG/TCT/veya EDC değil ama TOYOTA'nın mmt sinden veya OPEL in eastroniciden çok daha konforlu (mmt toyota kullanmışlığım çokdur).Bu vites ile her halukarda oto modda vitesi elle değiştirebiliyorsunuz. manuele alma mecburiyeti yok.arıza oranıda opelin easye göre, MMT ye göre azdır.FAKAT 80-100 hp B sınıfı araçlardan honda jazzın CVT sinin üstünlüğü de inkar edilemez (lakin CVT artık kullanmıyor diye aklımda kalmış).VW polo ise dsg ile F/P oranını tutturamıyor.

Evet Evo kullanmadım, daha iyi olduğunu biliyorum onun; ama burada grande puntodan bahsediyoruz hocam, tipi hoş, ama içi pek hoş değil açıkçası. Dualogic şanzımanla pek hoş olmayan bir anım var, panda 1.2 dualogic ile araç sollarken şanzıman kilitlendi ve vites 2de takılı kaldı, araç solluyordum, büyük tehlike atlattım. Biraz ön yargı var bu nedenle.

neticede kul yapısı bunlar..Her türlü araçla bunu yaşayabilirdiniz muhtemelen.ama siz FIAT ile denk gelmişsiniz ve Allah korumuş çok geçmiş olsun.
  • bugün biraz gezdim colta bir adım daha yaklaştım iç dizayn ve genişlik beni cezbetti inş temiz bi colt bulurum
  • ne olursa olsun fiat iyi degil. kaç paranız var c3 de bakabilrsnz ama yeni kasasından.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.