Şimdi Ara

Far Cry 3'e Yeni Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz günlerde bir videoyla karşımıza çıkan Far Cry 3'ün yapım aşamasındaki sürümünü deneme fırsatı bulan sitelerden oyun hakkında oynanış videoları gelmeye devam ediyor.

VideoGamesZone isimli Alman tabanlı bir sitede yayınlanan Far Cry 3 videosunda, oyundan bazı görev sahneleri alınmış. Çatışma sahnelerini ve görev öğelerini görebildiğimiz video oyunun Xbox 360 sürümünden alınma.

Videonun kalitesi her ne kadar biraz rahatsız edici olsa da Far Cry 3 bekleyenlerini memnun edecektir. İyi seyirler;

• nedense bu oyunu bi sevmedim :D
  • yapay zeka ne öyle ya düşmanlar ölmek için üzerimize koşuyor....
  • 6 Eylül Çıkış Tarihi 6 Eylüle Kadar Böyle Videolar İzleyecez Arkadaşlar.
  • Valla benim hoşuma gitmedi desem yalan olur :)
  • bu grafikler çok köte e3dekilerle alakası yok neden böyle?
  • turist turist değil predatör mubarek.
  • yahu arkadaş ne bekliyorsunuz? pc değil bu hala külüstür konsollarınızı savunun sonrada oyun neden böyle kem küm! bi hatim indirmediği kaldı mübarek konsollarınızın.
  • XBOX 360 Kral ya..

Nerde PC cileri göremiyorum Ortalıkta ?. Haberde XBOX 360 yazmasaydı Grafikleri öv öv bitiremezlerdi :D
  • Almaktan vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

XBOX 360 Kral ya..

Nerde PC cileri göremiyorum Ortalıkta ?. Haberde XBOX 360 yazmasaydı Grafikleri öv öv bitiremezlerdi :D

cihazın donanımı ortada
    yapabilecekleri ortada
    niye bu kadar çok kasıyorsunuz
    tv de uzaktan oynanacağı için düşük çözünürlüklü kaplamalar kullanıldığını biliyorsunuz.
    en güzel örnek rage.pcye de konsol versiyonu geldi
    karakter kaplamaları dışında 1 tane bu jenerasyona yakışacak kaplama yok çoğu mekanda.
    uzaktan hoş gözüküyor orası ayrı.
    ayrıca bu kadar düşük çözünürlüklü videoda bile yer yer çamurluk göze çarpıyor.
    48-50 sn arasındaki muhteşem antialiasing i de takdir ettim
    xbox ı monitörle kullananlara allah sabır versin.
    yeni konsol çıksa şimdiki pclerin grafiğinin üstüne çıksa siz ağlarsınız mutluluktan
    cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haien

quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

XBOX 360 Kral ya..

cihazın donanımı ortada
    yapabilecekleri ortada
    niye bu kadar çok kasıyorsunuz
    tv de uzaktan oynanacağı için düşük çözünürlüklü kaplamalar kullanıldığını biliyorsunuz.
    en güzel örnek rage.pcye de konsol versiyonu geldi
    karakter kaplamaları dışında 1 tane bu jenerasyona yakışacak kaplama yok çoğu mekanda.
    uzaktan hoş gözüküyor orası ayrı.
    ayrıca bu kadar düşük çözünürlüklü videoda bile yer yer çamurluk göze çarpıyor.
    48-50 sn arasındaki muhteşem antialiasing i de takdir ettim
    xbox ı monitörle kullananlara allah sabır versin.
    yeni konsol çıksa şimdiki pclerin grafiğinin üstüne çıksa siz ağlarsınız mutluluktan
    cidden.

Konsollardan Farklı Kaç oyun var? Yada O değilde PC ye Çıkan Kaç tane adam gibi oyun var Sen ona bak.

Grafiklerde Hiç umrumda değil, Ben başkalarına gönderme ediyorum

• doku transferleri rezalet olmuş
  • PC den bir cacık olmaz. Geçen sene Uncharted 3, Geow3 kalitesinde bir tane exc oyunu yoku. Fossbite motorlu Bugfield 3'te en çok konsollarda sattı.
    Bu sene de The Last of Us da bomba gibi geliyor, Farcry 3 de güzel görünüyor :D
  • quote:

Konsollardan Farklı Kaç oyun var? Yada O değilde PC ye Çıkan Kaç tane adam gibi oyun var Sen ona bak.

Gönderme edilmez, gönderme yapılır. Çok zeki olsaydın, anlatım bozukluğu yapmazdın. Malesef bu tarz oyunları Türçeyi doğru düzgün kullanmayan arkadaşlarımız oynuyor.
  • 3 senedir yılın en iyi grafikli oyunu ps3 exc. Lerinden secipiyor hatırlatırım
  • Türçe derken?:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Gönderme edilmez, gönderme yapılır. Çok zeki olsaydın, anlatım bozukluğu yapmazdın. Malesef bu tarz oyunları Türçeyi doğru düzgün kullanmayan arkadaşlarımız oynuyor.
    Türçe değil, Türkçe. İnsanlara akıl verebilecek düzeyde olsaydın "Tamam" butonuna basmadan önce yazdıklarını kontrol ederdin.

• pc konsol tartışması kadar saçma bir şey yok arkadaş sanki konsolun içindeki donanım ve gücü belli değil herkes konsolun sınırlarını biliyor ama pc'deki donanım şudur bile diyemiyoruz o yüzden grafik ve performans konusunda karşılaştırmak saçma bir durum bunu geçtim konsola çıkan oyunlar pc'ye çıkan oyunlar karşılaştırılması konusunda biri OYUN konsolu diğeri bilgisayar ve şu aralar firmalar konsollara yatırım yapmayı tercih ediyor ama bu durum konsolu bilgisayardan güçlü kılmaz
  • Vallahi icim sisti artık cocuklar gıbı pc konsol xbox ps tartısması yapılıyor artık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.