Şimdi Ara

Kurutmalı Çamaşır makinesi tavsiye..? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
38
Favori
520.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• raskolnikov77 kullanıcısına yanıt
    "Almanya'da 1887 yılında kuruluşundan bu yana,AEG tüketici ürünlerine gelişmiş mühendisliği ile öncülük etmiştir.

Ürünlerimiz onları kullandıkça daha çok deneyimleyeceğiniz üstün performans ve yenilikçi teknolojileri, tasarım ile bir araya getirir Her zaman söylemekten hoşlandığımız gibi "Formda ve fonksiyonda mükemmellik" AEG'nin temelidir.

AEG'nin fonksiyon ve tasarım için tutkusu ev aletlerimizin kalitesini vurgular - sahibi olmaktan gurur duyacağınız profesyonel bir ürün ailesine sahiptir. Ürün yelpazemizde tasarım dilimiz ve kullandığımız malzemeler ile, kullanıcı dostu etkileşimli kontrol panellerimiz ve mükemmel bir uyum sağlayan cihazlarımız ile marka değerlerimizi her bir detayda vurguluyoruz.

AEG her yıl 150'den fazla ülkede tüketicilere 50 milyondan fazla ürün satan ve ev cihazları ve profesyonel cihazlarda global liderlerden biri olan Electrolux Grub'unun bir parçasıdır"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG F14A8RDS5 combo makineyi buradaki yorumları dikkate alarak satın almıştım. Yaklaşık bir buçuk senedir keyifle kullanmaktayız. İki tane bebeğimizin çamaşırlarını hemen her gün yıkama ve kurutma yapmaktayız. Bu süreçte makine ile ilgili herhangi bir olumsuzluk tespit etmedim. Tavsiyem combo makine alınacaksa bu makineden başka makine almamanızdır. Çünkü etrafımdaki insanlar combo makinelerin özellikle kurutmasından şikayetçiyken LG de bu sorunların hiçbirinden eser yok. En sevdiğim özelliği sessiz ve kurutma işini çok iyi yapması. Kurutma sonucu çamaşırın içerisinden çıkan tozları görünce inanamayacaksınız. O tozların çamaşırdan ayrılması sonucu çamaşırlar ipek gibi yumuşacık oluyor. Soru olursa cevaplamaya hazırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

LG iyi bir makinedir. Güvenle satın alabilirsiniz. AEG yi hiç bilmiyorum ancak direct drive teknolojisi yoksa hem ses yapar hem de uzun vadede arıza yapma şansı yüksektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Automaniac82

LG iyi bir makinedir. Güvenle satın alabilirsiniz. AEG yi hiç bilmiyorum ancak direct drive teknolojisi yoksa hem ses yapar hem de uzun vadede arıza yapma şansı yüksektir.

LGnin bu modeli 2150 civarına geliyor..fiyat nasıl arkadaşlar?
    Güzel fiyat, hayırlı olsun şimdiden.

• Automaniac82 A kullanıcısına yanıt
    Cok tskler.. umarim memnun kaliriz..
  • cellman64 C kullanıcısına yanıt
    halen memnunmusunuz.???1 haftadır araştırma yapıuorum lg almak istıyorum çok şık geldi.

bu hafta makına almam lazım evdekı bozuldu.Lg almak istıyorum memnunmusunuz

• goncanaznaz G kullanıcısına yanıt
    LG kurutmalı makine fiyat performans oranı ve yıkama kurutma kalitesi gözönüne alındığında birinci gelir. Kesinlikle tavsiye ediyorum kullanalı 1,5 seneyi geçti.

teşekkür ederım inanın sabaha kadar yorumları okudum.Netıcede az para vermıcez değsin istıyorum size güvenıyorum

• arkadaşlar bugün beyaz eşya mağazasına gittim.Yurtdışında yaşıyorum bu arada.Lg ürünlerini düşündüğüm için.Ama malesef yoktu başka.sadece 1 ürün 12 kg yıkama 8 kg kurutma kapasiteli vardı ve çok pahalı geldi.Sonra oradakı satış görevlisi kurutmalı makınaları önermedığini söyledi.zaten 8 kg deyıl 4 kg kurutacaksam almama lüzum yoktu.Bende 7 kg yıkamalı buharlı yıkama sistemlı olan LC ç makınasını aldım şuana kadar 3 yıkama şeklini kullandım sonuç mükemmel.Ayrıca tazeleme özelliği çok hoş.Kötü koku sinmiş çamaşırlar için ve ütüleme yapmadan önce nemlendirmek,kırışıklıkları açmak için güzel bir şey.

• AEG L87695WD modelini alma aşamasına geldim ancak cihaz ile ilgili birkaç sorum var. Bu makinenin kazanı çelik mi? Sanıyorum Electrolux EWW1697MDW modeli ile aynı özelliklere sahipler. Electrolux'de çelik kazan kullanılmış ama AEG ile ilgili bu bilgiye ulaşamadım. Çamaşırların tamamen kurumasını istemiyoruz ancak dışarıda birkaç saat bekletme ile kuruyabilecekleri bir kurutma seçeneği yaklaşık ne kadar sürüyor bu makinada? Kliksa gibi mağazalardan almak sıkıntılı mıdır? Son olarak, garanti uzatımı kaç yıl ve ne kadar tutuyor?
  • ARKADAŞLAR ---
    epeydir takip ediyorum formu. bu sektörde en iyiyi bulmaya ve almaya çalışıyorum aradığım şartlar yorum yaparsanız memnun olcam kullanıcı ve tavsiye bazında ..
    -- Yıkama ve kurutma A++ varmı?
    -- yıkamada kurutma sessizlik
    -- Yıkamada kalite kurutmada kalite (ütü istemeyecek kadar iyi olan ve yıpranma çekme sorunu varmı
    -- Ekonomik olarak ve servis sorunu
    -- Yıkama ve kurutma süreleri
    -- daha eklenecek varsa eklenebilir..
    Herkese tşk yorum yaparsanız..
  • kurutmayi ayri tavsiye ederim, tabi yeriniz varsa. cunku camasirlar once ipe serilir ondan sonra kurutulur, utulemeyede gerek kalmaz

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    makinanın kazanı çelik değil, plastik bazlı carboran denen özel bir malzeme.
    makinanın birçok kurutma seçimi var en iyi kombinasyonu kullandıkça öğreniceksiniz. ben dün gece 7 gömlek, 2 tshirt yıkayıp program bittikten sonra pamukluda dolap kuruluğu seçimi yaptım 1,5 saatte kupkuru çıkardı , kesintisiz yıkama kurutma yaparsanız süre uzuyor çünkü tek sıkma yapmış oluyorsunuz. makinanın sabit bir yıkama süresi yok içindeki çamaşıra göre hesap yapıyor. ben teknosadan kdv indirimli 2180 tl ye 2014 eylülde aldım. 4 yıl ek garanti ücreti 170 tl. bosh ve siemensede baktım fakat fiyat performans olarak piyasadaki en iyi ürünlerden biri bu ürün. makinanızı düzgün bir zemine kurdurun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joje -- 13 Haziran 2015; 16:32:30 >
  • goncanaznaz G kullanıcısına yanıt
    kısa yıkama programı yok ama yıkama modunda çok sessiz sıkma esnasında her makina ses çıkarır. kurutmayı ayrı alaın ben ce lastik kokusu geldi bize hep sevmedik . çok geç kalmış cevap oldu kusura bakmayın :)
  • Arkadaşlar merhaba bende çamaşır makinamız bozulduğu için bir süredir kurutmalı çamaşır makinalarına bakmaktayım 4 marka arasında hangisini alacağıma bir türlü karar veremedim ilk aklımda olan AEG daha sonra , Elektrolux , LG ve BOSH geliyor , kriterlerime göre hem yıkama hem kurutma A sınıfı olmalı siz neyi önerirsiniz özellikle kullananlar , teşekkürler :)
  • elmaci kullanıcısına yanıt
    Samsung WD702U4BKWQ/AH 7 Kg Yıkama 5 Kg Kurutma Kapasiteli Çamaşır Makinesi hb dadan 1379 tl ye aldım 24 saatte kapıma getirdiler 77 lt su harcaması var sessiz ve güzel çalışıyor .şimdilik sorunsuz
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.