Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 2 Listelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
4.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Call of Duty serisi her ne kadar multiiplayer modları ile büyük ilgi görse de serinin senaryo modunun da çok fazla hayranı olduğunu söyleyebiliriz. Serinin senaryo modunu sevenler için sevindirici bir bilgi ortaya çıktı. Senaryo modu çok beğenilen Call of Duty: Black Ops'un devamı geliyor gibi görünüyor.

Call of Duty: Black Ops 2, Amazon'un Fransa sitesi tarafından listelendi.  Bu tür listemelerin genellikle doğru çıktığını belirtelim. Zaten Black Ops'un genel olarak çok beğenildiğini göz önüne alırsak böyle bir oyunun geliştirilmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Bakalım Activision adı Call of Duty: Black Ops 2 veya her ne olacaksa bu oyunda yeni bir oyun motoru kullanacak mı? Zaten her yıl bir oyun çıkaran Activision umarız isim değişikliğinin yanı sıra oyun motoru değişikliği de yapar.

• Bu kadar tesadüf olmaz ki her yerde bir Black Ops 2 izi.
  • Evet bu seneki oyunun black ops 2 olacağı zaten kesin gibi birşeydi, buda kanıtı oldu
  • Herkes Black Ops 2 Bekliyor. Hadi Hayırlısı..
  • o zaman battlefield 3 veya mw3 devam. black ops kadar kötü bir cod görmemiştim.
  • ooo süper MW3 den daha güzel olacağına eminim
  • Yeni grafiklerle konsollarımız nasıl kaldıracak onu düşünüyorum şu an.
  • Black Ops'un multiplayer modu o kadar eleştirildi ama sonrasında gelen MW3'den daha çok yenilik sunduğu kesindi, BO2'den de umutluyum, en azından "birşeyler" değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert4ever

Yeni grafiklerle konsollarımız nasıl kaldıracak onu düşünüyorum şu an.

Low ayarda olacak siz yine yapımcıya çamur atacaksınız yok efendim konsolun gücünü kullanamadı diye bf 3'de olduğu gibi sonra gelicek bir exc çıkacak onu yere göğe çıkaraksınız lanet olsun bu pc'lere alsınlar başına çalsınlar diyefceksiniz black ops'u bf 3'de yaptığınız gibi.YALANMI ???
  • Senaryo bakımından MW serisine fark atar. Ama bir şeyler eksik. Ne olduğunu bilmiyorum ama umarım düzeltirler.
  • Grafik motorunu değiştirde Black ops 2 mi çıkarırsın başka bişe mi artık.
  • -Kazandık Mason

// Evet Şimdilik\\
  • Bizim insanımız değer kıymet bilmiyor hocam xbox da pcde aaynı kaliteyi veren motorla yapılıyo kötülüyosunuz motor değişince pc güzel olur xblox kötü çıkar gene kötülersiniz
  • BO'yu beğenmeyenlere şaşıyorum en azından grafik olarak AA16x kadar çıkıyor MW'lerde olmayan bişey ve daha az yer kaplıyor onlara göre 2. oyunda yeni motor kullanıcaklarmış bu güzel haber işte dx10'la sınırlı kalırlarsa xp kullanıcıları için iyi olmaz :D
  • Oyun Motorunu Değişsinler ismi Ne olursa Olsun..Senelerdir Aynı Şeyi Oynamaktan Bıktım..Senaryosuyla Kurtarıyor oyun..Senaryoda olmasa :)
  • quote:

Aynen Uncharted 3, Gears of War 3 oynamamışlar öyle havadan konuşuyorlar.
    Bkz: 2011 Best Graphic Uncharted 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

quote:

Arkadaşım banane saçma sapan ödellerden banane ? Yeter artık exc exc exc papağan gibi bunları saymayın adam gibi pc kalitesinde grafikler yoksa 100 tane exc olsa ne yazar ?
  • quote:

Hayır Activision firması kesinlikle konsola önem veriyor DICE gibi değil. Özellikle Xbox'a. Eğer bu oyun şimdiki nesile gelirse mutlaka konsollara göre ayarını yapıp öyle verecekler. Bunlar boşuna 3-4 senedir aynı grafik motorunu kullanmıyor. DICE gibi konsolları ezen bir firma değil Activision. Gerçi ikiside umrumda değil, yeni nesile hazırım nede olsa. Naughty Dog varken bunlar fıs.

Unutmadan söylemek istiyorum, öncelikle konsolun gücü bu kadar diyenler gidip UNCHARTED 3 oynasınlar. Sınır nasıl zorlanılır o zaman görürsünüz işte ama burda doğruyu söylüyorum millet oynamadan yorum yaptığı için sizin konsolunuzun ömrü bitti artık savunmayın diyorsunuz. Nede olsa UNCHARTED 3 oynamadan önce bende böyle diyordum.

Son olarakta, insan para verdiği şeyi savunmaya çalışır hep ona gidip laf atanlar olursada tartışma çıkar büyür sonra fanboy muamelesi görürüz gerçek budur. Ama Pinky Demon arkadaşın yaptığı şey hepsinden farklı çünkü Xbox'ı babası üretmiş.

Oynadım o çok sevgili oyunun grafiklerini pc kalitesinden çok uzaktalar ne yapacaksın ? Güçlü olan iyi grafik veren donanımı sonuna kadar savunurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 17 Şubat 2012; 23:49:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

quote:

quote:

Arkadaşım banane saçma sapan ödellerden banane ? Yeter artık exc exc exc papağan gibi bunları saymayın adam gibi pc kalitesinde grafikler yoksa 100 tane exc olsa ne yazar ?

Arkadaşım bi Uncharted 3 Bitir, sonra konuşalım.

Grafik Çözünürlükten ve AA dan ibaret değil bunu öğrenmelisin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

quote:

quote:

Arkadaşım bi Uncharted 3 Bitir, sonra konuşalım.

Grafik Çözünürlükten ve AA dan ibaret değil bunu öğrenmelisin.

Oynadım o oyunu ne yapacan pc kalitesinden uzak grafikleri ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.