Şimdi Ara

Doğum Günü İçin İlginç Fikirler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 5 hafta sonra kız arkadaşımın doğum günü var.Bu birlikteyken ilk doğum günümüz.Onu çok mutlu edicek,şaşırtıcak bi kutlama yapmak istiyorum.Yaşım 17.Yardımcı olursanız duacınız olurum valla. Yardım eden,etmeyen herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustFriend -- 17 Şubat 2012; 21:51:45 >

• Küçük süprizler yap . Mesela partiye üstüne hiçbirşey giymeden git kapıdan içeri moonwalk yaparak gir . Sonra çıkar masaya vur .(hediyeyi)
  • Ciddi fikirler lazım abilerim kardeşlerim lütfen.
  • konu bana da uygun ama yaş 23 birlikte doğum günü sayısı da 7-8 oldu. ama yine de ekmek çıkar belki.
  • Bura da soracağını daha önce yapılmış değişik süpriz partilerini araştır,çevrene sor.. Git bir müzik gurubu bul,rica et bir kaç şarkı çalsınlar,mesela sizin şarkınız vs.. Biraz icat yahu,ne tembel bir milletiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tibet41

Bura da soracağını daha önce yapılmış değişik süpriz partilerini araştır,çevrene sor.. Git bir müzik gurubu bul,rica et bir kaç şarkı çalsınlar,mesela sizin şarkınız vs.. Biraz icat yahu,ne tembel bir milletiz.

Yaşadığım yerde müzik grubu yok maalesef
  •  Doğum Günü İçin İlginç Fikirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustFriend

quote:

Orijinalden alıntı: tibet41

Bura da soracağını daha önce yapılmış değişik süpriz partilerini araştır,çevrene sor.. Git bir müzik gurubu bul,rica et bir kaç şarkı çalsınlar,mesela sizin şarkınız vs.. Biraz icat yahu,ne tembel bir milletiz.

Yaşadığım yerde müzik grubu yok maalesef

Nasıl yani,nerde yaşıyorsun ki dostum sen ? Yok mu gitar vs çalan birileri de. ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.