EN İYİ ÇEKİM GÜCÜ OLAN ELEKTRİK SÜPÜRGE TAVSİYESİ
50 Cevap73659 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

303 Mesaj
17 Şubat 2012; 11:46:18 

ARKADAŞLAR ÇEKİM GÜCÜ EN İYİ ELEKTRİK SÜPÜRGESİ HANGİSİDİR ACABA..

1457 Mesaj
17 Şubat 2012; 21:39:04 

aynı şekilde bizde su filtrelisini arıyoruz :D hala öneri yok ..

Bugünler kötü olsa bile hep yarınlar güzel olacak derler peki bugünler dünlerin yarınları değil mi?

Büyük randevu bilsem nerede saat kaçta,Tabutumun tahtası bilsem hangi ağaçta.. ((( Necip Fazıl Kısakürek )))

303 Mesaj
17 Şubat 2012; 21:54:50 

İşimiz zor o zaman hocam kolay gelsin

807 Mesaj
28 Şubat 2012; 20:44:03 

quote:

Orijinalden alıntı: mazellan

Hocam 500 liraya da güçlü makina var, 2000 liraya da. Çekim gücünün yanında ek özellikler de devreye giriyor. En güçlü olmasının yanında sulu, torbalı, torbasız mı istediğinizi, bütçenizi de belirtin bence.

zoru başarırım; imkansız biraz zaman alır..

685 Mesaj
28 Şubat 2012; 21:52:06 

Çekim gücü elbette önemli ama hepa filtre önemli mesela servis garanti şartları vs bunlarda çok önem kazanan şeyler

116 Mesaj
29 Şubat 2012; 8:48:46 

http://www.cimri.com/ph...bali-elektrikli-supurge bir yıldır kullanıyorum,çok memnunum.Üsteelik fiyat performans açısından da tatmin edici.Daha önce de phılıpsin en ucuz süpürgelerinden fc 8210 kullanmıştım,kaç yıldır kullandım şu anda da yazlıkta hala bozulmadı.Ben hem allerjik hem de evinde kedi besleyen biri olarak (bu ne yaman çelişki)ama o aileden biri yapacak bir şey yok ,torbalı ve hepa 12 filtreli bu süpürgeyi aldım.Ayrıca filtresi de yıkanabiliyormuş.Bazı konularda torblarının ve parçalarının pahalı oldugu yazılmış.Ben beşli torba aldım geçenlerde 12 liraya,bana neredeyse bir yıl gidiyor.Daha önce ihlasın temizlik robotunu da kullandım fakat hiç ama hiç memnun kalmadım.Zaten sulu sistem olduğu için kullanımı da pratik degildi.O nedenle günlük kullanım için philipsin 100 tl ye en ucuz modelini almıştım ve inanmadım o bile ihlastan iyiydi.Bence o kadar fazla para vermeye hiç gerek yok,tecrübeye sabit.Fc 8614 hem cok güçlü çekiyor,hem asla makinadan toz sizdirmiyor,hem kullanımı kolay ,pratik daha ne olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

501 Mesaj
29 Şubat 2012; 10:57:33 

Merhaba,
Philips FC 8614 makine için uygun s-bag toz torbası için satış seçeneklerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

http://www.supurgemarke...hilips-sbag-p-1837.html 4 adet toz torbası
http://www.supurgemarke...e-adet-koku-p-2699.html 15 adet toz torbası + 5 koku (kampanyalı)
http://www.supurgemarke...toz-torbasi-p-2716.html 20 adet toz torbası (kampanyalı)

116 Mesaj
29 Şubat 2012; 12:08:38 

Mikro filtre nedir acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

501 Mesaj
29 Şubat 2012; 12:50:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Gardenia59

Mikro filtre nedir acaba

toz torbasını taktığınız yerde plastik kaset şeklindeki filtrenin içindeki malzemedir, eğer bu plastik filtre kasedi açılıyorsa göndermiş olduğumuz filtreyi bununla değiştirebilirsiniz.

3 Mesaj
29 Şubat 2012; 14:12:37 

Kağıt ya da SMS torbalı olan standart süpürgelerin emişi başka süpürgelerde yok! su filtreli, hepa, cyclonic falan emiş konusunda hep sıkıntılı. Dyson ya da dirt devil almıyorsan cyclonic'ten uzak duracaksın... Hepa dediğin filtreler sık tıkanma yaşatır, emiş her seferinde farklı olur. su filtreli olan ise bahsedilenin aksine hijyen olayından yoksun. koku oluşmaması için her seferinde iyi temzilemeniz şart...

emiş yüksekliği tamamen tasarım ile alakalıdır. Tasarımı doğru olan ve uygun fiyatlı olan her model iyidir. Arzum, arçelik, fakir, rowenta, vs hemen hepsi türkiye ve çin'de hemen hemen aynı fabrikalarda üretim yaptırıyorlar. biraz dikkatle bakarsanız bazı markaların süpürgelerinde renk ve bazı aksesuarların farklı kalan herşeyin aynı olduğunu rahatça farkedeceksiniz. Gittiğiniz mağazada depo yapmalarını isteyin ve süpürgeyi kullanın.

Torbalı süpürgelerde dikkat etmeniz gereken tek nokta orjinal torba kullanmanız! çünkü yüksek emiş gücü olan süpürgeler pazar ya da mason mal torbaları patlatıyor! patlayan torba ile motor toz, toprak doluyor ve garantili bile olsa ürününüz orjinal toz torbası kullanmadığınız için garanti haricinde para ile tamir ettiriyorsunuz.
Zira bu tip torbalar maliyet düşürmek için ince ve dayanıksız üretiliyor ki bu sayede daha ucuza alıyorsunuz! teyzem bu yüzden süpürge attı çöpe...

303 Mesaj
29 Şubat 2012; 14:57:26 

quote:

http://www.cimri.com/ph...bali-elektrikli-supurge bir yıldır kullanıyorum,çok memnunum.Üsteelik fiyat performans açısından da tatmin edici.Daha önce de phılıpsin en ucuz süpürgelerinden fc 8210 kullanmıştım,kaç yıldır kullandım şu anda da yazlıkta hala bozulmadı.Ben hem allerjik hem de evinde kedi besleyen biri olarak (bu ne yaman çelişki)ama o aileden biri yapacak bir şey yok ,torbalı ve hepa 12 filtreli bu süpürgeyi aldım.Ayrıca filtresi de yıkanabiliyormuş.Bazı konularda torblarının ve parçalarının pahalı oldugu yazılmış.Ben beşli torba aldım geçenlerde 12 liraya,bana neredeyse bir yıl gidiyor.Daha önce ihlasın temizlik robotunu da kullandım fakat hiç ama hiç memnun kalmadım.Zaten sulu sistem olduğu için kullanımı da pratik degildi.O nedenle günlük kullanım için philipsin 100 tl ye en ucuz modelini almıştım ve inanmadım o bile ihlastan iyiydi.Bence o kadar fazla para vermeye hiç gerek yok,tecrübeye sabit.Fc 8614 hem cok güçlü çekiyor,hem asla makinadan toz sizdirmiyor,hem kullanımı kolay ,pratik daha ne olsun.

bunun fiyatı fena değil bunu arastıracagım sağol

501 Mesaj
8 Mart 2012; 16:07:35 

quote:

Orijinalden alıntı: black exodus

Kağıt ya da SMS torbalı olan standart süpürgelerin emişi başka süpürgelerde yok! su filtreli, hepa, cyclonic falan emiş konusunda hep sıkıntılı. Dyson ya da dirt devil almıyorsan cyclonic'ten uzak duracaksın... Hepa dediğin filtreler sık tıkanma yaşatır, emiş her seferinde farklı olur. su filtreli olan ise bahsedilenin aksine hijyen olayından yoksun. koku oluşmaması için her seferinde iyi temzilemeniz şart...

emiş yüksekliği tamamen tasarım ile alakalıdır. Tasarımı doğru olan ve uygun fiyatlı olan her model iyidir. Arzum, arçelik, fakir, rowenta, vs hemen hepsi türkiye ve çin'de hemen hemen aynı fabrikalarda üretim yaptırıyorlar. biraz dikkatle bakarsanız bazı markaların süpürgelerinde renk ve bazı aksesuarların farklı kalan herşeyin aynı olduğunu rahatça farkedeceksiniz. Gittiğiniz mağazada depo yapmalarını isteyin ve süpürgeyi kullanın.

Torbalı süpürgelerde dikkat etmeniz gereken tek nokta orjinal torba kullanmanız! çünkü yüksek emiş gücü olan süpürgeler pazar ya da mason mal torbaları patlatıyor! patlayan torba ile motor toz, toprak doluyor ve garantili bile olsa ürününüz orjinal toz torbası kullanmadığınız için garanti haricinde para ile tamir ettiriyorsunuz.
Zira bu tip torbalar maliyet düşürmek için ince ve dayanıksız üretiliyor ki bu sayede daha ucuza alıyorsunuz! teyzem bu yüzden süpürge attı çöpe...

Merhaba
Orijinal ve yan sanayi diye adlandırılan muadil toz torbaları hakkında kısa bir bilgi. Umarım faydalı olur.

http://www.elektriklisu...llanmak-gereklidir.html

116 Mesaj
9 Mart 2012; 12:30:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Healer

Merhaba,
Philips FC 8614 makine için uygun s-bag toz torbası için satış seçeneklerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

http://www.supurgemarke...hilips-sbag-p-1837.html 4 adet toz torbası
http://www.supurgemarke...e-adet-koku-p-2699.html 15 adet toz torbası + 5 koku (kampanyalı)
http://www.supurgemarke...toz-torbasi-p-2716.html 20 adet toz torbası (kampanyalı)

Acaba ben bu kullandığım makinaya Hepa 13 ya da Hepa 14 filtre takabilirmiyim,mumkunmudur.

6 Mesaj
9 Mart 2012; 14:54:33 

Bir de torbasız Philips Marathon var arkadaşlar ben de bu ürünü öneririm kesinlikle. Siklon Filtre teknolojisi ile tozdan dolayı yaşanan tıkanmalar bu süpürgede hiç yaşanmıyor. Haznesi de oldukça geniş, uzun zaman boşlatmadan kullanabiliyorsunuz. Torbasız olması da büyük avantaj, çıkar, yenisini bul torba al yeniden tak gibi problemler olmuyor.
Şöyle bir video yapmışlar, siz de inceleyebilirsiniz:
https://vimeo.com/36566850

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihantahta -- 9 Mart 2012; 14:56:27 >

22 Mesaj
10 Mart 2012; 20:38:38 

Siemens X6.0 Extreme Power Elektrikli Süpürge VSX6XTRM iki ay once siemensten bu ürünü kardeşime düğün hediyesi olarak aldım. cekim gücü gerçekten beni çok etkilemişti. kullanımı temizliği gayet kolay. sadece süpürge başlığı kare şekilde üçgen bi başlığı olsaymış köşe ksımlara girmesi bakımından daha faydalı olur diye düşünmüştüm. güzel bir ürüne benziyordu :).. iyi forumlar

bir el tut ki O da seni tutsun

2397 Mesaj
11 Mart 2012; 13:54:02 

siemens aşagıdaki 2 ürünü kullanan bilen varmı?

x6 extreme Uzun ömürlü filtreler: Yıkanabilir ultraHEPA filtreleme sistemi ve GORE™ CLEANSTREAM® Kartuj filtre sayesinde alerjik kişilere uygun .çekim gücü 2500w

Z6.0 green power da bu yok birde green power enerji tasarrufu ve 3 farklı aksesuar: Ek yerlerive yastık için süpürme başlıkları , Mobilya fırçası
XXL - Koltuk süpürme başlığı: Hızlı ve etkili koltuk ve kanepe temizliğinde mükemmel sonuç. Hayvan tüylerini temizlemekte çok etkin (Başlık genişliği: 185 mm) .çekim gücü 1450w

bu ikisi arasında kullanım acısından ne fark var?

http://www.siemens-home...1266.html?source=browse
http://www.siemens-home...XTRM.html?source=browse

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları , korkundan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.."

Dükkan: http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=75200

8 Mesaj
11 Mart 2012; 21:56:03 

quote:

Orijinalden alıntı: cihantahta

Bir de torbasız Philips Marathon var arkadaşlar ben de bu ürünü öneririm kesinlikle. Siklon Filtre teknolojisi ile tozdan dolayı yaşanan tıkanmalar bu süpürgede hiç yaşanmıyor. Haznesi de oldukça geniş, uzun zaman boşlatmadan kullanabiliyorsunuz. Torbasız olması da büyük avantaj, çıkar, yenisini bul torba al yeniden tak gibi problemler olmuyor.

Bende de aynı makineden var fakat silindir toz filtresini temizlemenin nasıl bir işkence olduğundan da bahsetmek lazım....

355 Mesaj
11 Mart 2012; 23:31:26 

arnica bora %100 turk mali muhendislerimizin imalati ve mukemmel bir cekisi var turbo baslikta halilarda buyuk kolaylik servis ve yedekparca kolayligida yaninda pisman olmazsiniz.

AWD-All Whell Drive
  • Subaru Forester ZL Awd 158Hp
  • Citroen Berlingo Selection 115hp

22 Mesaj
12 Mart 2012; 21:15:06 

quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

siemens aşagıdaki 2 ürünü kullanan bilen varmı?

x6 extreme Uzun ömürlü filtreler: Yıkanabilir ultraHEPA filtreleme sistemi ve GORE™ CLEANSTREAM® Kartuj filtre sayesinde alerjik kişilere uygun .çekim gücü 2500w

Z6.0 green power da bu yok birde green power enerji tasarrufu ve 3 farklı aksesuar: Ek yerlerive yastık için süpürme başlıkları , Mobilya fırçası
XXL - Koltuk süpürme başlığı: Hızlı ve etkili koltuk ve kanepe temizliğinde mükemmel sonuç. Hayvan tüylerini temizlemekte çok etkin (Başlık genişliği: 185 mm) .çekim gücü 1450w

bu ikisi arasında kullanım acısından ne fark var?

http://www.siemens-home...1266.html?source=browse
http://www.siemens-home...XTRM.html?source=browse

http://www.siemens-home...XTRM.html?source=browse bu ürünü 2200 w torbasiz rowenta marka yeni süpürlmüş bir halıyı tekrar süpürerek denedim. emiş gücü abartılı güçlü. temizliğide çok kolay. tasarım olarak da güzel. tavsiye edebilirim. ama imkanınız varsa siemense gidip ürünü orada gorun derim

bir el tut ki O da seni tutsun

2397 Mesaj
13 Mart 2012; 9:15:08 

bayiye gidecegim zira x6 ile z6 arasında kaldım

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları , korkundan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.."

Dükkan: http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=75200

4 Mesaj
15 Mart 2012; 13:51:45 

black exodus arkadaş bu konu hakkında gayet güzel açıklamalarda bulunmuş,yazdıklarına noktasına kadar katılıyorum...

5428 Mesaj
16 Mart 2012; 14:47:46 

quote:

Nilfisk extreme eco ve philips9170 bakıp bilgilenmenizi öneririm.

303 Mesaj
16 Mart 2012; 15:45:48 

tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar ARZUM 456 cleanart kolay olmadı bulmak sadece sanalreyonum sitesinde bulabildim carefour teknosa mediamarkt heryere baktım teşhirini satmaya çalışıyolar ( 2500 watt) 500 watt çekim gücü aldım harika çekişi var halıya yapışıyo resmen almak isteyen arkadaşlarada tavsiye ederim

5428 Mesaj
19 Mart 2012; 16:39:41 

quote:

tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar ARZUM 456 cleanart kolay olmadı bulmak sadece sanalreyonum sitesinde bulabildim carefour teknosa mediamarkt heryere baktım teşhirini satmaya çalışıyolar ( 2500 watt) 500 watt çekim gücü aldım harika çekişi var halıya yapışıyo resmen almak isteyen arkadaşlarada tavsiye ederim

isabetli bir seçim olmuş,iyi günlerde kullanınız.

303 Mesaj
20 Mart 2012; 10:01:08 

teşekkür ederim gerçekten süper bir model harika cekiyor yeni almak isteyen arkadaşlara kesinlikle bu modeli tavsiye ederim fiyatıda 200 tl indirimde şu an 300 tl den düşmüş ama bulmak biraz zor

3125 Mesaj
20 Mart 2012; 16:38:42 

Bu konuda benim de acilen tavsiyelerinize ihtiyacım var.Kendisi minicik ama halıyı yutacak kadar kuvvetli bir süpürge arıyorum,öneriniz ne olur?Fiyat 300 lirayı aşmayacak.

DonanımHaber Türküseverler Kulübü

3125 Mesaj
20 Mart 2012; 16:40:20 

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 20 Mart 2012; 16:45:52 >

303 Mesaj
21 Mart 2012; 9:48:09 

quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Bu konuda benim de acilen tavsiyelerinize ihtiyacım var.Kendisi minicik ama halıyı yutacak kadar kuvvetli bir süpürge arıyorum,öneriniz ne olur?Fiyat 300 lirayı aşmayacak.

Arzumun benim dediğim 456 modelin bir üstü var daha küçük ama 2400 watt çekim gücüde cok iyi ve boyutu küçük ben bu modeli bulamasaydım onu alacaktım size onu tavsiye edebilirim isterseniz carefourlarda deneyin çekim gücüne bakın

162 Mesaj
23 Mart 2012; 5:51:39 

quote:

Mikro filtre nedir acaba

Mİkro filtre supurge vurdugunuzd disariya cektiginiz tozu %50 geri weren bi filtredir genelde mikro filtreli cihazlar uygundur.Tawsiye etmem.

Emis gucu en yuksek cihazlar electolux miele karcher dir. karcher tawsiye ederim..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3125 Mesaj
23 Mart 2012; 17:02:52 

quote:

quote:

Arzumun benim dediğim 456 modelin bir üstü var daha küçük ama 2400 watt çekim gücüde cok iyi ve boyutu küçük ben bu modeli bulamasaydım onu alacaktım size onu tavsiye edebilirim isterseniz carefourlarda deneyin çekim gücüne bakın

Öneriniz için teşekkür ederim.

303 Mesaj
23 Mart 2012; 17:06:17 

quote:

quote:

quote:

Öneriniz için teşekkür ederim.

rica ederim

380 Mesaj
26 Mart 2012; 21:06:06 

rainbow

"No woman No kids"
-Leon-

327 Mesaj
1 Nisan 2012; 13:11:12 

Arnica Bora 2400 Watt Su FiltreliTurbo Fırçalı Elektrikli Süpürge almanı tavsiye ederim..

Aldıktan sonra üşenmeyip bir inceleme yapmıştım.. buradan ulaşabilirsiniz..

http://forum.donanimhaber.com/m_46297029/tm.htm

303 Mesaj
3 Nisan 2012; 11:13:05 

teşekkür ederim hocam ilgin için ben aldım ama yeni alacak kişiler sizin linkten bakabilirler sağol yardmımın için

198 Mesaj
3 Nisan 2012; 14:41:34 

Benim içinde iyi oldu bu yazılar

460 Mesaj
3 Nisan 2012; 15:13:48 

Daha yeni diğer konuya mesaj atmıştım, bu konuyu görünce burda da paylaşmak istedim.

Çekim gücünün çok yüksek olmasına aldanmayın arkadaşlar. Hem güçlü hem de dizaynı iyi makinelere bakın. Tozu geri verecekse istediği kadar kuvvetli çeksin faydası yok.

Az önce diğer konuda yazdıklarımı aşağıya kopyalıyorum:

Ben yaklaşık 3 ay araştırdıktan sonra Bosch toz torbasız aldım.

ürün şurada http://www.bosch-home.c...SIL1.html?source=browse

Toz torbasız elektrik süpürgeleri yalnızca toz torbasız olmalarıyla genellenemez. Makineden makineye değişir herşey.

Ben almadan önce bir sürü filtrasyon testini falan izledim ve öğrendiğim en önemli şey makinenin dizaynının mükemmel olması gerektiğidir. Dizayn derken şeklen değil, tozu alıp dışarı vermemesidir önemli olan.

Emiş gücünün fazla olmasına aldanmayın, yeterli olması önemli, ama çok güçlü olup aldığı gibi geri veriyorsa, 10 dakka süpürünce gücü azalıyorsa almayın.

Biz 6-7 aydır bu makineyi kullanıyoruz ve önceden 3 günde bir temizlenen evi artık 10 günde bir temizler olduk çünkü makine tozu iyi çekiyor ve geri bırakmıyor.

Electrolux ultraone da alabilirsiniz. Forumdan bir arkadaş uzun süre testlerini yapmıştı ve ondan da çok memnun kalmıştı herkes.

Siz siz olun, iki üç torbasız makine kullanıp tüm torbasız süpürgeleri kötülemeyin.

İyi forumlar dilerim.

683 Mesaj
15 Nisan 2012; 8:36:05 

Dyson'ı tek geçerim.Sitede orda çalışan bir arkadaş var Dyson sayfasında ondan bilgi alabilirsin.

[font="Arial"]

659 Mesaj
16 Temmuz 2012; 9:53:14 

quote:

Orijinalden alıntı: skaksi

arnica bora %100 turk mali muhendislerimizin imalati ve mukemmel bir cekisi var turbo baslikta halilarda buyuk kolaylik servis ve yedekparca kolayligida yaninda pisman olmazsiniz.

Arnica mı :D
Daha bedava verseler almam,
Abartmıyorum almam,
Çünkü bedava dahi olsa iki kullanımdan sonra parçalar kırılıp dağılacağından ya evde hurda duracak, ya servise bayılacaksn bir sürü para

Bende arnica hyda rain plus var
Burdaki yorumlara göre almıştım 2-3 sene önce
Ne bilelim kandık işte

335 Mesaj
18 Temmuz 2012; 10:22:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

quote:

Orijinalden alıntı: skaksi

Arnica mı :D
Daha bedava verseler almam,
Abartmıyorum almam,
Çünkü bedava dahi olsa iki kullanımdan sonra parçalar kırılıp dağılacağından ya evde hurda duracak, ya servise bayılacaksn bir sürü para

Bende arnica hyda rain plus var
Burdaki yorumlara göre almıştım 2-3 sene önce
Ne bilelim kandık işte

Arnica hydra değil, bora olanı yaklaşık 8 aydır kullanıyoruz bir sıkıntı olmadı çok şükür

Nasıl Yaşarsan Öyle ÖLÜRSÜN,
Nasıl ÖLÜRSEN Öyle Dirilirsin.

PANASONİC TXP42GW20E NEO PLAZMA

501 Mesaj
20 Temmuz 2012; 9:59:09 

quote:

Orijinalden alıntı: cihantahta

forumu okurken dikkatimi çekti, philips sanırım bu süpürgelerden çok fazla sattı, marathon filtreleri bu aralar aşırı talep görüyor, aşağıda filtrelerin atış linklerini görebilirsiniz.

http://www.supurgemarke...hepa-filtre-p-4262.html
http://www.supurgemarke...irik-filtre-p-4429.html

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Temmuz 2012; 12:09:22 

quote:

Aura Cleanmax D-Plus 2012

Ürünün İyi çekmesinden ziyade çektiği tozları içerisinde tutmasını istiyorsanız bu ürünü görmeden karar vermeyin derim. Piyasada çok süpürge var. Torbalı, Torbasız , Sulu , Hazneli vs vs... Fakat Çektiği Tozları içerisinde tutan birkaç makine var bunlardan biride bu ürün. Türkiyede üretilip Dünyaya satılıyor. Ve türkiyede En yaygın servis ağı ve yedek parça bulunabilirliği konusuna dikkat çekmek isterim.
İncelemek İçin Burdan Devam Edebilirsiniz..!

Ekteki dosya (1)

262 Mesaj
22 Temmuz 2012; 19:06:15 

hala ihlas ürünleri alan varmı acaba?

33 Mesaj
21 Şubat 2013; 0:44:51 

bence Hoover arkadaşlar

TPP 2321 derim,gidin deneyin en yakın elektronik mağazada

336 Mesaj
26 Ağustos 2013; 17:49:56 

süpürgelerde dyson başlığı daha çok ön plana çıkmış ama anladığı m servislerde garantilerde sorun yaşayanla rmevcut. Biz evde arnica sulu kullanıyoruz. 2 seneyi geçmiştir. Şu ana kadar sorun yaşamadık. Fakat şu an çeyiz hazırlıkları var. Ve arnica görüntüsü yei nesile göre oldukça kaba.

dyson bana göre 1000 lira çok para ve muhtemelen benzer makineler de vardır.
Gözüme ilişen makine philips FC9225 autoclean ve Bosch BGS52230 Relaxx'x
bosch un fiyatı da neredeyse 800 Lira

Sizlerin de yorumları ve önereceğiniz markaları model numaralarıyla tavsiyeleriniz benim için kıymetlidir. Sonuçta uzun bir müddet kullanılsın istiyoruz.
Teşekkürler

247 Mesaj
27 Ağustos 2013; 17:05:18 

Merhaba,
biz evde arzum cleanart kullanıyoruz,
çekiş gucu harika halıya yapışıp bırakmuyor, sanırım 500w emiş gücü var, fiyatı da oldukça uygun bence,

bu supurgeyi kullanınca digerlerine neden bu kadar para verilir insan anlayamıyor.

245TL http://www.azhesap.com/...-supurge-2500-watt.html

philips FC9225 autoclean 619 TL
http://www.azhesap.com/...ikli-supurge-2200w.html

336 Mesaj
27 Ağustos 2013; 22:01:21 

bu sefer arzum veya arnica almayacağız.

11 Mesaj
30 Ağustos 2013; 7:58:52 

7 yıl oldu sanırım Thomas su filtreli elektrik süpürgesini kullanıyorum, geçen yıl motoru yandı. Arçelik servisi, arçelik süpürgenin motorunu taktılar, o zaman iyice anladım eski gücünü. Eskiye oranla çekim gücü biraz azaldı. Önceki motoruyla halıyı döver gibi süpürüyordu. Buna rağmen hala memnunum makinemden. Halı yıkamak için hiç kullanmadım, gerek te yok makineyle halı yıkamaya. İyi süpürsün, çekiş gücü kuvvetli olsun bence elektrik süpürgesinden beklenecek en büyük + bu.
Bozulursa da yine Thomas alırım.

6961 Mesaj
30 Ağustos 2013; 12:18:51 

torbalıda philips 9170 ,torbasız olarak philips 9225

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

5 Mesaj
18 Kasım 2013; 19:19:46 

slm arkadaşlar elektirik süpürgesi alacam anlamadığım bir iş yardımcı olurmusunuz parası önemli değil kaç lira olursa olsun hepa filtreli emiş gücü en yüksek elektirik süpürgesi hangisi marka ve model sıralaması ile şimdiden tşk ler

9 Mesaj
18 Kasım 2013; 21:09:17 

Toz torbalı mı toz torbasız mı konusunda bir tercihiniz yoksa ben toz torbalı süpürgeler hakkında biraz araştırma yaptım ve 4 seçenekten 2ye indirmeyi başardım. Seçenekler electrolux silencer, miele s5, philips 9192 ve 9194 idi. 9192 ve 9194 modeli neredeyse aynı iki farkları var birincisi renk (biri kırmızı diğeri kahverengi) ikincisi fırça ucu. 9192 parke için özel fırça veriyor 9194 turbo fırçasıyla tüy/saç konusunda iddialı. Miele 4,5lt hacimli - torbaları pahalı, electrolux 3,8 lt torbaları uygun fiyat, philips 5lt torbaları uygun fiyat. Bütün bunları göz önünde bulundurarak ben 9192 veya 9194 alma konusunda kararsızım.
Umarım yardımcı olmuştur.
Not: Fiyat hiç önemli değilse dyson alın

177 Mesaj
21 Kasım 2013; 21:54:30 

Bosch BSG72000 Metalik kiraz kırmızı formula 2000 W nasıl acaba ?? bilgisi olan var mıdır?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Elektrikli Küçük Ev Aletleri » EN İYİ ÇEKİM GÜCÜ OLAN ELEKTRİK SÜPÜRGE TAVSİYESİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281