- x
TURKCELL'den yeni TARİFELER: Hepsi Birarada Paketler
109 Cevap22605 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4920 Mesaj
17 Şubat 2012; 9:51:27 

http://www.turkcell.com...vemesajlasma/genel.aspx

Hepsi 300 Paketi:
​Heryöne: 300 DK + 300 SMS + 300 MB
Aylık Abonelik Ücreti: 39 TL
http://www.turkcell.com...t/Hepsi-300-Paketi.aspx
Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 29 TL
http://www.turkcell.com...asi-hepsi-birarada.aspx

Hepsi 600 Paketi:
​Heryöne: 600 DK + 600 SMS + 600 MB
Aylık Abonelik Ücreti: 55 TL
http://www.turkcell.com...t/Hepsi-600-Paketi.aspx
Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 45 TL

FULL Paket:
​Heryöne: 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB + Turkcell'lilerle haftada iki gün bedava
Aylık Abonelik Ücreti: 69 TL
http://www.turkcell.com...at/Full-Paket-yeni.aspx
Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 59 TL

4920 Mesaj
17 Şubat 2012; 9:54:29 

Gold Plus Paket:
Heryöne: 2000 DK + 2000 SMS + 2 GB + Turkcell' lilerle 5000 DK + Turkcell'lilerle haftada iki gün bedava
Aylık Abonelik Ücreti: 119 TL
http://www.turkcell.com...ld-Plus-Paket-yeni.aspx
Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 95 TL

Platinum Paket:
​Heryöne: 4000 DK + 4000 SMS + 4 GB + Turkcell' lilerle 4000 DK + 60 DK Yurtdışı arama + 60 DK Yurtdışı kullanım
Aylık Abonelik Ücreti: 169 TL
http://www.turkcell.com...latinum-Paket-yeni.aspx
Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 149 TL

504 Mesaj
17 Şubat 2012; 10:13:15 

ben eşim teli için h300e kendim için h600 e geçtim taahhütte verdim çok iyi oldu önceden eşimin teline ortalama 45-50 kendi telimede full paket + mobiltv ve 444lü bazı numaralar vs aradıkça artan 90 tlye yakın fatura ödüyodum turkcelle alkış

3862 Mesaj
17 Şubat 2012; 11:09:52 

Tcell'in kalitesi fiyatlarada yansımış.
İhtiyacına uygun olup seçecekleri tarifeye geçenlere bol muhabbetler;Ama ben önce fiyat dediğim için Taçsız Kral Avea diyorum.(vf kullanmama rağmen)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

13063 Mesaj
17 Şubat 2012; 11:59:45 

Aman ne tarifeler ne tarifeler

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

7079 Mesaj
17 Şubat 2012; 12:25:29 

Yine pahalı...Turkcell hala en düşük orta üst sınıf için tarife çıkarıyor...

12032 Mesaj
17 Şubat 2012; 12:44:36 

500dk bin sms 1gb 19 tl
Ama avea :)

883 Mesaj
17 Şubat 2012; 12:52:50 

Bence Avea'nın 19 luk paketine rakip olabilecek bir tarife asla çıkartamayacak her iki firmada.Belki çok konuşurum başka bir şey yapmam derseniz o zaman belki diyorum gene 20TL 2000dk konusuyorsun o da iyi bir seçenek ama hepsibir paketler içinde Avea rakip bırakmadı.

..look son a legend

6612 Mesaj
17 Şubat 2012; 13:08:41 

Allahaskına, tarifelere iyi olmus ucuz olmus diyen varmı. ?
Verilen paketlere gore fiyatlar cok fazla.
300lu hersey dahıl paketi normalde kac liraydıki.zaten Yılbasına kadar 29tlden kullandı arkadas.

13676 Mesaj
17 Şubat 2012; 13:12:50 

Berbat..

6612 Mesaj
17 Şubat 2012; 13:13:29 

Kamu Hy 300dk 19tl
1000 sms Hy 5tl
250mb data 7tl
Sırf kamu diye duruyorum pakette. Bu bile cok pahalı....

3862 Mesaj
17 Şubat 2012; 14:14:38 

Tarife ve Kampanya konusunda gerçekten Taçsız Kral Avea.
Dopdolu paketler süper fiyatlara ve üstelik rakipsiz.
Vf ve Tcell çok çalışmalı tarife konusunda.
Bence önce fiyat sonra hizmet gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bico -- 17 Şubat 2012; 14:16:08 >

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

8168 Mesaj
17 Şubat 2012; 14:43:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Bico

Tarife ve Kampanya konusunda gerçekten Taçsız Kral Avea.
Dopdolu paketler süper fiyatlara ve üstelik rakipsiz.
Vf ve Tcell çok çalışmalı tarife konusunda.
Bence önce fiyat sonra hizmet gelir.

Bu yoruma açık mevzudur, yani dediğin gibi bico sen ve benim için fiyat önemlidir ama parası olan da hemen turkcelle geçiyor :) koşarak geçiyor hemde.

Avea çekti çekmedi uğraşacağıma, vodafoneun doğru dürüst çalışmayan sistemlerine bağlı olacağıma fazla verir turkcell kullanırım diyor parası olan, bence haklıda.ben alıştım diye vf u çekiyorum veya diğer arkadaş avea çekmesede pek sallamadığı için devam ediyor.Bunlara takan arkadaşlar ilk sorunda demediğini bırakmaz.

Misal ben şunu rahatlıkla söylerim 8 yıllık vf kullanıcısı olarak yani telsim döneminden beri kullanan ve şuan tek hat kullanıyorum bunu da özellikle belirtiyorum öyle 3-5 hattım yok, neyse turkcelle geçerim ama aveaya geçmem yani.

Ve şu tarifeleri dışardan eleştirmemek gerekir aveaya göre pahalı olabilir ama mevcut aboneler yararlanabiliyorsa eğer asıl onların işine yarar zaten turkcell kullanıyor enazından işini görecekse tercih eder.Diğer işi avea yapıyor sırf numara taşımaya yönelik tarife çıkarıp mevcut aboneye birşey vermeyen :) dışardan gören aveaya bitiyor ama geçse belli süre sonra demediğini bırakmayacak çünkü birçok tarife çıkacak ve o yararlanamayacak yada 20-30 tl geçiş parası verecek.

3862 Mesaj
17 Şubat 2012; 14:49:35 

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Bu yoruma açık mevzudur, yani dediğin gibi bico sen ve benim için fiyat önemlidir ama parası olan da hemen turkcelle geçiyor :) koşarak geçiyor hemde.

Avea çekti çekmedi uğraşacağıma, vodafoneun doğru dürüst çalışmayan sistemlerine bağlı olacağıma fazla verir turkcell kullanırım diyor parası olan, bence haklıda.ben alıştım diye vf u çekiyorum veya diğer arkadaş avea çekmesede pek sallamadığı için devam ediyor.Bunlara takan arkadaşlar ilk sorunda demediğini bırakmaz.

Misal ben şunu rahatlıkla söylerim 8 yıllık vf kullanıcısı olarak yani telsim döneminden beri kullanan ve şuan tek hat kullanıyorum bunu da özellikle belirtiyorum öyle 3-5 hattım yok, neyse turkcelle geçerim ama aveaya geçmem yani.

Ve şu tarifeleri dışardan eleştirmemek gerekir aveaya göre pahalı olabilir ama mevcut aboneler yararlanabiliyorsa eğer asıl onların işine yarar zaten turkcell kullanıyor enazından işini görecekse tercih eder.Diğer işi avea yapıyor sırf numara taşımaya yönelik tarife çıkarıp mevcut aboneye birşey vermeyen :) dışardan gören aveaya bitiyor ama geçse belli süre sonra demediğini bırakmayacak çünkü birçok tarife çıkacak ve o yararlanamayacak yada 20-30 tl geçiş parası verecek.

VF ve TCELL kampanya ve tarifelerini genelde herkese,
AVEA ise sadece MNT ile gelene yapıyor.
Bakış açısı bze göre dışardan hoş , içerden boş durabiliyor normal olarak.Çünkü biz diğ. opt. kullanıyoruz.
Oysa içerden bakıldığında o zamanki durum gerçek sonuçtur haklısın cesin.

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

7125 Mesaj
17 Şubat 2012; 15:46:23 

bu ne yav aşırı pahalı nasıl oluyorda türkiyenin %50 den fazlası turkcell kullanıyor anlamak güç.

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

324 Mesaj
17 Şubat 2012; 15:56:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Kamu Hy 300dk 19tl
1000 sms Hy 5tl
250mb data 7tl
Sırf kamu diye duruyorum pakette. Bu bile cok pahalı....

aynen

Subaru İmpreza 1.5 Elagance

4046 Mesaj
17 Şubat 2012; 16:00:09 

Tarifeler tek kelimeyle komik.. Başka da diyecek birşey yok bence..

6612 Mesaj
17 Şubat 2012; 16:30:25 

diğer operatörlerede çok guvenemiyorum.
ama kontrat vs bitiminde kesinlikle taşıcam hattımı.

kamu + cayma bedellilden 420dk var. bitiminde VF geçerim artık ağustosta

7106 Mesaj
17 Şubat 2012; 18:23:18 

quote:

Orijinalden alıntı: olle

Bence Avea'nın 19 luk paketine rakip olabilecek bir tarife asla çıkartamayacak her iki firmada.Belki çok konuşurum başka bir şey yapmam derseniz o zaman belki diyorum gene 20TL 2000dk konusuyorsun o da iyi bir seçenek ama hepsibir paketler içinde Avea rakip bırakmadı.

turkcell, avea 19 luk paket gibi bir kampanya yapamaz.

rekabet kurulu engeller.

şöyle düşün:

avea vodafone ve turkcell de heryöne 500 dakika +1000 sms + 1 gb internet 19 lira.

bu durumda kim vodafone ve avea kullanir?

her yeni turkcell kampanyasinda diger operatorlerle fiyat karsilastirmasi yapmayi birakin. önce ucuzluk sonra hizmet kalitesi istiyorsaniz bunu turkcell de bulmaniz zor.

sorunsuzluk isteyenler pahali olmasina ragmen turkcell kullaniyor. ortaya cikan sorunlarin 24 saatten az surede cozulmesini isteyenler turkcell kullaniyor.(gecmise dönük konusma, mesaj, internet paketi tanimlama sadece turkcell de var ) düzgün calisan mobil imza hizmeti kullamak durumunda olanlar turkcell kullaniyor.

diger operatorler kronik sorunlarini duzeltmedikce turkcell pahali fiyatlarina ragmen pazar lideri olmayi surdurecektir.

nedir bu kronik sorunlar:

avea icin siralarsak:
- sehirlerarasi seyahat edenler hala cekim olayinda eksiklikleri soyluyor.
- faturalandirmada sorunlar yasanabiliyor.
- paket tanimlanmalarinda, yenilenmelerinde sorunlar var. forumda da fatura sikayetleri, hatali kontor dusumlerini okuyoruz.
- mobil imza stabil calismiyor ve turkcellde olmayan bir sekilde noter basvurusu isteniyor.
- arayani bildirme ozelligi hala ucretli.
- musteri hizmetlerinden alinan bilgiler celisebiliyor.
- turkcell de kalan bakiye 6 saate dusmusken aveada hala 48 saat. avea tarifeleri ucuz tutup kota/paket asimlarindan kazanmayi hedefliyor bence.

vodafonedaki eksiklikler:

- defalarca dile gelmesine ragmen yil 2012 ve mobil imza hala yok.
- basiretsiz musteri hizmetleri sorunlara cozum getirme konusunda maalesef yetersiz.

goruldugu uzere aveanin katetmesi gereken cok yol var. sorunlari bir an once giderip insanlara guven vermeli.. hala vodafone - turkcell ikilisine tam bir rakip olamadi...

319 Mesaj
17 Şubat 2012; 20:46:49 

Rakamlar Avea'nın 19 TL kampanyasında olan birine komik gelebilir misal ben. Yalnız bu aralar feci kafaya taktım Turkcell'e geçmeye. Çünkü şebeke sorunları ciddi anlamda sıkıyor insanı artık. Tabi 2 gündür Turkcelli kurcaladım işime yarar bi kampanya bulamadım içinde doğru düzgün internet paketi olan uygun bi tarifesi yok. Konuşma ve mesajlaşmadan daha çok kullandığım internet fiyatları 1gb :19 tl (indirimli) biraz konuşma biraz mesajlaşma aşağı yukarı bi 30 tl ile rahat konuşamasam da Avea da ki sıkıntıları çekmem diye düşünüyorum. Hat taşıma işlemleri 3 ayda bir mi yapılıyor?

883 Mesaj
17 Şubat 2012; 20:53:13 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

turkcell, avea 19 luk paket gibi bir kampanya yapamaz.

rekabet kurulu engeller.

şöyle düşün:

avea vodafone ve turkcell de heryöne 500 dakika +1000 sms + 1 gb internet 19 lira.

bu durumda kim vodafone ve avea kullanir?

her yeni turkcell kampanyasinda diger operatorlerle fiyat karsilastirmasi yapmayi birakin. önce ucuzluk sonra hizmet kalitesi istiyorsaniz bunu turkcell de bulmaniz zor.

sorunsuzluk isteyenler pahali olmasina ragmen turkcell kullaniyor. ortaya cikan sorunlarin 24 saatten az surede cozulmesini isteyenler turkcell kullaniyor.(gecmise dönük konusma, mesaj, internet paketi tanimlama sadece turkcell de var ) düzgün calisan mobil imza hizmeti kullamak durumunda olanlar turkcell kullaniyor.

diger operatorler kronik sorunlarini duzeltmedikce turkcell pahali fiyatlarina ragmen pazar lideri olmayi surdurecektir.

nedir bu kronik sorunlar:

avea icin siralarsak:
- sehirlerarasi seyahat edenler hala cekim olayinda eksiklikleri soyluyor.
- faturalandirmada sorunlar yasanabiliyor.
- paket tanimlanmalarinda, yenilenmelerinde sorunlar var. forumda da fatura sikayetleri, hatali kontor dusumlerini okuyoruz.
- mobil imza stabil calismiyor ve turkcellde olmayan bir sekilde noter basvurusu isteniyor.
- arayani bildirme ozelligi hala ucretli.
- musteri hizmetlerinden alinan bilgiler celisebiliyor.
- turkcell de kalan bakiye 6 saate dusmusken aveada hala 48 saat. avea tarifeleri ucuz tutup kota/paket asimlarindan kazanmayi hedefliyor bence.

vodafonedaki eksiklikler:

- defalarca dile gelmesine ragmen yil 2012 ve mobil imza hala yok.
- basiretsiz musteri hizmetleri sorunlara cozum getirme konusunda maalesef yetersiz.

goruldugu uzere aveanin katetmesi gereken cok yol var. sorunlari bir an once giderip insanlara guven vermeli.. hala vodafone - turkcell ikilisine tam bir rakip olamadi...

Turkcell vınn download 3.2 mbit,Avea 4S 8 mbit görüyorum neyin kalitesinden bahsediyorsunuz

..look son a legend

7106 Mesaj
17 Şubat 2012; 21:10:00 

kullandigin vinn in modeli nedir ? aveada hangi cihazla baglaniyorsunuz ?

bunlari bilmeden karsilastirma yapmak saglikli olmaz.

vinn dediginiz 3g modemin max. baglanti hizi 3,6 mbps ise 3,2 hizi gormeniz normaldir.

max. hiz 7,6 mbps ise 3,2 dusuk demektir.

avea hatti kullandiginiz cihaz daha yuksek baglanti hizina sahip ki 8 mbps de baglaniyor internete..

turkcell in destekledigi son hiz degismediyse 21 mbps. bulundugunuz yere ve baglandiginiz cihazin destekledigi hiza gore degisir...

877 Mesaj
17 Şubat 2012; 21:23:06 

Vodafone taahhüdüm biter bitmez Turkcell gold plus pakete 1 sene taahhüt verdim.

Turkcell'den eşkart almak istedim, internet paketini bilgisayarımda da kullanmak için. Tim'leri arayıp 5-6 bayide bulamayınca müşteri hizmetlerini aradım, sordum nerede var diye, cevap alamadım. Telefonu kapatıp şikayet e postası gönderdim, cuma saat 20'de. Biraz sonra mesaj geldi, şikayetinizi aldık, en kısa sürede arayacağız diye. Pazar saat 13'de arayıp yardımcı olacaklarını söylediler, konum bilgisi alıp kapadılar. 5 dk sonra arayıp bağdat caddesindeki bayide eşkart bulunduğunu söylediler, uzak olduğunu söyledim, tekrar kapadı arayan kız görüşmek üzere diyerek. 5 dk sonra yine aradı, elinde eşkart olan bana yakın bir yer bulduğunu söyledi...

Hülasa, herkes telefonu arkadaşları ile muhabbete veya aile sohbetine kullanmıyor. Özellikle iş için kullananların şebeke problemlerine, kesilmelere tahammüleri yok, müşteri hizmetlerinden çabuk çözüm bekliyor. Aynen yukarıda bir arkadaşın da söylediği gibi.

Zaten mobil imza mevzusundan Turkcell hattımı hiç kapatamıyor, ikinci hattı taşıyordum. Böylece tek hatta düştüm, ayda fazladan ödediğim 20-30 tl de hiç umurumda değil. Zira ben telefonu %90 iş için kullanıyorum ve fiyat önemli olsa da, benim için ikinci planda...

Özellikle mevcut abonelere bu kampanyalardan faydalanma imkanı vermesi de çok iyi olmuş. Sırf bu yüzden kullanmadığım internet hattımı da Turkcell'e taşıdım, Avea'da duracağına burda dursun :)

883 Mesaj
17 Şubat 2012; 21:53:34 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

kullandigin vinn in modeli nedir ? aveada hangi cihazla baglaniyorsunuz ?

bunlari bilmeden karsilastirma yapmak saglikli olmaz.

vinn dediginiz 3g modemin max. baglanti hizi 3,6 mbps ise 3,2 hizi gormeniz normaldir.

max. hiz 7,6 mbps ise 3,2 dusuk demektir.

avea hatti kullandiginiz cihaz daha yuksek baglanti hizina sahip ki 8 mbps de baglaniyor internete..

turkcell in destekledigi son hiz degismediyse 21 mbps. bulundugunuz yere ve baglandiginiz cihazin destekledigi hiza gore degisir...

işte bende bu yüzden diyorum ki kimsenin bu daha kaliteli bu daha iyi dememeli böyle durumlarda çünkü bölgeye göre yere göre değişir. bu arada vınn 7.2 mbit ama bugüne kadar 4 mbiti geçmedi.E176 modeli.

..look son a legend

2334 Mesaj
17 Şubat 2012; 22:57:05 

turkcell cayma bedellim bitti aradım mh ni " kontratım bitti,az yakan çok kaçan bir tarifeniz var mı?" dedim.Kız dedi "ohoo çok var mesela dedi Alo paket var 180dk 32 tl,full paket var 59 tl,hepsi 300 paketi var 29tl vs.vs " Ya hu dedim, churn kontratlı gibi beleş konuşacağımız birşey yok mu?" Onlar şimdilik tarih oldu belki ilerde gene çıkar dedi.E ben o zaman müsaadenizle durmiim Avea yıkılana geçiyim dedim..Hönkk! dedi

4476 Mesaj
18 Şubat 2012; 1:49:43 

Aynı oda içerisinde koltuktan koltuğa Turkcell 2G-3G farkediyorsa ezbere konuşmaya gerek yok.

Yaşıyorum o yüzden diyorum. Yanımdaki kişi Avea Jet ile 3G hızında sorunsuz bağlanırken ben Turkcell VINN modemi yaklaşık 2 mt. yüksekliğe koymak zorunda kalıyorum.

Avea, Turkcell'den kalitelidir demiyorum. Herkes kendi ihtiyacına göre alır. Ben Turkcell'i tercih ettim, çok memnunum. Memnun olma meselesi yukarıda yazdığım ile çelişebilir ama test ettiğim yer ikamet ettiğim yer değil. Şehir dışındayım ve 4-5 gün sonra ikamet ettiğim yere dönmüş olacağım ve sorun yaşamıyorum.

İkamet ettiğim yer; Mersin.
Şu an içinde bulunduğum durumu test ettiğim yer; İstanbul-Maltepe'de zemin kat bir daire.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 18 Şubat 2012; 1:52:48 >

90 Mesaj
18 Şubat 2012; 3:40:05 

taahhaütle h300 tarifesi 19 tl, h600 tarifesi 29 lira olsaymış süper olurdu ki hakkı da budur.

3116 Mesaj
18 Şubat 2012; 12:49:28 

Cayma bedelliye alışmış benim gibi abonelere bu tarifeler yaramaz.İndirim yapmaları lazım.

760 Mesaj
18 Şubat 2012; 15:50:37 

Turkcell yavaş yavaş uyanıyor mu ? !! ,esasında uyanmıyorda, olması gerekeni çaresizlikten yapmak zorunda kalıyor diye düşünüyorum ,birde Vodafone datalı hepsi biryerde paketlerini çeşitlese harika olacak bakın siz o zaman ortalığın haline ve fiyatlara bunu bildikleri için ancak bıçak kemige dayanınca ucun ucun Turkcell gibi gösteriyorlar işte...

drn

1233 Mesaj
18 Şubat 2012; 16:01:00 

14 yıl türkcell kullandıktan sonra, son bir yıldır hattımı taşımaya başladım. vodaya gittim aveaya geçtim, ama tcell a geri dönmedim. döneceğimi de zannetmiyorum. Kalite farkı felan da yok öyle opartörler arasında, şehir efsanesi sadece o olay, bence. Ben'im olduğum yerlerde aşağı yukarı hepsi aynı çekiyor. Bir yerde şebeke yoğunluğundan dolayı kullanım zorluğu varsa aynı şey tüm operatörler için de söz konusu..

459 Mesaj
18 Şubat 2012; 17:18:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

turkcell cayma bedellim bitti aradım mh ni " kontratım bitti,az yakan çok kaçan bir tarifeniz var mı?" dedim.Kız dedi "ohoo çok var mesela dedi Alo paket var 180dk 32 tl,full paket var 59 tl,hepsi 300 paketi var 29tl vs.vs " Ya hu dedim, churn kontratlı gibi beleş konuşacağımız birşey yok mu?" Onlar şimdilik tarih oldu belki ilerde gene çıkar dedi.E ben o zaman müsaadenizle durmiim Avea yıkılana geçiyim dedim..Hönkk! dedi

Supersin baba....olayı kısa öz ve etkileyici anlatmak diye buna denir. Bende kontratının bitmesini bekliyorum

Artes D9702 Tablet PS Vita Nintendo Wii
Victor G701 - Victor Gaming Machine
SEG 46'' 46125 LED TV

1138 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:31:55 

cayma bedellilere yol göründü gibi :(

ΛVΛRΛDΛM

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Şubat 2012; 22:44:18 

0

35 TL.

Üstelik 1 yıl kalma sözüne %25 indirimle

Neyin çekiminden bahsediyorsunuz hala anlamadım gitti.

929 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:11:13 

Genc tarifeye hepsi bir arada veya yillik sozlesme indirimi yok degilmi?yakinda cikabilir o halde yani ins.

2219 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:26:00 

Yillardir bosa para oduyorum. Saka gibi tarifelere bak.

2334 Mesaj
19 Şubat 2012; 0:33:11 

quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

0

35 TL.

benim çekim gücünden anladığım tarifenin çekim gücüdür gerisi fasa fiso

2334 Mesaj
19 Şubat 2012; 0:34:35 

quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Supersin baba....olayı kısa öz ve etkileyici anlatmak diye buna denir. Bende kontratının bitmesini bekliyorum

estağfirullah kardeş,o senin güzelliğin

266 Mesaj
19 Şubat 2012; 0:35:56 

quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

+1

Efsane,Efsane,Efsane...

7125 Mesaj
19 Şubat 2012; 2:20:26 

quote:

0

35 TL.

daha ne olsun süper tarife

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Şubat 2012; 12:26:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

daha ne olsun süper tarife

Diyelim ki 500 dk yetmedi , 180 dk daha alabiliyorsunuz sadece 10 tl ye

420 Mesaj
19 Şubat 2012; 14:58:39 

Turkcell her yöne tarifesinde 444 lü hatlara ayrıca ücret mi alıyor

929 Mesaj
19 Şubat 2012; 15:07:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ratsx

Turkcell her yöne tarifesinde 444 lü hatlara ayrıca ücret mi alıyor

evet,diğer operatorlerde alıyor bildiğim

13676 Mesaj
19 Şubat 2012; 15:21:23 

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcelik

Turkcell GOLD VE GOLD PLUS tarifelerinde almıyor..

VODAFONE HİÇ BİR TARİFESİNDE ÜCRET ALMIYOR AYRICA..

AVEA HEPSİNDEN ALIYOR

3862 Mesaj
19 Şubat 2012; 15:21:38 

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcelik

Vf faturalı hatlarda mevcut dak.düşüyor..!

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

4920 Mesaj
20 Şubat 2012; 13:04:44 

quote:

0

35 TL.

Bu sadece kamululara ve üstelik heryöne sms yok.

Turkcell tarifeleri herkese açık.

6612 Mesaj
20 Şubat 2012; 14:10:17 

300 paketi çok iş görür.. az daha ucuz olsa..

1422 Mesaj
20 Şubat 2012; 14:39:24 

avea nın yıkılan paket diyorum. baska birşey demiyorum

1748 Mesaj
21 Şubat 2012; 9:53:17 

Hepsi 600'e geçtim, bence iyi. En azından daha önce bana bu kadar uygun gelen bir kampanyası yoktu.

Türkiye’yi işgal planı : izle : http://www.youtube.com/watch?v=FooJ7WgX1nY
oku : http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/soner-yalcin/ana-mesele-621283/

3663

186 Mesaj
21 Şubat 2012; 21:58:14 

Hepsi 300 tarifesine geçtim,yıllık taahhütle 29 tl imiş.Alo 180 paketine 32 tl verip,artı internete de 5 lira veriyordum.
Turkcell alışkanlığından vazgeçemedik gitti.

4338 Mesaj
21 Şubat 2012; 23:14:16 

Turkcell'den 120 dk her yöne ve haftada iki günü bedava alan, Vodafone'dan da 8 liraya sınırsız internet alanlara komik geliyor bu tarifeler. Para ödemeye alışamayacağız sanırım.

Nokia Şarjı Bulunur
Çağrılık Kontör Mevcuttur
Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
Adres Tarif Edilir.

3695 Mesaj
22 Şubat 2012; 5:07:05 

Biraz daha ufak paket yapsa da geçsem, 100 dk, 100 sms, 10 mb 10 ya da 15 TL yapsa geçeyim hemen. :)

Bulgaristan, 900 MHz 3G deneyimim.

2918 Mesaj
22 Şubat 2012; 9:11:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Yine pahalı...Turkcell hala en düşük orta üst sınıf için tarife çıkarıyor...

+1