Şimdi Ara

Saat Dünyasi | Replica Saatler.| Sürekli Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
30
Favori
59.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.

Ürünlerim suan piyasada satilan 200-500 arasindaki modellerdir. Lütfen Ürün Almadan Önce Piyasayi,Modeli, Replica saat kullanimi Hakkinda Bilgi Sahibi Olup Ondan Sonra Saat Alisverisi Yapiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcuctug -- 30 Mayıs 2016; 16:43:36 >

• iyi geceler arakadsım izmir bornovada yasıyorum elinde u boat saat varsa görüp almak istiyorum nerde ulasabilirim sana yada sabit bi dükkanın varmı..
  • 110 liraya A kalite replika olmaz. Ama bu saatlere 300 500 800 gibi rakamlar talep edende çıkıyor. En azından saate göre istediğiniz rakamlar normal. Hayırlı satışlar...
  • hocam hangı saatlerden kaldı? lınk varmıdır satın almak ıcın?
  • takip
  • Yeni Modellerin İsimleri ve Resimlerini Girildi.

Resimleri Cep telefonu ile çektiğimden yeteri kadar net çıkmıyor bunun için özür dilerim.

Beğendiğiniz Modelin FArklı Resimlerini İsterseniz özelden Mesaj Atmanız Yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcuctug

Orjinal Saat Satışımız Başlamıştır.....

hocam orjinal dediğiniz saatlerde otomatik saatiniz varmı ?

bide şu a+ kalite replika yazısını lütfen kaldırın insanları kandırmaya çalışmayın lütfen kaliteli replika anlayışı kişiden kişiye değişir çinde satılan 5 dolardan başlayan replika saatler var (tecrübeye sabit) benim anlayışıma göre a+ kalite replika saatler çinin en büyük otomatik mekanizma üreticisi seaguldur bunu ilanımdada belirttim kendi mekanizmasınıda ham olarak dışarıya 75 dolardan satıyor ....
  • quote:

Mesajın İçin Sağol.

Neden Senin PANERAİ LUMİNOR dan daha ucuza verdiğim için mi? Çinde 5 dolara diyorsun o zaman şöyle yapalım sen benim sattığım ürünlerden 15 dolara getir ben 1000 adet alayım senden. 10 dolar sen kar et tane başına Bırakın lütfen ürünlerime çamur atmayı sizden daha uygun fiyata verdiğim için
    ilan baltalamayın ben PANERAİ LUMİNOR ortaya koyuyorum formda saatçi varsa ikimizde saatleri gönderelim baksın arasında fark ne? senin ürünün mü kaliteli benim ürün mü? eğerki siz diyorsunuz ya benim ürünler sizin deyiminize göre işe yaramaz adi sıradan ben tüm saatleri formdaki arkadaşlarıma hediye edeceğim. Anlayacağınız benim saatler GAZİANTEP malı degil.

Not: Formda Adını İsmini Saydığım Sayamadığım bir çok kişiye elden saat sattım kendileri bu mesajlarımı okuyorlar hepside sadece ALLAH razı olsun diyor. Eşine dostuna tavsiye ediyor... O yüzden saatlerin mekanzmasını bilmediğinizden yada görmediğinizden atış serbest...

benim saat başına kazanacağım 10 dolara ihtiyacım yok en azından bu saatleri illegal yoldan canım türkiyeme sokup vergi kaçıranda ben değilim

• merhaba hocam.elinizde ıwc big pilot saat bulunmaktamı..,izmirde oturuyrm elden alabilirim
  • Pm Cevaplandı.
  • Orjinal Saat Satışımız Başlamıştır.....
  • quote:

orijinal saatlerin resimleri olsa almayı düşünüyorum 1 daet bayan saatii
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

orijinal saatlerin resimleri olsa almayı düşünüyorum 1 daet bayan saatii

Hocam Orjinal tüm modellerin resimleri de ekli Turuncu saatten sonraki tüm saatler orjinal son 4 model hariç
  • 1972 tarihli fotoğraftaki Sami Davis.
  • Bilgi İçin Teşekkürler;

Güncel Saatler ve resimler eklenmiştir.
  • 44:Hublot ( Yeşil Bezel Gösterge) rezerve Forumdan bir arkadaşımız için hemen al açılmıştır....( Satış Gerçekleşmitir.Patience)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcuctug -- 28 Mart 2012; 19:01:45 >
  • Saat Fiyatları 100 TL Çekilmiştir. Elimdeki Tüm Stokları Bitirmek Amaçlı. Sanalpazar üzerinden 12 ay taksitle alım mümkündür....
  • super kacırmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: VVooDoo

super kacırmayın derim

Teşekkürler Gayet Uygun Bir fiyata İndirdim. Forumdan bir çok arkadaş aldı ve hala kargosu yolda olanlar var. Amaç Tüm stoklarımı birimek
  • Hublot F1 aldım (green yerine onu aldım) İyikide almışım süper ürün.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.