Şimdi Ara

Saat Dünyasi | Replica Saatler.| Sürekli Güncel (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
30
Favori
59.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 saniye olayını her gece mi yapmak zorundayız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

60 saniye olayını her gece mi yapmak zorundayız?

pm den cevap verilmiştir.
  • hocam vacheron constantin de hangi modeller var ? pm gönderebilirmisin. sanal pazar a baktım dükkanında ürün yok gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcuctug

İzmir Elden 5 Model Arkadaşımıza Teslim Edilmiştir. İyi günlerde kullanmaları dileklerimle

kardesş sana pm olarak atmıştım bir kac model hatırlarsan
    onlardan birileri denk gelirse hemen alıcam ızmır ıcın.pm bekliyorum.olmadı cep tel verebılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemrdmr

quote:

İzmir Elden 5 Model Arkadaşımıza Teslim Edilmiştir. İyi günlerde kullanmaları dileklerimle

kardesş sana pm olarak atmıştım bir kac model hatırlarsan
    onlardan birileri denk gelirse hemen alıcam ızmır ıcın.pm bekliyorum.olmadı cep tel verebılırım.

modeller resimlerini tekrar alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

hocam vacheron constantin de hangi modeller var ? pm gönderebilirmisin. sanal pazar a baktım dükkanında ürün yok gözüküyor

pm den cevaplanmıştır.
  • quote:

quote:

hocam vacheron constantin de hangi modeller var ? pm gönderebilirmisin. sanal pazar a baktım dükkanında ürün yok gözüküyor

pm den cevaplanmıştır.

Bu konuda bende pm istemekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewre

quote:

quote:

pm den cevaplanmıştır.

Bu konuda bende pm istemekteyim.

pm atılmıştır.
  • Breguet'in hangi modelleri var acaba? Özel mesaj ile elinizdeki modellerin fotoğraflarını atarmısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzeroglu

Breguet'in hangi modelleri var acaba? Özel mesaj ile elinizdeki modellerin fotoğraflarını atarmısınız?

malesef o marka yok kardeşim
  • Bende saat modellerini ve resimlerini alabilirmiyim.+fiyatları

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdallioglu

Bende saat modellerini ve resimlerini alabilirmiyim.+fiyatları

Saygılar

Modelleri resimler ve fiyatları 1. sayfada var kardeşim özel olarak ayrıntılı resim istersen model ismi vermen yeter
  • elinizde sadece 1.sayfada resimleri olan 20 ürün mu bulunuyor? yoksa marka söylediğimizde bize elinizdeki modelleri Pm ile mesaj mi atıyorsunuz?
    özel olarak takıntılı olduğum bir saat bulunmuyor fakat katalog olarak tüm ürünleri görüp, içlerinden bir tanesini beğenmeyi daha makul görüyorum şahşen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilanth

elinizde sadece 1.sayfada resimleri olan 20 ürün mu bulunuyor? yoksa marka söylediğimizde bize elinizdeki modelleri Pm ile mesaj mi atıyorsunuz?
    özel olarak takıntılı olduğum bir saat bulunmuyor fakat katalog olarak tüm ürünleri görüp, içlerinden bir tanesini beğenmeyi daha makul görüyorum şahşen...

istemiş olduğunuz modeli bana pm atın oradan daha net cevap vermiş olurum.
    Şuan listede resimleri olan modellerin haricinde 10 tane daha model vardır vakit olmadığından bu günlerde ekleme yapılamamıştır.
  • merhaba size pm attım , model ismini bilmiyorum ama şu linkteki kırmızı-siyahlı saat varmıdır acaba?
    http://www.tagheuer.com/int-en/luxury-watches/grand-carrera/grand-carrera-calibre-36-rs-caliperautomatic-chronograph43-mm-black-rubber-bracelet#/int-en-tag-heuer-grand-carrera-tag-heuer-grand-carrera-models

diye...

var demişsiniz ama ben remini göremedim. bana grand carrera calibre 36 rs caliper modeli ile grand carrera calibre 17 rs2
    ( linkteki ilk iki saat) saatlerinin kendi resimlerini ve fiyatlarını gönderebilirseniz sevinirim. bu ikisinden birini almak istiyorum. teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: almost

merhaba size pm attım , model ismini bilmiyorum ama şu linkteki kırmızı-siyahlı saat varmıdır acaba?
    http://www.tagheuer.com/int-en/luxury-watches/grand-carrera/grand-carrera-calibre-36-rs-caliperautomatic-chronograph43-mm-black-rubber-bracelet#/int-en-tag-heuer-grand-carrera-tag-heuer-grand-carrera-models

diye...

var demişsiniz ama ben remini göremedim. bana grand carrera calibre 36 rs caliper modeli ile grand carrera calibre 17 rs2
    ( linkteki ilk iki saat) saatlerinin kendi resimlerini ve fiyatlarını gönderebilirseniz sevinirim. bu ikisinden birini almak istiyorum. teşekkürler

link de bulunan ilk saat elimizde mevcuttur. 2 saat malesef kalmamıştır.

• quote:

quote:

merhaba size pm attım , model ismini bilmiyorum ama şu linkteki kırmızı-siyahlı saat varmıdır acaba?

diye...

bende sorun var herhalde, saati ben bir türlü bulamıyorum resimlerin içinden. rica etsem bana resimlerini ve fiyatını pm atsanız.teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

diye...

bende sorun var herhalde, saati ben bir türlü bulamıyorum resimlerin içinden. rica etsem bana resimlerini ve fiyatını pm atsanız.teşekkürler

tag heuer calibre rs 36 nın yeni katran yeni modeli mevcuttur eski katran tip kalmamıştır.

• Hocam naçizane belirtmek isterim ki KATRAN sözcüğünün kullanımı yanlış. Tüm ilan mesajlarınızda da bu şekilde yazılmış..

KADRAN olması gerekir.

KATRAN zift gibi yoğun sıvıdır.

Diğer taraftan Corum Admirals Cup ve IWC Top Gun modelleri var mı?

Selamlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

Hocam naçizane belirtmek isterim ki KATRAN sözcüğünün kullanımı yanlış. Tüm ilan mesajlarınızda da bu şekilde yazılmış..

KADRAN olması gerekir.

KATRAN zift gibi yoğun sıvıdır.

Diğer taraftan Corum Admirals Cup ve IWC Top Gun modelleri var mı?

Selamlar...

Bilgilendirme için teşekkürler evet gözümden kaçmış sanırım bende şimdi farkettim:)

malesef elimde yok
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.