Şimdi Ara

Saat Dünyasi | Replica Saatler.| Sürekli Güncel (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
30
Favori
59.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzak durulması gereken bir satıcı 50 100 liranıza yazık etmeyin eger izmir dısındaysanız ilgi alaka 10 numara taki saati satana kadar eger izmir icindeyseniz ve saati görmek isterseniz telefonu kapatıp bir daha acmıyor eger malına güveniyorsan neden göstermekten cekınıyorsun. cin malı saat işte benden söylemesi arkadaslar 100 liraya piyasada cok daha güzel saatler var gidin casio takılın daha iyi
  • Ustad elinde bayan saati Varmi varsa model alabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 7 Ekim 2012; 17:26:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tcuctug
    Tag heuer Grand carrera silikon kordon varmıdır sende
    Cevabını bekliyorum
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_uyar

uzak durulması gereken bir satıcı 50 100 liranıza yazık etmeyin eger izmir dısındaysanız ilgi alaka 10 numara taki saati satana kadar eger izmir icindeyseniz ve saati görmek isterseniz telefonu kapatıp bir daha acmıyor eger malına güveniyorsan neden göstermekten cekınıyorsun. cin malı saat işte benden söylemesi arkadaslar 100 liraya piyasada cok daha güzel saatler var gidin casio takılın daha iyi

hadi kardeşim işine bak...

Benim telefonum her zaman açık..

3 vardiye çalışan bir insanım forumda beni takip edenler çok iyi bilir. 100 piyasadakini al o zaman kardeş.
    Daha 2 gün önce forumdan bir kaç arkadaşla buluşup saat verdim. kendini fazla yorma o yüzden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimdenacaba

Tcuctug
    Tag heuer Grand carrera silikon kordon varmıdır sende
    Cevabını bekliyorum
    Teşekkür ederim.

Malesef elidem siyah olan modelden yok ancak krem rengi celik kasa modelinden mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Ustad elinde bayan saati Varmi varsa model alabilirmiyim

Malesef bayan saati elimde yok..
  • https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/554779/asppg_Ey713477206.jpg http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/402598_4289991364686_82879715_n.jpg. hocam bu 2 saat için bilgilendirirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocturnadelirum -- 8 Ekim 2012; 23:20:51 >
  • Satici.bana gore ilgisiz alakasiz birisi saat modeli sordum mesaj attim sadece 1 mesaja cevap verdi oda alakasiz bi cevap 3 4 mesaj attim okudugu halde donus yapilmadi bedava verse almam bu saatten sonra ilgi alaka olmadigi.surece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEN DİYORUM SİZE ful tokat ful dolandırıcı mesaja cevap vermez telefonları kapalı dil desen pabuc gibi zaten uslubundan ne halt oldugu bellı satıcının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha23

Satici.bana gore ilgisiz alakasiz birisi saat modeli sordum mesaj attim sadece 1 mesaja cevap verdi oda alakasiz bi cevap 3 4 mesaj attim okudugu halde donus yapilmadi bedava verse almam bu saatten sonra ilgi alaka olmadigi.surece

Attıgınız mesajları Okudum Ama cevaplamadım öylemi???

kardeşim senin bana attıgın mesajlar ve benim vevap saatlerim....

24 saat pc baışında cevap verecek yada yazacak değilim elbetteki bizimde bir işimiz gücümnüz var bana mesaj atan herkese elimden geldiği kadar mesajlarının hepsine cevap vermekteyim sizin attıgınız mesajların saatleri ve adeti aşagıdadır. Benim size verdiğim cevapların saatleri ve adetleride aşagıdadır.En son mesajınızda Monocoyu sormuşsunuz bende 130 TL demişsim Kısa ve öz yazmışım.

GELEN MESAJLAR

Cevap: selam Kimden: pasha23 8 Ekim 2012; 9:47:40
    Cevap: selam Kimden: pasha23 8 Ekim 2012; 9:41:31
    Cevap: selam Kimden: pasha23

CEVAPLADIGIM MESAJLAR

Cevap: selam Kime: pasha23 Okundu : Evet 8 Ekim 2012; 10:07:08
    Cevap: selam Kime: pasha23 Okundu : Evet 8 Ekim 2012; 9:44:19
    Cevap: selam Kime: pasha23 Okundu : Evet 8 Ekim 2012; 9:40:43
    Cevap: selam Kime: pasha23 Okundu : Evet 8 Ekim 2012; 9:40:28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcuctug -- 9 Ekim 2012; 10:27:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nocturnadelirum

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/554779/asppg_Ey713477206.jpg http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/402598_4289991364686_82879715_n.jpg. hocam bu 2 saat için bilgilendirirmisin

pm gönderilmiştir...

• Arkadaşımızın birisi İzmir içi ile ilgilenmiyor, saatleri göstermek istemiyor demi?ti.

Sanal pazarda satmış olduğum İzmir içi satışlarım ve yorumlarım;

Saat Dünyasi | Replica Saatler.| Sürekli Güncel

devamyny görme isteyenler sanal pazar linkinden bakabilir. Ben her zaman açyk ticaret yapıyorum. Telefonum kapalyymy? vs elbetteki 24 saat telefonum açyk olacak de?il, mesajlara cevap vermiyor diyen arkada?yma da mesajlaryna cevap verdi?im açyk ve net ?ekilde görülmektedir. Artyk ilan baltalamak için bo?tan yere vakit harcamayyn. Dandik cin maly deniyor ama ürünü 120 TL almak için gece gündüz mesaj yazyp telefon açyyor.Artyk bu tür tarty?malara cevap vermeyece?im Ben Yzmir Bornova dayym ve her kese kapym açyk. Y? saatlerim uydu?u sürece her zaman ürünleri görme ve deneyerek alma ?ansynyz mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcuctug -- 19 Ekim 2012; 12:43:51 >

• Resimler Eklenmiştir Sorun Çözülmüştür. Ayrıntılı Resim İsteyen Arkadaşlar İçin ;

http://www.facebook.com/gencturk71
  • elimde 1. sinif eta 7xxx serisi makinali grand carrera calibre 36 var bu arada ilgilenen olursa pm atabilir yeni konu acmak istemedim. (500 liraya olurmu demeyin, saat orjinaldir kutu garanti vs.) model garanti ve kapak no mesajla verebilirim.

ayrica saticinin diline papuc gibi diyenler olmus. duruma soyle bakalim satis fiyati 15 bin tl civari olan bir saati 100 liraya bulup, birde ustune bu adama (ki tanimam etmem) laf etmek yakisik almaz. hos bana kalirsa saate 15 bin lira veremeyecek adamin kolunda 15 bin liralik saat gorursem gulmekten gozlerim yasarir orasi ayri. ama her ne olursa olsun isterse 5. sinif replika olsun bu arkadas turkiyede bulunamayacak fiyata saat satiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda Replica ürün satmak illegal bir iş değil midir?
  • Yeni Modeller Gelmiştir.

180: Jaeger Lecoultre Duometre Chronographe Deri Kordon - Beyaz Katran - Tourbbillon - Şeffaf Arka Kapak

181: Ulysse Nardin 100 Metres Lımıted To 500 Pıeces Siyah Kasa - Siyah Kauçuk Kordon - Siyah Katran - Klips Kitlemeli Kordon - Arka Şeffaf Kapak

182: Tag Heuer monaco calibre 36 Deri Kordon - Piano Black Kasa - Gri Katran - Sarı Mavi Şerit - Arka Kapak Şeffaf

183: Ulysse Nardin Gold Kasa 100 Metres Lımıted To 500 Pıeces Gold Kasa - Mavi Kauçuk Kordon - Mavi Katran - Klips Kitlemeli Kordon - Arka Şeffaf Kapak

184: Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17 rs2 Silikon Kordon - Beyaz Katran - Tourbillon - Kırmızı Saniye

185: Tag Heuer Grand Carrera Çelik Kasa - Çelik Kordon - Koyu Renk Katran - Tourbillon - Büyük Kasa 2013 Yeni Model

186: Tag Heuer Grand Carrera Silikon Kordon - Piano Siyah Kasa - Beyaz Katran - Tourbillon

187: Tag Heuer Link Automatic Staınless Steel Back twenty five jewels swıss made - Deri Kordon - Piano Kasa - Şeffaf Arka Kapak 2013 Yeni Tasarım

188: Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17 Rs2 Piano Black Kasa - Piano Black Kordon - Beyaz Katran - Tourbillon - Turuncu Saniye 2013 Yeni Tasarım

189: Tag Heuer Grand Carrera - 36 Silikon Kordon - Çelik Kasa - Koyu Renk Katran - Tourbillon - Arka Şeffaf Kapak - Büyük Kasa

190: Tag Heuer Grand Carrera Çelik Kasa - Çelik Kordon - Beyaz Renk Katran - Tourbillon - Büyük Kasa 2013 Yeni Model

191: Porsche Design Indicator by Externa Limited Edition Case Black Dial Black Rubber Strap - Kauçuk Kordon - Krem Rengi Katran - Tourbillon

192: Tag Heuer Grand Carrera - 36 Silikon Kordon - Çelik Kasa - Açık Renk Katran - Tourbillon - Arka Şeffaf Kapak - Büyük Kasa

193: Hublot Geneve F1 Bing Bang Edition 607691 - Kauçuk Kordon - Klips Kordon - Tourbillon - Siyah Kasa

• son Modellerin resimleri eklenmiştir...
  • pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrtnckl

pm attım

cevaplandı
  • arkadaşlar ankarada gerşekten kaliteli replica saat satan bir yer var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.