Şimdi Ara

Saat Dünyasi | Replica Saatler.| Sürekli Güncel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
30
Favori
59.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: z-yback

selam izmir bornovadan yazıyorum,
    elinde ''Hublot Masterpiece MP-02 Key of Time'' varmı?
    varsa lutfen cevap yazarmısın?tesekkurler

malesef şuan için yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkanakci

Mrb
    İzmirde saatleri nasıl görebilirim
    tşkler

Özel Mesaj Atıldı. İzmir içi tüm modellerimi görme şansınız elbetteki vardır.
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Su linkteki saatten varmidir elinizde , kaca getirebilirsiniz?

http://www.amazon.com/Omega-2210-52-00-Seamaster-Planet-Chronograph/dp/B005SNLG8O/ref=pd_sbs_watch_23

Özel mesaj cevaplandı.
  • 72: Tag Heuer Mikrotimer Flying 1000 Red

Resimlerini göndermenizi rica edeceğim. Bire paneria 'ların yukarıdaki resimler çok vasat.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palakadir

72: Tag Heuer Mikrotimer Flying 1000 Red

Resimlerini göndermenizi rica edeceğim. Bire paneria 'ların yukarıdaki resimler çok vasat.
    Teşekkürler

İstemiş olduğunuz model malesef sanal pazar üzerinden satılmıştır.
  • Bilgi için teşekkürler . İyi satışlar .
  • Hocam hayırlı satışlar,

48 ve 75. sıradaki saatler için fotoğraf ve fiyat bilgisi rica edebilir miyim?

Kolay gelsin.
  • pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaHEY

pm attım

cevaplandı...
  • o degilde ben b + replika arıyorum ....heryerde aradım taradım hepsi a+ acaba b veya b+ neden kimse satmıyor türkiyedeki butun replikalar a+ oluyor bu konuda bir gümrük kısıtlaması mı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 30 Mayıs 2012; 20:16:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

o degilde ben b + replika arıyorum ....heryerde aradım taradım hepsi a+ acaba b veya b+ neden kimse satmıyor türkiyedeki butun replikalar a+ oluyor bu konuda bir gümrük kısıtlaması mı var

b+ mi daha kaliteli yoksa a+ mi , birde bu kriterler tam olarak neye gore belirleniyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

o degilde ben b + replika arıyorum ....heryerde aradım taradım hepsi a+ acaba b veya b+ neden kimse satmıyor türkiyedeki butun replikalar a+ oluyor bu konuda bir gümrük kısıtlaması mı var

b kalitede var istiyorsanız özelden ulaşabilirsiniz:)
  • elinizde olan tüm modellerle birlikte msn adresinizi pm atarmısınız.
  • Merhaba Msn Kullanmıyorum ama gende ben vereyim:) nuri71_06@hotmail.com emai bakıyorum ama msn çok nadir açıyorum...
    Şuanda elimde 3 modelim kaldı onlarıda 1 TL den açık arttırmayla satışa sundum sanalpazarda isterseniz buyrun link.,

http://www.sanalpazar.com/dukkan/Saat_dunyasi__u456924
  • Merhabalar,

Ben Ankara'da yaşıyorum. Nuri Bey'i işyerinden bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım. Ben 2 farklı saat satın aldım. İşyerindeki arkadaşlarım da saat aldılar. Bugüne kadar sattığı saatlerin kalitesi gerçekten 250-300 TL civarındaki replika saatlerle aynı kaliteye sahip. Kesinlikle sorunsuz ve dürüst bir satıcı.

Almayı düşünen arkadaşlarıma tavsiye eder Nuri Bey'e de saygılarımı iletirim.

Not : Benim satıcı ile hiçbir yakınlığım yoktur. Yorumumu gerçekten yaptığım alışverişlere dayanarak yaptım. Dileyen bu konuda bana pm atabilir. İsmim Mehmet Dursun GÜL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnafim35

Merhabalar,

Ben Ankara'da yaşıyorum. Nuri Bey'i işyerinden bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım. Ben 2 farklı saat satın aldım. İşyerindeki arkadaşlarım da saat aldılar. Bugüne kadar sattığı saatlerin kalitesi gerçekten 250-300 TL civarındaki replika saatlerle aynı kaliteye sahip. Kesinlikle sorunsuz ve dürüst bir satıcı.

Almayı düşünen arkadaşlarıma tavsiye eder Nuri Bey'e de saygılarımı iletirim.

Not : Benim satıcı ile hiçbir yakınlığım yoktur. Yorumumu gerçekten yaptığım alışverişlere dayanarak yaptım. Dileyen bu konuda bana pm atabilir. İsmim Mehmet Dursun GÜL.

Merhaba Güzel Yorumlarınız İçin Çok Teşekkür ederim.
  • Yeni Modeller Gelmiştir Yüklenmeye Başlamıştır...
  • S.A BEYLER İZMİRDEN SAAT SATAN ARKADAS (TCUCTUG) SANA Bİ MODEL VE OZELLIKLERI SOYLICEM BANA O MODELI BULABILIRMISIN KALITELI BISEY BAKIYORUM SATIN MODELİ TAGHUER CARRERA 16 CALİBRE ORJİNALİNİN KODUNUDA YAZABİLRİM [simage]

CV2A10.BA0796 BUDA KODU İNTERNETTEN BAKABILIRSIN BUNDAN BULABILIRMISIN SAATLERINE BAKTIM BU MODELDEN GOREMEDIM NEYSE CEVABINI BEKLIYRUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: sounse

S.A BEYLER İZMİRDEN SAAT SATAN ARKADAS (TCUCTUG) SANA Bİ MODEL VE OZELLIKLERI SOYLICEM BANA O MODELI BULABILIRMISIN KALITELI BISEY BAKIYORUM SATIN MODELİ TAGHUER CARRERA 16 CALİBRE ORJİNALİNİN KODUNUDA YAZABİLRİM [simage]

CV2A10.BA0796 BUDA KODU İNTERNETTEN BAKABILIRSIN BUNDAN BULABILIRMISIN SAATLERINE BAKTIM BU MODELDEN GOREMEDIM NEYSE CEVABINI BEKLIYRUM

O modelden daha önceki partide vardi. Eski bir model olduğundan bu partimde getirmedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.