Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.693
Cevap
43
Favori
83.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hulu ve Amazon Prime dizinin haklarını satın almak için teklif savaşına girmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3x1 güzeldi ama sonraki 3 bölümü pek beğenmedim ve zaman zaman anlamakta zorlandım. Bir sürü flashback oluşu ve diziyi sanatsal çekeceğiz diye yapılan şeylerin boyutu 1-2 seviye fazla kaçınca dizi garip bir hal aldı benim için.

Bu sezon bitene kadar diziye ara veriyorum. Bu sürede Hannibal'ın kitaplarını okuyacağım. Sezon bittikten sonra diziye tekrar bir şans veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hannibal rihanna'nın klibinde oynamış

• Kadın sevdiğim bütün ünlülerle kanki. Polis te Eric Roberts.

Koskoca Hannibalı bağlı gördük ya Will Rihannaya yavşar yakında
  • Dizi iptal olmadı mı neden hala bölüm yayınlanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Dizi iptal olmadı mı neden hala bölüm yayınlanıyor?

bu sezondan sonra iptal, ama başka kanal ile devam edecek büyük ihtimal.
  • 03x05

Umarım Floransa ayağı 5. bölümle bitmiştir çünkü dizideki "sanatsal"lığın bahsi geçen şehirden kaynaklandığı yönünde ipuçları mevcuttu internette. Sevenler olabilir saygı duyuyorum, tablo gibi karelerden, şiir gibi diyaloglardan kim hoşlanmaz ki ama tüm bunlar tadında yapılmalı hatta araya serpiştirilmeliydi ama gördük ki bölümlerin her karesinde bunlardan var bir yerden sonra sıkıyor beni. İnanın Jack yüzüğü suya fırlattığında "kesin bir slow motion geliyor" dedim içimden. Özetle,abi yeter!

Bölüme gelecek olursak, Hannibal'ın yanındaki bayan doktorun çoktan öldüğünü düşünüyorum, Hannibal'ın konuştuğu şahıs ise herhalde kafasındaki hayalden ibaret özellikle bu ikili son bölümdeki diyaloglarında fazlasıyla Will'den söz ettiler. Önceden kadın doktor ya Hannibal ile ilgilenirdi ya da Hannibal ile ilgilenirdi, laf Will'den açılınca fazla konuşmazdı. Tabii bu teoriden ibaret bana biraz ilginç geldi son bölümdeki diyalogları. Kadın da garip arkadaş biri öcü dese korkudan ağlayacak gibi

Son sahneler iyiydi, Will sahneleri tuhaftı "şiir"sellikten ötürü

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

hannibal rihanna'nın klibinde oynamış

Yok artık

• Yazmayı_Severim kullanıcısına yanıt
    +1

yüzük sahnesinde bende bekledim böyle bir şey şaşırtmadılar, üstüne telefon sahnesinde de yaptılar o ilginç oldu seveni bol ama bende fazla abartıldığını düşünüyorum artık, mesala son sahnede ki müzik falan iyiydi farklı bir hava katıyor. ama yüzük, para olayları gereksiz geliyor bana.
    hannibal yine kaçacak heralde, o kadar dayaktan sonra kaçması da biraz saçma olacak ama yapacak bir şey yok

ozzie'nin şu çeviri de iyimiş

Hannibal (2013-2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Temmuz 2015; 18:17:46 >

• Sezonun ilk 3 bölümünü izledim, sonrakilerini daha izlemedim, kesinlikle sıkıcıydı üç bölümde, çok soyut olduğu için diyaloglar insanı sıkıyor ve yoruyor.

• Jack VS Hannibal raund 2
  • Arkadaşlar hannibalın filmlerini izlediyseniz bu sahne aynen böyle oluyor . Tek fark honeyball dayak yemiyor , para mevzularına kadar filmde de mevcut

Kaçç geliyor kaçç

• 3x5

En gereksiz şeyi bile slow motion olarak görmekten gına geldi artık

Ayrıca Hannibal kaçarken Jack'in bakışı manidardı
  • soru amerikada aranan şahıs avrupa da bu kadar rahat nasıl gezer, nasıl iş bulur ?

• Bu kadın Will'i niye trenden attı ya?Bir de Will ölümsüzlük falan mı basmış hiçbir şey olmuyor adama.
  • 3x5
    Sonunda izlenebilir bir olmuş. Diziye verdiğüm puanı imdbden düşürmek üzereyken bu bölm beni caydırdı

• 3.05

Yine ortam, çekimler ve müzik azdırıcıydı.

Hannibal kızı aynı Will'in gördüğü gibi mi öldürecek şimdi?

Yahu bu adam nasıl kokudan anlıyor karşıdakinin duygusunu.Piyanoyu da beğenmiyor bak sen.

Will trenden düşünce gülme tuttu

Adamın barsakları ne düşürdü öyle yahu

Ahhaahah ne dayak yedi yaJack hıncını aldı.Camın orda duruyordu ya hani öyle aha dedim doğrayacak Jack'i birşey yapıp ama olmadı :d

• 3x5

Sezonun en iyi bölümüydü dizi tekrar kıvama geliyor gibi hayırlısı. Hannibal'a selam alan selam veren kimseyle muhatap olmayacan arkadaş kız yamuk yaptı.. Jack de ne dövdü be osmanlı dayağı att resmen. Şu balkon sahnesi red dragon filmin de vardı diye hatırlıyorum sanki?

Döversin eyvallah da ölmezsem sıkıntı büyük - hannibal lecter

• Hannibal, jack'e bilerek karşılık vermedi sanki. pazzi'yle geçen diyalogları ve sallandırıp bağırsaklarını döktüğü sahneler çok güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

3x5

Sezonun en iyi bölümüydü dizi tekrar kıvama geliyor gibi hayırlısı. Hannibal'a selam alan selam veren kimseyle muhatap olmayacan arkadaş kız yamuk yaptı.. Jack de ne dövdü be osmanlı dayağı att resmen. Şu balkon sahnesi red dragon filmin de vardı diye hatırlıyorum sanki?

Döversin eyvallah da ölmezsem sıkıntı büyük - hannibal lecter

bağırsak sahnesi hannibal filminde vardı ama dizide red dragon yazıyordu

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.