Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 - Overwatch Map

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modern Warfare 3'ün yeni haritası Overwatch'e buyrun.

• Crysis 2 Skyline mapini andırıyor. +
  • bir mw hayrani olarak 3. seriden nefret ettim. bu arada o grafikler mide bulandiriciydi. ayni yemegi farkli sekilde sunmakdan vazgec actision artik kusacaz!!! uuoooogggg!
  • Bu harita sadece Elite üyeleri için mi olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 16 Şubat 2012; 16:44:29 >
  • Ya bu oyunun neresi kötü kardeşim grafikler kötü değil aynı olabilir soncda oyun oyunda hakkını veriyo senaryosuyle onlinda bf3 olmasaydı ne dicektiniz merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ya bu oyunun neresi kötü kardeşim grafikler kötü değil aynı olabilir soncda oyun oyunda hakkını veriyo senaryosuyle onlinda bf3 olmasaydı ne dicektiniz merak ediyorum

BF3 olmasa bile eleştirilecekti, çünkü 5 yıl önce çıkan MW1 ile, MW1'den 5 yıl sonra çıkan MW3 arasındaki grafik farkı bazı nüanslar ve efektler hariç çok az.
  • CS'de bile var bu harita çalmadan düzgün bir harita yapamadılar yav...(:
  • Call of Duty: Modern Warfare 3 artık tarih oluyo Call of Duty: Black Ops 2 geliyo.
  • Black Ops Tamamen camper oyunu İW nin yaptığı multi oyunu hiç biri yapamadı yapamayacakta.

Öle bu çıktı şu çıktı diye atıp tutmayın. şunuda bilin tüm usta oyuncular herdaim MW de olmuştur. ANLAYANA.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.