Şimdi Ara

Acer'ın 4 çekirdekli tableti Iconia Tab A510, mart ayında Avrupa'ya geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Ocak ayında düzenlenen CES 2012 etkinliğinde sergilenen Acer Iconia Tab A510'nun, önümüzdeki mart ayından itibaren 399 Euro fiyat etiketiyle Fransa'daki teknoloji meraklılarıyla buluşturulacağı açıklandı.

Önceki açıklamaların (~500 Euro) aksine daha düşük fiyatla satışa sunulması planlanan Iconia Tab A510, 260 mm uzunluğunda, 175 mm genişliğinde, 10.95 mm kalınlığında ve 675 gram ağırlığında tasarlanmış durumda. Dört çekirdekli Nvidia Tegra 3 platformundan ve 1 GB DDR2 RAM'den güç alan Iconia Tab A510, Android 4.0 ICS işletim sistemini kullanıyor.

10.1-inç boyutunda - 800 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran, 32 GB eMMC dahili bellek ve ek depolama kapasitesi için microSD kart girişi ile gelen yeni tablet, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth ve GPS teknolojileriyle donatılmış. Ön yüzünde görüntülü görüşme için kamera, arka yüzünde ise anı yakalamak için 5 megapiksel kamera konumlandırılan tablette son olarak microHDMI portu ile 3600 mAh batarya yer alıyor.

• Güzelmiş
  • Özellikleri hiçte yabana atılacak gibi değil. Beğendim.
  • Acer sağlamve emin adımlarla ilerliyor tablet piyasasında ve yaptığı tabletler çok iyi teknik özelliklere sahip..Ancak biraz daha tasarıma özen gösterilirse harika olur.:)
  • 4 çekirdek ama bir pentium 4 etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

4 çekirdek ama bir pentium 4 etmez.

Tek çekirdekli hummingbird bile 1080 p oynatabiliyor 1 ghz de ,p4 3 ghzde copy paste yapar anca
    fail

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şayet tablet alacak olsaydım önce windows8in çıkmasını beklerdim. tablet dünyasına çok şey katacağını düşünüyorum ki genel bir olumlu hava da var windows 8 için..
  • Tasarım fena değil.Keşke ram biraz daha fazla olsaydı.Çünkü rakibi asus tf201 zaten bu özelliklerde.Ne artısı var ?
    Örneğin Lenovo 4 çekirdek + 2gb ramli yeni tablet çıkarıyor.Bence yenilikçi olmak herzaman iyidir.
  • Söyle 400 Euro civarinda ciksa bomba olur aslinda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Tasarım fena değil.Keşke ram biraz daha fazla olsaydı.Çünkü rakibi asus tf201 zaten bu özelliklerde.Ne artısı var ?
    Örneğin Lenovo 4 çekirdek + 2gb ramli yeni tablet çıkarıyor.Bence yenilikçi olmak herzaman iyidir.

1 gb ddr2 ram 2 gb ramdan iyidir
    Dikkat et ddr2
  • herşey güzelde o batarya ne öle! fail!
  • 1gb ddr2 2gb ramden daha iyidir diyen arkadasim biraz daha calis sonra gel:) nerden biliyorsun kac mhz de hangi zamanlamalarla calistigini?ayrica 2 gb olanin ddr2 olmadigi ne malum???

bu arada bence de batarya zayif kalmis, 5 saat civari ancak kullanilir gibime geliyor...
  • asus u tavsiye eder misin peki arkadaşım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.