- x
İphone 4S için ofis programı
9 Cevap2767 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3981 Mesaj
15 Şubat 2012; 14:53:57 

Arkadaşlar,İphone için mail ile birlikte gelen ofis dosyalarını sadece açmak ve okumak( değişiklik yapmaya gerek yok) ücretsiz program arıyoruz.Biraz acil olduğu için arama yapmadım.Yardımınızı bekliyoruz

828 Mesaj
15 Şubat 2012; 14:56:25 

quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Arkadaşlar,İphone için mail ile birlikte gelen ofis dosyalarını sadece açmak ve okumak( değişiklik yapmaya gerek yok) ücretsiz program arıyoruz.Biraz acil olduğu için arama yapmadım.Yardımınızı bekliyoruz

Hocam İphone 4s kullanıyorum sürekli şirketten gelen maillerimde ki ekleri (office ve pdf) açabiliyorum. Sizin telefonun modeli nedir?

3981 Mesaj
15 Şubat 2012; 14:57:47 

quote:

Orijinalden alıntı: umutavcisi67

Hocam İphone 4s kullanıyorum sürekli şirketten gelen maillerimde ki ekleri (office ve pdf) açabiliyorum. Sizin telefonun modeli nedir?

bizim ki de 4S, winmail.dat olarak görüyoruz ekleri.

828 Mesaj
15 Şubat 2012; 14:59:42 

Mail adresini pm atabilir misin bir deneme yapalım?

7500 Mesaj
15 Şubat 2012; 15:02:05 

açmak ve okumak için programa ihtiyacınız yok ki. ios mail le gelen word, pdf, excel, powerpaintleri mail app'i içinde zaten açıyor

edit: arkadaşlar ben yazana kadar muhabbeti ilerletmiş Bahsi geçen uzantıyı ilk kez duymuş ve dumur olmuş durumdayım. zira bu uzantu ile bilinen bir ofis dosyası yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 15 Şubat 2012; 15:03:52 >

3981 Mesaj
15 Şubat 2012; 15:02:15 

quote:

Mail adresini pm atabilir misin bir deneme yapalım?

şu an internet bağlantımız maalesef yok(wifi yok çünkü),işyerinde wifi kullanıyor fakat dediğim gibi dosya normal outlooktan şirket mailinden atılıyor excel dosyası ekli olarak hotmail adresine yani iphone.Fakat ek winmail.dat olarak görülüyor ve açılmıyor.

Birde aynı maili başka bir iphone gönderin o tekrar size göndersin bu durumda açılıyor veya bilgisayara gönderincede açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 15 Şubat 2012; 15:08:01 >

828 Mesaj
15 Şubat 2012; 15:11:12 

winmail.dat olarak görünmesini ilk kez duyuyorum hocam.

Bende şirket maili kullanıyorum ve müşterilere(hotmail, yahoo, mynet v.b) office ve pdf uzantılı olarak atıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

O yüzden size şirket mailimden bir excell dosyası gönderecektim bakalım sizin şirket mailinde mi sıkıntı var diye.

Umarım en kısa sürede çözülür hocam. İyi çalışmalar.

3981 Mesaj
15 Şubat 2012; 15:59:52 

quote:

winmail.dat olarak görünmesini ilk kez duyuyorum hocam.

Bende şirket maili kullanıyorum ve müşterilere(hotmail, yahoo, mynet v.b) office ve pdf uzantılı olarak atıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

O yüzden size şirket mailimden bir excell dosyası gönderecektim bakalım sizin şirket mailinde mi sıkıntı var diye.

Umarım en kısa sürede çözülür hocam. İyi çalışmalar.

Sağolasın,telefon benim olsa bekletirdim ama başkasının ona şirket maili biz gönderiyoruz.Bakalım çözemez ise bir deneme için sonradan rahatsız ederim.

828 Mesaj
15 Şubat 2012; 16:01:29 

Buralardayım hocam ne zaman isterseniz yardımcı olurum.

261 Mesaj
15 Şubat 2012; 16:36:20 

Gecen aya kadar bende cocacola da calisiyorken, Hedeflerimiz exel formatinda winmail.dat uzantili sekilde geliyordu " mail, bu ilişiği açamiyor" uyarisi cikiyordu. ipadde ve iphoneda bende acamadim hic mecburen laptoptan acabiliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203