Şimdi Ara

Far Cry 3 - CGI Trailer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Far Cry 3'ün ikinci tanıtım videosunda ana karakterin olaylara nasıl sürüklendiği gösteriliyor.

• Süper !
  • Full Motion'un dibine vurulmuş. Umarım Ubisoft FC2'den dersler çıkartmıştır ve FC3 mükemmel bir oyun olur. Oyun içi grafiklerinde çok iyi olacağının garantisi var gibi ve hikayede bu sefer iyi gibi. Yine mohawk dayıyıda görünce bunda şüphem kalmadı.
  • oyun acayip olacak
  • oyun süper , müziğe bişey diyemiyorum :D
  • [sizer=green]Far Cry 3 - CGI Trailer
  • lan şu blur u uygulamak çok mu zor?
    hayatı direkman berrak görmüyoruz merkez harici köşelere doğru artan bi blur koyarsın al sana gerçek göz gibi işte
  • müzikte Skrillex kokusu alıyorum..
  • msi ti-hawk grafik kartıyla bu oyunu karşılıcam.
  • Harikaa yaa MÜKEMMELLL :d:d:d
  • Hikaye başlangıcı güzele benziyor, korkunun, çaresizliğin doğurduğu bir katili oynamak ile başlıyoruz... Umarım FC2 gibi olmaz, açıkçası oynadığım en sıkıcı oyunlardan biriydi. Herşey grafik değil, umarım oyunu eğlenceli yapmayı başarabilirler.
  • bilmeyenlere duyrulur müziğin adı Noisia - Machine Gun (16Bit remix)
  • oncekı oyun gıbı sacmalamasınlarda.
  • Bu videyu türkçeleştirecem,kafaya koydum.
  • bu oyunun ikincisini pek sevmemiştim ama bu üçüncü cidden ilgimi çekmeye başladı. özellikle senaryosuyla.. inşaallah oyunu batırmazlar
  • oyun içi grafikler böyle olamaz heralde eğer böyleyse ohaaa diyorum. oyunu görünce benim kartın yanınada bi kardeş lazımmış gibime geldi :DDDD
  • Al ve film yap :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: angela99

Bu videyu türkçeleştirecem,kafaya koydum.

Anca biyerlerine koyuyolar panpa. :)

Ama oyu içi video gibi bir grafik olursa süper olur::::
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.