Şimdi Ara

*** BALIKESİRSPOR***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
5
Favori
10.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ÖNCE BALIKESİRSPORLUYUZ...

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri

10Kolikler toplanmış :) Balıkesirli değilim ama 12 yıldır Balıkesir de yaşıyorum. bu sene bank asya olur inş ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

10Kolikler toplanmış :) Balıkesirli değilim ama 12 yıldır Balıkesir de yaşıyorum. bu sene bank asya olur inş ^^

Alıntıları Göster
    Bu hafta Urfa galibiyeti çok güzel oldu. Artı 2.lige çıkmayı garantilediğimiz (yanılmıyorsam Kırıkhan maçıydı) maçtan sonra en fazla taraftarın hem de coşkulu bir şekilde yer aldığı maçtı Urfa maçı. İnşallah devamı gelecek...

• quote:

Bu hafta Urfa galibiyeti çok güzel oldu. Artı 2.lige çıkmayı garantilediğimiz (yanılmıyorsam Kırıkhan maçıydı) maçtan sonra en fazla taraftarın hem de coşkulu bir şekilde yer aldığı maçtı Urfa maçı. İnşallah devamı gelecek...

Alıntıları Göster
    seneye bankasyada oluruz umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih`

seneye bankasyada oluruz umarım

Alıntıları Göster
    1999-2001 yılları arasında orada yaşadım..sonra 2004 te acemi birliğinde de ordaydım

1999-2000 yılında 2. lige çok yaklaşmıştı ama zannedersem aliağa petkime yenilmişti..arkadaşlar giderdi balıkesir maçına

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekne Kazıntısı

1999-2001 yılları arasında orada yaşadım..sonra 2004 te acemi birliğinde de ordaydım

1999-2000 yılında 2. lige çok yaklaşmıştı ama zannedersem aliağa petkime yenilmişti..arkadaşlar giderdi balıkesir maçına

Alıntıları Göster
    baba tarafından Balıkesirliyim maç sonuçlarına bakarım, rezerve.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

baba tarafından Balıkesirliyim maç sonuçlarına bakarım, rezerve.

Alıntıları Göster
    Balıkesirspor'umuz Spor Toto 2. Ligin 21. haftasında deplasmanda Çorumspor ile karşı karşıya gelecek.

BAŞARILAR BALKES..

• quote:

meksika dalgalanması çok güzeldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zayef-

quote:

meksika dalgalanması çok güzeldi :)

Alıntıları Göster
    Memleketimin takımı

Severim, takip etmeye çalışırım. Bu hafta yanlış hatırlamıyorsam salı günüydü NtvSpor'da alt ligler uzmanı Devrim Çetin'in Balıkesirspor ile ilgili yorumu aklımda kaldı. Balıkesirspor'un beyaz grup gibi çok zorlu grupta yer aldığını söyledi. O grupta favorilerin daha doğrusu bireysel anlamda en iyi kadronun Şanlıurfaspor ve Turgutluspor'da olduğunu, fakat Balıkesirspor'un bu iki takımla başa baş zirve mücadelesi verdiğini, bu kadroyla takımın çok büyük işler yaptığını söyledi. Ayrıca özellikle hücum gücünün iyi olduğunu vurgulayıp bu sene en kötü play-off'larda yer almasını beklediğini ifade etti. Bu hafta oynanan ve 3-1 kazandığımız Şanlıurfa maçının da oldukça önemli olduğunun altını çizdi

• Gönülden destek.
    Maçlara giden var mı?
    Maltepe de oturuyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saintvictims

Gönülden destek.
    Maçlara giden var mı?
    Maltepe de oturuyorum ben.
    Kendi evimizdeki Malatya maçı hariç bütün maçlara gittim...Açıkcası gelen bütün takımlar zaten statın büyüklüğünden heyecan yapıyor.

Diğer gruba nazaran çok daha zorlu bir gruptayız. Bireysel anlamda süper lig görmüş futbolcumuz yok diyebiliriz.En azından Turgutludaki Serhat Akın Urfada Koray Avcı gibi. Onun yerine biraz daha genç ve başarıya aç bir takım var. Geçen sene ilk senemizde biraz tecrübesizlik biraz da kadroyu ilk kuran Selahattin hocanın kurbanı olmuştuk. Şimdi Mesut Hoca biraz olsun daha iyi.
    İç saha maçları genelde takımımızın baskısıyla geçiyor. Emin olun çoğu takımın kalecisi vakit geçirmekten dolayı sarı kart görmüştür. Özellikle son 3-4 maç karbon kağıdı geçirilmiş gibi aynı geçiyor. Takım ilk yarı baskı kuracağım derken kontradan golü yiyor. İkinci yarıda bunu çevirmek için uğraşıyor. ÖZellikle zorlu rakiplerde bu oluyor. Bozüyük maçı 1-0 dan 2-1 e döndü. Turgutlu maçı ise 2-0 ilk yarı yenikti o maçı çeviremedik 2-1 kaybettik. Son maçta yine Urfaya 1-0 dan 3-1 maçı çevirdik.

İkinci yarı yapılan 7 transferi biraz fazla ve gereksiz görüyordum ki hala da fikrimin çok değiştiği söylenemez. 11 ye gözü kapalı koyarım dediğin oyuncu açıkcası yok.
    Bireysel anlamda özellikle ortasahada Muhammet Reis ve Tenten Mustafa gerçekten bu takıma nefes aldırıyor.Bunun yanında kanatlardan da iyi işiliyoruz. Özellikle bek Caner (Ali Samiyen kapanış maçında Beypazarı formasıyla Galatasaraya gol atan damgalı :) ) iyi oynuyor. Ali Akburç biraz sorumsuz davranıyor. Son kırmızdan dolayı 3 maç ceza almıştı ki bu hafta bitecek. Forvette geçen sezonun gol kralı Coşkun ortalığı iyi karıştırıyor. Forvet Ali yi zaten bilen bilir :)

1. olup direk çıkmayı elbette isterim ama biraz zor gibi geliyor. Muhtemelen play off oynayacağız. Ama bu takım Bank Asyayı fazlasıyla hakediyor.

• quote:

2 yıl önceki 0-3 lük Bandırmaspor maçında da "hınca hınç" dolu tribünler vardı ve çok çoşkuluydunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

quote:

2 yıl önceki 0-3 lük Bandırmaspor maçında da "hınca hınç" dolu tribünler vardı ve çok çoşkuluydunuz.

Alıntıları Göster
    Ayvalık'lıyım Balıkesir'i Bank Asya'da görmek isteriz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur.m

Ayvalık'lıyım Balıkesir'i Bank Asya'da görmek isteriz artık.

Alıntıları Göster
    http://corumradyotelevizyonu.com/YayinIzle/yayinizle.html

Çorum maçı. Sahada bırak top oynamayı ayakta durmak zor.

• quote:

http://corumradyotelevizyonu.com/YayinIzle/yayinizle.html

Çorum maçı. Sahada bırak top oynamayı ayakta durmak zor.

Alıntıları Göster
    Tenten Mustafa ve Coşkun'un golleriyle 2-0 kazandık...

• kocaeli maçı haydi balkes
  • Gecen hafta Balıkesir İskenderun demir Çelik maçına gittim zarzor 1-0 aldık . Onkoliklerin hemen onundeydim bu haftada kocaeline gidiyorum maca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ED8AAA11C

Gecen hafta Balıkesir İskenderun demir Çelik maçına gittim zarzor 1-0 aldık . Onkoliklerin hemen onundeydim bu haftada kocaeline gidiyorum maca
    Konuyla alakasız olacak ama Burhaniye spor ne alemde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Ç.

Konuyla alakasız olacak ama Burhaniye spor ne alemde?

Alıntıları Göster
    kocaelispor:2 BALIKESİRSPOR:3

ÖLDÜK ÖLDÜK DİRİLDİK..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.