Şimdi Ara

GSSTORE Ana Konusu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
17
Favori
66.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah, sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

Orijinalden alıntı: Menladi

quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

https://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=31173

Efsanelerin efsanesi satışta beyler

Sistemimizde böyle bir ürün bulunmamaktadır

Neydi acaba bu ürün merak ettim ?

Noblesse oblige (asalet mecbur kılar) tişörtüydü.

Alıntıları Göster
    farklılık olsun uzun kollu parçalı alayım diyorum, tavsiye eder misiniz ? alan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

farklılık olsun uzun kollu parçalı alayım diyorum, tavsiye eder misiniz ? alan var mı ?

Hocam almadım ama alan bi arkadaşta gördüm güzel duruyor cidden gönül rahatlığıyla alabilirsin derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

Hocam almadım ama alan bi arkadaşta gördüm güzel duruyor cidden gönül rahatlığıyla alabilirsin derim :)

Aynen. Uzun kollu gerçekten çok hoş duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

o arkadaki ülker yazısını, öndeki türk telekom yazılarını falan çıkarabilirmiyiz ki ?

uzun kollu parçalı forma siparişi vermiştim bi kaç gün önce forma bugün geldi . sırtında ülker yazısı yok . önde türk telekom kollarda avea yazıyor . bu arada uzun kollu çok hoşuma gitti tavsiye ederim açıkçası
  • http://www.magazagsstore.com'dan bir t-shirt siparişi verdim. Perşembe günü saat 20.19 sularında verdim siparişi. Ertesi gün gittim havaleyi yaptım kargo parası dahil yatırdım parayı sonra ödeme bildirimini yaptım. Durum: Kargoya teslim edildi. Hala aynı durum devam ediyor. MNG, kargo kaydı yapmıyor. Yapsa ürünü takip edebileceğim. Neden böyle oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barlashan

http://www.magazagsstore.com'dan bir t-shirt siparişi verdim. Perşembe günü saat 20.19 sularında verdim siparişi. Ertesi gün gittim havaleyi yaptım kargo parası dahil yatırdım parayı sonra ödeme bildirimini yaptım. Durum: Kargoya teslim edildi. Hala aynı durum devam ediyor. MNG, kargo kaydı yapmıyor. Yapsa ürünü takip edebileceğim. Neden böyle oluyor

Cuma saat kaçta bildirim yaptığına bağlı 17-18.00'ı geçtiyse Pazartesi alırlar bildirimi ve Pazartesiden başlar işlemler.

Aklıma gelen bu. Sitelerinde hafta sonu ve belirli saat aralıkları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

http://www.magazagsstore.com'dan bir t-shirt siparişi verdim. Perşembe günü saat 20.19 sularında verdim siparişi. Ertesi gün gittim havaleyi yaptım kargo parası dahil yatırdım parayı sonra ödeme bildirimini yaptım. Durum: Kargoya teslim edildi. Hala aynı durum devam ediyor. MNG, kargo kaydı yapmıyor. Yapsa ürünü takip edebileceğim. Neden böyle oluyor

Cuma saat kaçta bildirim yaptığına bağlı 17-18.00'ı geçtiyse Pazartesi alırlar bildirimi ve Pazartesiden başlar işlemler.

Aklıma gelen bu. Sitelerinde hafta sonu ve belirli saat aralıkları var.

Alıntıları Göster
    Mesai Saatleri
    Hafta İçi : 09:00 - 18:00
    Cumartesi : 09:00 - 18:00
    Pazar : Hariç

Diyor. Cuma olmasa C.tesi bakmaları lazım. Zaten duruma göre Gsstore'luk bişey kalmamış çünkü adamlar duruma 'Kargoya teslim edildi' yazıyor. MNG kargo kaydı yapmıyo neden?

• quote:

Mesai Saatleri

Diyor. Cuma olmasa C.tesi bakmaları lazım. Zaten duruma göre Gsstore'luk bişey kalmamış çünkü adamlar duruma 'Kargoya teslim edildi' yazıyor. MNG kargo kaydı yapmıyo neden?

MNG kargo sürekli aynı hatayı yapıyor bıktırdı artık. GS Store'da sorun yok ama sorun MNG kargoda. Defalarca ilettim bu durumu ama yapılan büyük sözleşmelerden dolayı elden bişey gelmiyor. Umarım sözleşme bittiğinde bu berbar kargo şirketiyle sözleşme uzatılmaz...

Bugün pazar bilmiyorum ilgilenirler mi ama sana özelden bi numara yolluyorum birebir görüş ordaki çalışan arkadaşımla..
  • quote:

quote:

Mesai Saatleri

MNG kargo sürekli aynı hatayı yapıyor bıktırdı artık. GS Store'da sorun yok ama sorun MNG kargoda. Defalarca ilettim bu durumu ama yapılan büyük sözleşmelerden dolayı elden bişey gelmiyor. Umarım sözleşme bittiğinde bu berbar kargo şirketiyle sözleşme uzatılmaz...

Bugün pazar bilmiyorum ilgilenirler mi ama sana özelden bi numara yolluyorum birebir görüş ordaki çalışan arkadaşımla..

ay'ın 9 unda bonus puan yatırılacak benim bonus puan yatana kadar m beden forma kalmadı şansa bak hocam bunlar son stoklar değilmi tekrardan girmez stoklara uzun kollu

• quote:

Orijinalden alıntı: tege

quote:

quote:

Mesai Saatleri

ay'ın 9 unda bonus puan yatırılacak benim bonus puan yatana kadar m beden forma kalmadı şansa bak hocam bunlar son stoklar değilmi tekrardan girmez stoklara uzun kollu

Ellerinde illa ki daha vardır ama kesin bişey diyemem. M beden olan diğer sitemizden alışverişinizi yapabilirsiniz...

http://www.magazagsstore.com/gs-ls-home-repl-jsy

• hepsiburada.com da anahtarlık ve rozetler 1 tl kargo bedaveee
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

hepsiburada.com da anahtarlık ve rozetler 1 tl kargo bedaveee

3 rozet kaptım aslında vardı ama yine de dursun sağa sola veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry_Kewell

quote:

Orijinalden alıntı: sükût

hepsiburada.com da anahtarlık ve rozetler 1 tl kargo bedaveee

3 rozet kaptım aslında vardı ama yine de dursun sağa sola veririm

Alıntıları Göster
    uzun kollu parçalı forma 184 boy 80 kilo hangi beden almalıyım.
    acilll M mi L mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

acilll M mi L mı?

Large al hocam. M çok sıska durur. L bende tam oluyor. 182 boy 79 kilo. XL varsa XL al o daha iyi durur, yapışmaz üstüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

acilll M mi L mı?

Large al hocam. M çok sıska durur. L bende tam oluyor. 182 boy 79 kilo. XL varsa XL al o daha iyi durur, yapışmaz üstüne.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Store da göremedim,antrenmanda giydikleri turuncu kolsuzlardan arıyorum şu fotoğraftakini

http://cdn.galatasaray.org/images/galeri/9/4643/B_cfd9a1f311c1c39355d927b700c35612.jpg

Gören oldumu hiç? Satılmıyor galiba :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Arkadaşlar Store da göremedim,antrenmanda giydikleri turuncu kolsuzlardan arıyorum şu fotoğraftakini

http://cdn.galatasaray.org/images/galeri/9/4643/B_cfd9a1f311c1c39355d927b700c35612.jpg

Gören oldumu hiç? Satılmıyor galiba :/

Alıntıları Göster
    Ofisteki çalışanların hepsine isimleri yazılı forma hediye ettim moral motivasyon önemli tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dirk Nowitzki

Ofisteki çalışanların hepsine isimleri yazılı forma hediye ettim moral motivasyon önemli tabi

Hocam banada bi forma hediye edermisiniz çalışmıyorum ama ad yazmasada olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha

quote:

Bir ara çekiliş yapmayı düşünüyorum forumda.Saha elemanlarına da almak lazım ama hem sayıları daha çok hem hepsini tam tanımıyorum aralarında Galatasaraylı olmayanlar olabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha

quote:

Bir ara çekiliş yapmayı düşünüyorum forumda.Saha elemanlarına da almak lazım ama hem sayıları daha çok hem hepsini tam tanımıyorum aralarında Galatasaraylı olmayanlar olabilir

Bekliyorum hocam malum öğrenciyiz 135TL çok fazla

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.