Şimdi Ara

GSSTORE Ana Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
17
Favori
66.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çokacıktım

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

SİYAH FORMAMIZ SADECE 50 TL BEYLER

http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=13091

Beşiktaş maçı günü 30 liraydı Mini Arena'da

Alıntıları Göster
    vetivet hocam bu nike ürünleri indirimi tüm mağazalarda geçerli mi dün samsun gsstorea gittim bayana sordum yok öyle bişe dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

vetivet hocam bu nike ürünleri indirimi tüm mağazalarda geçerli mi dün samsun gsstorea gittim bayana sordum yok öyle bişe dedi

Alıntıları Göster
    Bunu almayan bizden değildir çok güzel yahu

GSSTORE Ana Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

GSSTORE Ana Konusu

gerçekten müthiş yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: snake-eater

quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

GSSTORE Ana Konusu

gerçekten müthiş yapmışlar

Alıntıları Göster
    Biraz fazla sade değilmi daha şöyle renklerimizle doldurulmuş bir şampiyonluk tişörtü daha iyi olmazmıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

Biraz fazla sade değilmi daha şöyle renklerimizle doldurulmuş bir şampiyonluk tişörtü daha iyi olmazmıydı.

Alıntıları Göster
    bugün metin oktay tişörtü aldım....baya güzel...32.99 tl
  • Kamp ürünlerini nereden alabiliriz bilen var mı ?
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
     GSSTORE Ana Konusu

benim olacaksın , seni istiyorum

• quote:

Alıntıları Göster
     GSSTORE Ana Konusu

ÇİZGİLİ TSHIRT

32,90 TL (KDV Dahil)

http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=17802

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Sezonluk alışverişimi yaptım. Şampiyonluk ve hoşuma giden ürünleri seçtim. Bedenini bulamadığım ürünlerde ise ankaragsstore.com'u tercih ettim. İkiside 3'er taksit ayda toplam 85 ödicez. Biraz açıldık

GSSTORE.ORG

GSSTORE Ana Konusu

ankaragsstore.com

GSSTORE Ana Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: ultras

Sezonluk alışverişimi yaptım. Şampiyonluk ve hoşuma giden ürünleri seçtim. Bedenini bulamadığım ürünlerde ise ankaragsstore.com'u tercih ettim. İkiside 3'er taksit ayda toplam 85 ödicez. Biraz açıldık

GSSTORE.ORG

GSSTORE Ana Konusu

ankaragsstore.com

GSSTORE Ana Konusu

Alıntıları Göster
    Hayırlı uğurlu olsun renkdaşım güle güle kullan hepsini :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultras

quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Teşekkür ederim hocam

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kaç kapanıyor storeler bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

arkadaşlar kaç kapanıyor storeler bilgisi olan varmı

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı :

arkadaşlar kaç kapanıyor storeler bilgisi olan varmı ?

Hocaö benim bildiğim saat 22:00 'a kadar açık olması lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efrâsiyab

quote:

Orijinalden alıntı :

arkadaşlar kaç kapanıyor storeler bilgisi olan varmı ?

Hocaö benim bildiğim saat 22:00 'a kadar açık olması lazım .

Alıntıları Göster
    Çarşamba ve perşembe vermiş olduğum siparişlerden biri dün biride bugün yola çıktı fakat dün çıkan kargo bugün Bahçelievlere gelmesi gerekirken altünizade gitti.Bir süre bekledi.Borçlandırma diye birşey yazdı sonra tekrar araca yüklendi aktarma merkezine geri geldi.Şimdi geri geliyor.Anlamış değilim kağıthaneden oraya gidiyor sonra tekrar kağıthaneye geri gelip bizim şubeye doğru yola çıkıyor.İlk defa başıma geldi.Borçlandırma ne demek biliyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PleasantSinger0

Çarşamba ve perşembe vermiş olduğum siparişlerden biri dün biride bugün yola çıktı fakat dün çıkan kargo bugün Bahçelievlere gelmesi gerekirken altünizade gitti.Bir süre bekledi.Borçlandırma diye birşey yazdı sonra tekrar araca yüklendi aktarma merkezine geri geldi.Şimdi geri geliyor.Anlamış değilim kağıthaneden oraya gidiyor sonra tekrar kağıthaneye geri gelip bizim şubeye doğru yola çıkıyor.İlk defa başıma geldi.Borçlandırma ne demek biliyor musunuz ?

Alıntıları Göster
    Kadıköy Hatırası tişörtü için sabahtan gidin mağazalara. Bugün akşamüstü Ümraniye Store'ye gittim; adam senden önce gelen 10 müşteri de onu sordu. Yarın gelir büyük ihtimalle dedi. Açıkçası diğerleri de güzel ama onu alacağım .. çok iştahlı gitmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Kadıköy Hatırası tişörtü için sabahtan gidin mağazalara. Bugün akşamüstü Ümraniye Store'ye gittim; adam senden önce gelen 10 müşteri de onu sordu. Yarın gelir büyük ihtimalle dedi. Açıkçası diğerleri de güzel ama onu alacağım .. çok iştahlı gitmiştim

Alıntıları Göster
    2 forma alana küççük nike top hediye

GSSTORE Ana Konusu

• quote:

Alıntıları Göster
     GSSTORE Ana Konusu

GSStore'dan Yurtdışı Kargo Ücretlerinde Büyük İndirim

GSStore, dünyanın pek çok ülkesindenwww.gsstore.org adresimizi ziyaret ederek alışveriş yapan taraftarlarımıza yurtdışı kargo ücretlerinde büyük fiyat indirimi sunuyor!

Yurtdışında yaşayan sarı – kırmızılı taraftarlarımıza özel avantajlı fiyat tarifesi uygulaması kapsamında; 2 ile sınırlandırılmış sabit kargo tutarına dahil ürün adedi, artık 3 olacak ve 3 ana ürün dışındaki her bir ekstra üründen yalnızca 10 TL alınarak ilgili ekstra ücret, sabit kargo tutarına eklenecek. Örnek olarak; Belçika’da yaşayan bir taraftarımızın, 4 adet ürün siparişi verdiğinde ödeyeceği toplam kargo tutarı, Sabit Kargo Tutarı (60 TL) + 10 TL olacak.

Sarı & Kırmızı Dünyamızda Keyifli Alışverişler!
    GALATASARAY MAĞAZACILIK VE PERAKENDECİLİK A.Ş.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

GSSTORE Ana Konusu

GSStore'dan Yurtdışı Kargo Ücretlerinde Büyük İndirim

GSStore, dünyanın pek çok ülkesindenwww.gsstore.org adresimizi ziyaret ederek alışveriş yapan taraftarlarımıza yurtdışı kargo ücretlerinde büyük fiyat indirimi sunuyor!

Yurtdışında yaşayan sarı – kırmızılı taraftarlarımıza özel avantajlı fiyat tarifesi uygulaması kapsamında; 2 ile sınırlandırılmış sabit kargo tutarına dahil ürün adedi, artık 3 olacak ve 3 ana ürün dışındaki her bir ekstra üründen yalnızca 10 TL alınarak ilgili ekstra ücret, sabit kargo tutarına eklenecek. Örnek olarak; Belçika’da yaşayan bir taraftarımızın, 4 adet ürün siparişi verdiğinde ödeyeceği toplam kargo tutarı, Sabit Kargo Tutarı (60 TL) + 10 TL olacak.

Sarı & Kırmızı Dünyamızda Keyifli Alışverişler!
    GALATASARAY MAĞAZACILIK VE PERAKENDECİLİK A.Ş.

Alıntıları Göster
    ayın 1 inde sipariş verdik hala gelicek 5 gün oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

ayın 1 inde sipariş verdik hala gelicek 5 gün oldu

Alıntıları Göster
    arkadaşlar geçenlerde gs store limango da satış yapmıştı...iki tane small 37-38 beden gömlek aldım.10 küsür günden sonra geldi..bana geniş geldi bayagı...neye göre yapıyorlar bu bedenleri anlamadım bu kadar geniş gömlek bu bedende basıl olur anlamıyorum yaw...moral sıfır ne güzel yarın giyiip okula gidecektim...yazık ya..80 lira para verdik bi işe yarayaydı bari....

• quote:

Orijinalden alıntı: erdil83

arkadaşlar geçenlerde gs store limango da satış yapmıştı...iki tane small 37-38 beden gömlek aldım.10 küsür günden sonra geldi..bana geniş geldi bayagı...neye göre yapıyorlar bu bedenleri anlamadım bu kadar geniş gömlek bu bedende basıl olur anlamıyorum yaw...moral sıfır ne güzel yarın giyiip okula gidecektim...yazık ya..80 lira para verdik bi işe yarayaydı bari....

Ambalajına koyup geri iade edebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.