[ROM][GB] Sony Ericsson Live With Walkman (WT19i) HYBROM v17 ICS Temalı
48 Cevap4718 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

12564 Mesaj
14 Şubat 2012; 18:52:20 

MUTLAKA OKUYUN: Arkadaşlar, yapacağınız işlemlerde sorumluluk tamamen size aittir. Cihazınıza verebileceğiniz hasarlardan sorumlu değilim. Ben sorunsuz şekilde uyguladım ve kullanıyorum. Ayrıca bu işlemler sonucunda cihazınızda bulunan tüm kişisel verileriniz kaybolacak. CWM ile yedekleme yapmanızı öneririm bu yüzden. 2. adımda CWM ile ilgili bilgi verdim.

HYBROM v17: http://www.mediafire.co...oad.php?yceb2c5mh7m32qg

1. Yukarıdaki adresten HYBROM v17'yi indiriyoruz ve telefonun SD kartına atıyoruz.

2. Telefonu ClockWorkMod ile başlatıyoruz. CWM'niz yoksa şuraya bakıp kurabilirsiniz: CWM Recovery 5.0.2.7

3. CWM'den Full Data Wipe - Factory Reset uyguluyoruz.

4. Wipe Cache + Dalvik Cache uyguluyoruz.

5. Install ZIP From SD Card seçeneğini seçiyoruz. Listeden HYBROM v17'yi bulup seçiyoruz.

6. Telefon ekranında HYBROM v17 kurulumunun başladığını göreceksiniz. Yazdığım son üç madde biraz zaman alabilir, sabırlı olun.

7. Telefonu baştan başlatıyoruz.

Not: İlk defa bu işlemleri yaptıktan sonra açılış ekranındaki animasyon birkaç dakika boyunca tekrarlanacaktır. Bir anormallik yok, bir defaya mahsus böyle uzun sürecek.

Not 2: Cihazınıza herhangi bir kerneli yükleyebilirsiniz. CWM başlığındaki kerneli kullanmak zorunda değilsiniz. Hız aşırtmak isteyenler buna uygun bir kernel kurabilirler. HYBROM herhangi bir kerneli destekler.

Not 3: HYBROM v17'de görmek istemediğiniz tüm programları silmek için marketten "Root Uninstall" programını indirebilirsiniz. Program kullanıcı uygulamalarını, yani sizin indirdiklerinizi ve isterseniz sistem uygulamalarını, yani ROM'la birlikte gelen uygulamaları silebiliyor. Yalnız ikinci özelliği kullanırken çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bilmediğiniz hiçbir uygulamayı silmeyin, aksi takdirde cihazınız açılmaz hale gelebilir.

0

ÖZELLİKLER:

ANDROID 2.3.4 (4.0.2.A.0.62 FIRMWARE)
ROOT PRIVILIGES (superuser(3.0.7) and su binary(3.0.3)
BUSYBOX
GO LAUNCHER (and xperia arc default launcher(home x-peria v4.1 by serajr))
SONY SKETCH FONT (Sony sketch is the font that is used in S.E. logo!)
REBOOT ,REBOOT IN FASTMODE AND REBOOT IN CWM OPTION IN SHUTDOWN MENU ( credits to draco_ag and like-p)
TWEAKED FOR BETTER MEMORY MANAGEMENT, BETTER SCROLLING,BETTER VIDEO AND IMAGING QUALITY, MORE POWER SAVE AND MANY MORE...
ICS TRANSITION ANIMATIONS
ICS SWIPE NOTIFICATION
APP2EXT SCRIPTS
ZIPALLIGN ON EVERY REBOOT(Darky's script)
SYSTEM TWEAKS SCRIPT(pikachu01's script)
CLEANING SCRIPT
TOUCHSCREEN SCRIPT
UPDATED libsqlite PATCH(from HONEYCOMB)
UPDATED system_server AND app_process BINARIES
ENABLED WiFi BURST MODE AND DUALBAND(for more information look here:http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1289539)
FASTER GPS FIX
SDCARD SPEED FIX SCRIPT
SYSCTL TWEAKS SCRIPT(for more information about sysctl tweaks look here: http://forum.xda-develo.../show....php?t=1236779)
REMOUNTING WITH noatime SCRIPT (for more information about remounting with noatinme look here:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=813309 )
QUICK PANEL WITH BRIGHTNESS SETTING
COMPACT CARRIER NAME(credits to feed3)
TRANSPARENCY IN STATUS BAR
SMS COMPRESSION
KILL FOREGROUND APP VIA LONG PRESS BACK KEY
2.3.3 CRT-OFF ANIMATION
AUDIO TWEAKS(added more steps in media volume control and bass enhancer filters(credits to logseman for the filters))
BEATS AUDIO http://forum.xda-develo...m/show....php?t=1525226
ON THE AIR UPDATE CAPABILITY http://forum.xda-develo...m/show....php?t=1590170
AROMA INSTALLER http://forum.xda-develo...m/show...9#post21755929
FULL ICS THEME WITH A TASTE FROM NXT

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

HYBROM V17 24-05-2012
ADDED BEATS AUDIO
ADDED ON THE AIR UPDATE CAPABILITY
ADDED AROMA INSTALLER
SCRIPT REARRANGEMENT
UPDATED DEFAULT HOME LAUNCHER TO X-PERIA HOME V5.1 BY serajr
NEW BOOT ANIMATION

GÜNCELLENEN UYGULAMALAR:

GO LAUNCHER
ES FILE EXPLORER
ADOBE FLASH PLAYER
ADOBE READER
ANDROID TERMINAL EMULATOR
DOLPHIN BROWSER
GMAIL
PLAY STORE
ANT RADIO SERVICE
MX VIDEO PLAYER
TRACK ID
UPDATED hosts FILE TO BLOCK MORE ADDS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 18 Haziran 2012; 4:28:06 >

727 Mesaj
14 Şubat 2012; 19:28:04 

Sorunsuz Bir Şekilde Kurdum Anlatım Çok Net. Yeniden Teşekkürler.

COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE MIDT ATX KASA
MSI Z87 MPOWER MAX DDR3 3000MHZ(O.C.) ANAKART
INTEL CORE i7 4770K İŞLEMCİ
COOLER MASTER HYPER 412S İŞLEMCİ SOĞUTUCU
GSKILL 8GB RIPJAWSX DDR3 RAM

GIGABYTE GTX 780 WINDFORCE OC DX11.1 EKRAN KARTI

12564 Mesaj
14 Şubat 2012; 19:47:36 

Rica ederim, çeviriyi düzgün yapmaya çalıştım. Sanırım olmuş, mutlu oldum.

727 Mesaj
14 Şubat 2012; 19:57:57 

Sony 4.0 Güncellemesini Yayınlayınca fabrika ayarlarına dönüp Otamatik Kurabileceğiz Değil mi?

12564 Mesaj
14 Şubat 2012; 20:03:38 

Evet, orijinal ROM'a dönüş yapacak telefon.

727 Mesaj
14 Şubat 2012; 20:04:39 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Evet, orijinal ROM'a dönüş yapacak telefon.

Ok Sağol. Cidden Baya Stabil Telefon Şuanda. Herkes Rahatlıkla Kurabilir

12564 Mesaj
14 Şubat 2012; 20:28:21 

Ben açıkçası ICS'de bundan daha stabil bir telefon beklemiyorum. Tek derdim daha stabil olmasıydı, o da bu kadar olur ancak diye düşünüyorum.

Yine de bekleyip görelim, bakalım neler çıkacak içinden.

727 Mesaj
14 Şubat 2012; 20:36:54 

Bu İçinde Gelen Gereksiz Programları Silme Şansımız Var mı Elfeneri Gibi? Ayarlardan Kaldırılmıyor.

12564 Mesaj
14 Şubat 2012; 20:43:52 

O konuda bilgim yok, denememiştim ama kaldırılamadığını görmüş olduk şimdilik. Kaldırılabiliyorsa öğrenip buraya yazarım mutlaka.

727 Mesaj
14 Şubat 2012; 21:36:37 

Marketten Root Uninstall'ı İndirip Root Yetkisi Vererek İstediğiniz Tüm Programları Silebilirsiniz. El Fenerini Sildim Bu Sayede.

12564 Mesaj
15 Şubat 2012; 13:26:45 

Teşekkürler Hasan Aktas. Bunu da ilk mesaja ekliyorum.

117 Mesaj
16 Şubat 2012; 18:06:09 

Arkadaslar bu HYBROMu kurduktan sonra tekrar orjinal rom a nasıl dönüyoruz ya da dönebiliyor muyuz?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

327 Mesaj
17 Şubat 2012; 17:36:20 

Bu hybrom da markete girince sorun mu cıkıyor yoksa bana has bir durummu?.

12564 Mesaj
18 Şubat 2012; 21:17:17 

Hasan Aktas ve ben böyle bir sorun yaşamadık sphynx. Hesap ayarlarını kontrol et istersen, Google hesabınla ilgili bir sorun olabilir.

omerkartalfb, PC Companion 2.0 ile cihaz yazılımını baştan yükleyebilirsin.

Not: Bunun için CWM ile orijinal ROM'unuzu yedeklemiş olmanız gerekiyor arkadaşlar. Yedekleme yapmadan cihazınızın yazılımlarını değiştirmek de sizin sorumluluğunuzda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 19 Şubat 2012; 0:12:04 >

327 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:58:17 

quote:

Hasan Aktas ve ben böyle bir sorun yaşamadık sphynx. Hesap ayarlarını kontrol et istersen, Google hesabınla ilgili bir sorun olabilir.

omerkartalfb, PC Companion 2.0 ile cihaz yazılımını baştan yükleyebilirsin.

Tamamdır hallettim market ile ilgili sorunmuş, problemsiz güzel bir yazılım anlatım için ayrıca teşekkür ederim...

İphone 5s 32GB , Monster DNA, monster gratitude

12564 Mesaj
6 Mart 2012; 23:43:15 

HYBROM v13 yayınlanmış bir süre önce. Başlık güncellendi, linkler ve isimler değiştirildi.

5037 Mesaj
8 Mart 2012; 16:16:14 

yükleme süresi 2 dk açılıyor açılış süper rengarenk :) tekrar eline sağlık

12564 Mesaj
8 Mart 2012; 16:22:53 

Rica ederim, sadece ilk açılışta o animasyon biraz uzun kalıyor ama sonra normal süresine dönüyor devamındaki açılışlarda.

Ayrıca burada da belirteyim; bu ROM ile 5 güne yakın pil ömrü elde ettim. Hangi koşullarda elde ettiğimi de LWW başlığında belirttim. Kesinlikle orijinal ROM'dan daha şık, kullanışlı ve tasarruflu.

5037 Mesaj
8 Mart 2012; 16:32:39 

şarj süresini deneyeceğim yarın normalde bana 1 gün gidiyordu sabah 9 akşam 5 kadar müzik dinliyorum iş yerinde akşama kadar %50 kalıyordu akşamda 3/5 saat wifi den takılıyorum bitiyordu bakalım artış olucakmı

birde ekran görüntüsü çektim konudakinden farklı V13 de ana ekran istersen değiştir :)

0

0

Ekteki dosya (2)

12564 Mesaj
8 Mart 2012; 16:37:13 

Seninkini koyarız, hazır çekilmişi varken...

5037 Mesaj
8 Mart 2012; 22:06:41 

Romda 3 bug var:-D
1.walkmande ekolayzer yok :-D
2.track id çalışmıyor ?
3. Font çok küçük kalmış :-(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

262 Mesaj
12 Mart 2012; 10:27:33 

quote:

Rica ederim, sadece ilk açılışta o animasyon biraz uzun kalıyor ama sonra normal süresine dönüyor devamındaki açılışlarda.

Ayrıca burada da belirteyim; bu ROM ile 5 güne yakın pil ömrü elde ettim. Hangi koşullarda elde ettiğimi de LWW başlığında belirttim. Kesinlikle orijinal ROM'dan daha şık, kullanışlı ve tasarruflu.

merhaba,
bende bu haftasonu telefonu aldım. ilk şarjımı pazar öğlen yaptım ve pazartesi (bugün 19 saatini doldurduğunda) %35 pil kalmıştı. şok oldum. neden derseniz. telefonu şarjdan çektiğimde gps,wifi,bluetooth yada pil yiyecek herşey kapalıydı. 2G ile telefonu kullanıyorum. ne bir kamera ne müzik dinlemesi. telefonun ekranını bile toplamda 10 kere açmışımdır. zaten gece uyuduk. hiçbirşeye dokunmadığım halde nasıl pil %35 kaldı inanamıyorum. pil 1,5 gün gidecek hiç dokunmasam demekki. onu da geçtim wifi filan açsak bişeylere bakalım desek 2 saatte şarj bitecek. siz 5 gün yeni rom ile şarj elde etmişsiniz. telefonu ilk aldığınızda orjinal romu ile kaç gün şarj elde ediyordunuz? ilk şarjım olduğu için mi bukadar çabuk tükendi? pil elbet birkaç şarjda güçlenir ama bukadar farkedermi? teşekkürler...

amd for ever

12564 Mesaj
13 Mart 2012; 11:35:01 

quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

Romda 3 bug var:-D
1.walkmande ekolayzer yok :-D
2.track id çalışmıyor ?
3. Font çok küçük kalmış :-(

DSP Manager programı mevcut. Walkman uygulamasına müdahale edilemediği için böyle bir çözüm bulunmuş. Sony'nin rezilliği bu maalesef. Zaten uygulamaya müdahale edilebilse, ilk yapacakları şey Walkman tuşuna istenilen programı atamak olacak, eminim. Süper olur ama yok ne yazık ki.

gsscorps;

2-3 gün civarını görebiliyordum. Bir gecede kendi kendine %35'e düşmüşse servise verin derim.

12564 Mesaj
21 Mart 2012; 4:25:21 

HYBROM v15'e uygun şekilde başlık güncellenmiştir.

423 Mesaj
21 Mart 2012; 20:44:26 

quote:

Orijinalden alıntı: gsscorps

merhaba,
bende bu haftasonu telefonu aldım. ilk şarjımı pazar öğlen yaptım ve pazartesi (bugün 19 saatini doldurduğunda) %35 pil kalmıştı. şok oldum. neden derseniz. telefonu şarjdan çektiğimde gps,wifi,bluetooth yada pil yiyecek herşey kapalıydı. 2G ile telefonu kullanıyorum. ne bir kamera ne müzik dinlemesi. telefonun ekranını bile toplamda 10 kere açmışımdır. zaten gece uyuduk. hiçbirşeye dokunmadığım halde nasıl pil %35 kaldı inanamıyorum. pil 1,5 gün gidecek hiç dokunmasam demekki. onu da geçtim wifi filan açsak bişeylere bakalım desek 2 saatte şarj bitecek. siz 5 gün yeni rom ile şarj elde etmişsiniz. telefonu ilk aldığınızda orjinal romu ile kaç gün şarj elde ediyordunuz? ilk şarjım olduğu için mi bukadar çabuk tükendi? pil elbet birkaç şarjda güçlenir ama bukadar farkedermi? teşekkürler...

Arka plan verilerini kapat

294 Mesaj
23 Mart 2012; 1:16:34 

quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

şarj süresini deneyeceğim yarın normalde bana 1 gün gidiyordu sabah 9 akşam 5 kadar müzik dinliyorum iş yerinde akşama kadar %50 kalıyordu akşamda 3/5 saat wifi den takılıyorum bitiyordu bakalım artış olucakmı

birde ekran görüntüsü çektim konudakinden farklı V13 de ana ekran istersen değiştir :)

0

0

ŞArj süresini merak ettim bak şimdi ...

Ne oldu son durum acaba, Rom'dan sonra çok bi farklılık oldu mu?..
ÇÜnkü ben de sanıyorum gireceğim şu HYBROM olayına sevgili @jay jay justified ve diğer arkadaşlar sayesinde

5037 Mesaj
23 Mart 2012; 1:29:18 

artık kendi düzenlediğim romu kullanıyorum bana en fazla 1.5 gün gidiyor günde 3-4 wifi üzerinden nete giriyorum şarjın anası ağlıyor birde günde bi kaç kere rom deniyordum kendi romumdaki düzenlemeler bitti sayılır ancak bi kaç şarj ettikten sonra nasıl gittiğini analayabilirim :)

262 Mesaj
28 Mart 2012; 9:01:50 

quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

Arka plan verilerini kapat

arka plan verileri kapalı. internet kullanmıyorum zaten... 2 günü geçmedi şarj dayanımı. farklı romlarla 5 günü görenler varmış. hangi rom bu? live walkman ile ilgili rom konuları farklı biryerde mi ilerliyor? takip ettiğim 2 konu vardı ikisi de 1. sayfada kaldı. kimseden birşey çıkmıyor. acaba farklı bir konuda mı toplandı hepsi?

amd for ever

12564 Mesaj
28 Mart 2012; 10:42:04 

Hocam şarjı 8 gün giden de var, bu kullanıma bağlı. Yani farklı ROM yükledikten şarjın çok daha uzun gitmesi gibi bir şey söz konusu değil. Değişken bir şey. ROM konularının toplandığı bir başlık yok, zira 1-2 ROM var zaten.

262 Mesaj
28 Mart 2012; 11:32:20 

:)
hocam internet kullanmıyorum yani wifi ve 3g kapalı 2g kullanıyorum. film izlemem müzik nadir günde yarım saat belki. telefon görüşmelerim 5 i geçmez toplam 10 dakka olsun hepsi. oyun da oynamam. yani anlayacağınız neredeyse beklemede duruyor telefon. buna rağmen 2 gün. kim 8 günü görmüş merak ediyorum. bundan önce LG GT540 vardı. onda daha çok kullanıyordum. günde 10 dakika wifi, yarım saat kadar oyun. 2 saat kadar müzik dinlerdim. 4 günü rahat görüyordum. oakdar araştırdık. bekleme sürelerine filan baktık. 2 gün :)

amd for ever

12564 Mesaj
28 Mart 2012; 23:37:27 

LWW başlığında görebilirsin 8 günü gören arkadaşları. Şarj konusunda bir şey söylemek imkansız. Ben de 5 günü gördüm, kullanım şeklini de yazdım başlığa. Diğer tarafta her gün şarja takanlar var. Kullanıyorlar ve takıyorlar, yapacak bir şey yok şu aşamada.

Ben her ihtimale karşı 2 adet yedek pil aldım eBay'den. O yüzden hiç sıkıntı çekmiyorum. Şarj aleti + 2 pil 9 dolar eBay'de. Şarjı az bulanlar için tavsiye ederim.

262 Mesaj
29 Mart 2012; 9:48:10 

Hybrom yükleme kararı aldım:)
herşeyden önce orjinal roma geri dönebilmek için yedeğini almam gerekiyor. en kolay (root istemeyen) yedek alabileceğim yöntem önerirmisiniz?

amd for ever

12564 Mesaj
1 Nisan 2012; 23:56:31 

ClockWorkMod yükledikten sonra orijinal ROM'un yedeğini alabilirsin. Ayrıca Wotan Client programı ile root etmiş olsan bile orijinal ROM yükleyebilirsin cihaza.

5037 Mesaj
3 Nisan 2012; 2:06:48 

1.6 sı çıkmış içinden bazı özellikleri benim moda aktarayım :) güzel durur bence :)
http://www.mediafire.com/?18vj6tr70ib693y

12564 Mesaj
4 Nisan 2012; 1:18:20 

Teşekkürler .::Orochi::., başlığı güncelledim.

5037 Mesaj
4 Nisan 2012; 10:19:12 

şu geri tuşu ile uygulama kapatma özelliği çok güzel olmuş ama bulamadım romun içinde nerdeki acaba :)

262 Mesaj
4 Nisan 2012; 10:44:14 

gözünüzü seveyim resimli olarak sıfırdan orjinal bir telefona nasıl rom atılıyor birisi göstersin:) yokmu bir hayırsever? çoğu kişinin gözü korktuğundan olaya giremiyor. ben de dahil. Eski LG telefonumda fastboot ile istediğim romu atıyordum. bunda yok bootloader aç, yok onu yükle bunu kur her bir anlatım başka bir yere yönlendiriyor. karışık... Help please.... :)

amd for ever

5037 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:09:36 

Forumdaki Anlatım Çok Basit Zaten Yazılanları Okuyup Eksiksiz Yaparsan Hiç Bir Şekilde Sorun Çıkmaz Korkulacak Bi Şey Yok.....

12564 Mesaj
4 Nisan 2012; 14:48:52 

quote:

Orijinalden alıntı: gsscorps

gözünüzü seveyim resimli olarak sıfırdan orjinal bir telefona nasıl rom atılıyor birisi göstersin:) yokmu bir hayırsever? çoğu kişinin gözü korktuğundan olaya giremiyor. ben de dahil. Eski LG telefonumda fastboot ile istediğim romu atıyordum. bunda yok bootloader aç, yok onu yükle bunu kur her bir anlatım başka bir yere yönlendiriyor. karışık... Help please.... :)

Hocam bu resimlerle anlatılacak bir şey değil. Yönlendiriliyor dediğin başlıklar zaten olayın kendisi. 3 aşamadan oluşuyor; bootloader, root ve ROM yükleme. Bu başlık ROM kısmını içerdiği için daha çok dikkat çekiyor. Yoksa diğer iki başlıktan daha önemli veya zor değil. En kolay aşama bu. Adım adım bootlader kilidini açma işlemini yapıp, sonra root-kernel olayına gireceksin. En sonda da bu işte. Olabildiğince açık ve net şekilde çevirdim, daha açığı mümkün değil.

Kolay gelsin.

262 Mesaj
5 Nisan 2012; 9:16:11 

tamam arkadaşlar kızmayın:) deneyelim bakalım....

bu arada 1,69 dolarlık kılıfım geldi. fena olmadı :) fazlasıyla idare eder:)

local://upfiles/16123/0968F84AB78F4AC782DE4B3C0840A36F.jpg

local://upfiles/16123/013A8332D73D431CA10C8588B3C2D09E.jpg

local://upfiles/16123/EA8C3CC6F6AC48DD9F4FAAFE9176C001.jpg

local://upfiles/16123/CF96088573084469ADB40BBEAF10D9A7.jpg

Ekteki dosya (4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsscorps -- 5 Nisan 2012; 9:20:10 >

amd for ever

12564 Mesaj
18 Haziran 2012; 3:42:21 

Arkadaşlar v17 sürümü için güncelledim başlığı. HYBROM v17'den sonra artık güncelleme çıkmayacak. ICS için ICEHYBROM çalışması başladı ve yayınlandı. Cihazın ana konusunun ilk sayfasından takip edebilirsiniz.

97 Mesaj
26 Haziran 2012; 9:18:31 

Hocam ben yükledim bu romu fakat şuanda kameram ters çekiyor fotoğrafi ve videoyu. On kamera normal ama ?

Yaşam tehlikeli bir hastalıktır ! Cinsel yolla bulaşır...

SE Live With Walkman Wt19i Ana Konu : Orochi© LwW Ana Konu

12564 Mesaj
26 Haziran 2012; 12:16:43 

quote:

Orijinalden alıntı: TheNerd

Hocam ben yükledim bu romu fakat şuanda kameram ters çekiyor fotoğrafi ve videoyu. On kamera normal ama ?

Bu hataya rastlayamadım XDA'da. ROM'u tekrar kurmanızı tavsiye edebilirim.

832 Mesaj
27 Haziran 2012; 0:16:38 

Internetim düzelince bende geçeyim. Ics'de sürünecegimize bunda uçarız. Teşekkürler jay jay. :)

AMD Phenom II X4 955 @ 4GHZ - 2.8GHZ NB - 12GB(4+4+2+2) DDR3 1700 CL9 - MSi 970A-G45 - ASUS GeForce 210 1GB - 700W Xigmatek PSU - NZXT Tempest - WD Caviar Black,Green - Transcend SSD - Xilence M606

97 Mesaj
27 Haziran 2012; 0:48:14 

quote:

Bu hataya rastlayamadım XDA'da. ROM'u tekrar kurmanızı tavsiye edebilirim.

Şuanda sıfırladım sorun kalktı hocam sağolasın.

Yaşam tehlikeli bir hastalıktır ! Cinsel yolla bulaşır...

SE Live With Walkman Wt19i Ana Konu : Orochi© LwW Ana Konu

23 Mesaj
28 Haziran 2012; 22:11:58 

Sony Ericsson Live With Walkmane sony xperia s teması var mı yardımcı ola bılır mısınız

moto-moto

1 Mesaj
5 Kasım 2012; 13:00:46 

Wt19i var bende.okadar para verdik ekolayzır ayarı yokmuş cihazın.ekolayzır güncellemesi falan varmı bu modelin arkadaşlar??varsada nasıl ne şekilde yapıcaz?orjinal room da alet.yükseltme falan yapmadım.cvplarsanız sevinicjcem

29 Mesaj
22 Şubat 2013; 23:03:03 

jay jay kardesim hybrom v17 linkini yenileye bilirmisin.link ölmüş

2 Mesaj
24 Eylül 2013; 1:54:34 

link ölmüş

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Sony » [ROM][GB] Sony Ericsson Live With Walkman (WT19i) HYBROM v17 ICS Temalı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.641