Şimdi Ara

Motorola'nın Intel Medfield işlemcili ve Android 4.0'lı modeline ait görsel ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorola'nın Intel Medfield işlemcili ve Android 4.0'lı modeline ait görsel ortaya çıktı

Medfield platformuyla ARM tabanlı işlemcilerle sıkı bir rekabeti amaçlayan Intel, bu platformu taşıyan Android'li cihazlar için üreticilerle işbirliğine devam ediyor.

CES 2012 fuarında Medfield platformu üzerinde çalışan Lenovo K800 modeline şahit olmuştuk. 4.5 inçlik 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip Lenovo K800, 1.6 GHz hızında Intel Medfield işlemcisi, ISO 3200 değerine sahip çift LED flaşlı 8MP kamera, Android 4.0 işletim sistemi, Bluetooth 3.0, GPS, WiFi özellikleri sunuyordu.

PocketNow sitesinin iddiasına göre ise Intel Medfield tabanlı yeni bir Android akıllı telefon Motorola tarafından üretiliyor. DROID RAZR ve DROID 4 ile tasarımı benzeyen modelde güç düğmesi, ses açma/kapama ve fiziksel kamera tuşu bulunduğu belirtiliyor. 

Android 4.0 işletim sisteminin üzerinde Motorola'nın kendi kullanıcı arayüzü çalışıyor. Site, görseli elde ettiği bilgiler ışığında tasarlamış. Cihazda bulunan kameranın saniyede 15 kare hızında çekim yapabildiği söyleniyor.

Eğer iddialar doğruysa MWC 2012 fuarında Intel Medfield tabanlı yeni bir Android akıllı telefonunu da görme imkanı yakalayacağız.

• 15 kare saniye video çekeceğine hiç çekmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

15 kare saniye video çekeceğine hiç çekmesin.

8 mp fotograf cekiyor saniyede 15 tane video değil

Fail!
  • saniyede 15 kare 8 mp fotoğrafı fotoğraf makineleri bile çekemiyor.
  • Motorola'nın telefon tasarımlarını oldum olası çok beğenirim. Bu telefonda gerçekten özellik ve tasarım bakımından çok güzel olmuş. Umarım Motorola hak ettiği yerlere gelir bu pazarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu15 kare saniye video çekeceğine hiç çekmesin.
    8 mp fotograf cekiyor saniyede 15 tane video değil Fail!

Adam saniyede 15 video çekecek demiyor.Bilmiyorsanız niye bilmişlik yapıp atlıyorsunuz.Doğru demiş 15 kare saniye hiç olmamış.
  • çok güzel görünüyor
  • sakin olun gençler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverJames

@mesutreis malmısın arkadaş15 fps video çekecek demiyor yani 15 kare saniye :-) saniyede 15 tane fotoğraf çekicek diyoenglishmesutreis idiot writes you will shoot many photos in 15 seconds, will shoot 15 fps video is not writinghala anlamadıysan bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi numarası+90 212 543 65 65 (Santral)

bence sen ara orayı
  • quote:

@mesutreis malmısın arkadaş15 fps video çekecek demiyor yani 15 kare saniye :-) saniyede 15 tane fotoğraf çekicek diyoenglishmesutreis idiot writes you will shoot many photos in 15 seconds, will shoot 15 fps video is not writinghala anlamadıysan bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi numarası+90 212 543 65 65 (Santral)

Burası dingorun ahırı degil ki millete idiot felan diyeceksin önce dilinizi düzeltin sonra yorum yapın.
  • quote:

hahahhahahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

quote:

Orijinalden alıntı: NeverJames@mesutreis malmısın arkadaş15 fps video çekecek demiyor yani 15 kare saniye :-) saniyede 15 tane fotoğraf çekicek diyoenglishmesutreis idiot writes you will shoot many photos in 15 seconds, will shoot 15 fps video is not writinghala anlamadıysan bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi numarası+90 212 543 65 65 (Santral)
    Burası dingorun ahırı degil ki millete idiot felan diyeceksin önce dilinizi düzeltin sonra yorum yapın.

adam haklı ! :D dingor seni :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu15 kare saniye video çekeceğine hiç çekmesin.
    8 mp fotograf cekiyor saniyede 15 tane video değil Fail!

Ben haberden böyle bir anlam çıkaramadım. Siz haberin neresinden bu sonuca vardınız?
  • FPS'nin anlamını ne zannediyorsunuz Frame Per Second Haber de bir gariplik var.
  • android 4.0 x86 tabanlımıymış?? performansını merak ettim şimdi...
  • Aslında ilk bakışta tasarım güzel ele oturur konforlu birşeye benziyor bir kaç video izledim iyi İntel ortaklığı ile çok satış yapılabilecek bir telefon bence.:)
  • doğru söylemiş adam filmler yaklaşık 25 kare/saniyedir(25 fps), 15 fps'yi ne yapim ben. elimdeki rokr z6 da o işi yapıyor.. www.competition.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: camokatechnics

doğru söylemiş adam filmler yaklaşık 25 kare/saniyedir(25 fps), 15 fps'yi ne yapim ben. elimdeki rokr z6 da o işi yapıyor.. www.competition.com.tr
    Telefonun alt kısmı kötü görünüyor, gereksiz bir boşluk var gibi...
  • Türkiye ye önem vermeyen firmalar başarılı olamaz. motorola da onlardan birisi. umarım akıllanır.
  • az mantıklı olun ya hangi üst sınıf akıllı telefonun 15 fps video çektiğini gördünüz, minumum fotoğraf çözünürlüğünde maksimum ulaşabildiği çekim sayısıdır o
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.