Şimdi Ara

Bluetooth Çevre Aygıtı Sorunu Kesin Çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
11.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Aygıt Yöneticisinde çıkan Bluetooth Çevre Aygıtı Sorununu bu akşam itibari ile kesin olarak çözdüm Hp Dv5 Bilgisayarımla Samsung Hm1700 BT Kulaklığımı eşleştirdim şimdi sorunsuzca kullanıyorum. Bu sorunla karşı karşıya olanlar aşağıda verdiğim linkten dosyayı indirip bilgisayarlarına kursunlar.

Bluetooth Çevre Aygıtı Sorunu Kesin Çözüm

• işe yaramıyor
  • Lenovo bluetooth driverı o ama genelde işe yaramıyor...
  • İşe yaramıyor %100 diye yazarken ne kadar da güveniyorsunuz kendinize. Herkesin Bluetooth adaptörü Broadcom değil maalesef. Ayrıca çevre aygıtı sorunu Bluetooth adaptörünün sürücüsünün bulunamamasından değil; bağlamaya çalıştığınız aygıtın sürücüsünün bulunamamasından kaynaklanıyor. İşin en ilginç yanı; bilgisayardan telefona gönderim yapabiliyorken telefondan bilgisayara yapamıyorsunuz. Gerizekalı Microsoft'un sorunları. Win 98'den beri bu tarz cihaz bağlama sorunlarını gideremediler. Ev ağlarına bağlanmada sorunlar, cihazları bağlamada sorunlar, Bluetoth'ta sorunlar...
  • Curimo kullanıcısına yanıt
    hocam aynı sorundan muzdaribim.Dediğiniz gibi cihazla alakalı durum.Eski telefonum 5800 ile sıkıntısız bağlanırken yeni telefonumda sıkıntı yaşıyorum çözümünü biliyor musunuz acaba?
  • 2009'da aldığım windows 7 bilgisayarımda bu sorun var. 1-2 yıllık cihazlar birbiriyle temas kuruyor fakat eski cihazdaki bluetooth driverı sorunlu sanırım. çözümü bilen varsa paylaşabilir mi. windows 7'nin çözülemeyen sorunlarından biri bu!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    çözüm donanıma uygun kapsamlı sürücüye güncelleme yapmak. Bunun çözümü de satın aldığınız ürünle ilgili yayınlanan sürücülerle mümkün oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.