Şimdi Ara

HOOVER WDYN 9646 PG 9KG YIKAMA 6 KG TAM KURUTMA ÇAMAŞIR MAKİNASI ACİLLL.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
4
Favori
73.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayın alicems bende karar aşamasındayım hoover 9646 modelini düşünüyorum ama 2 dezavantajını gördüm birincisi yıkama+kurutma programında 30 dereceyi aşamıyorsun ve 1.5 ile 4 kilo çamaşırı aynı anda yıkayıp kurutabiliyorsun (30 derecede beyazlar atlet külot temizlenmezki) ikincisi sen diyorsunki yıkama ve kurutmayı aynı anda diğer programlara entegre edebiliyorsun diye yazmışssın ben çok araştırdım sadece 59 dakikalık tek bir program yıkama ve kurutmayı aynı anda yapabiliyor o da 30 derecede bu benim için büyük handikap sırf bu iki sebep yüzünden vazgeçeceğim galiba hooverden eğer gerçekten yıkama ve kurutma diğer programlara entegre edilebiliyorsa ve 60 derece seçilebiliniyorsa senin dediğin gibi bende sevineceğim ve bu modeli alacağım lütfen deneyip öyle cevap verirsen çok sevineceğim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecrübeli

sayın alicems bende karar aşamasındayım hoover 9646 modelini düşünüyorum ama 2 dezavantajını gördüm birincisi yıkama+kurutma programında 30 dereceyi aşamıyorsun ve 1.5 ile 4 kilo çamaşırı aynı anda yıkayıp kurutabiliyorsun (30 derecede beyazlar atlet külot temizlenmezki) ikincisi sen diyorsunki yıkama ve kurutmayı aynı anda diğer programlara entegre edebiliyorsun diye yazmışssın ben çok araştırdım sadece 59 dakikalık tek bir program yıkama ve kurutmayı aynı anda yapabiliyor o da 30 derecede bu benim için büyük handikap sırf bu iki sebep yüzünden vazgeçeceğim galiba hooverden eğer gerçekten yıkama ve kurutma diğer programlara entegre edilebiliyorsa ve 60 derece seçilebiliniyorsa senin dediğin gibi bende sevineceğim ve bu modeli alacağım lütfen deneyip öyle cevap verirsen çok sevineceğim şimdiden teşekkürler

sayın tecrübeli entegre program dendiği gibi bir adet. Fakat diyelim ki 90 derecelik bir pamuklu programı seçip başlattınız program başlar başlamaz kurutma ayarlayıp bırakabiliyorsunuz böylelikle yıkama sonrası devam ediyor. Bu akşam müsait olursam denemeyi yeniden yaparım hatta mümkün olursa videosunu çeker iletirim.
    Selamlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: alicems

quote:

sayın alicems bende karar aşamasındayım hoover 9646 modelini düşünüyorum ama 2 dezavantajını gördüm birincisi yıkama+kurutma programında 30 dereceyi aşamıyorsun ve 1.5 ile 4 kilo çamaşırı aynı anda yıkayıp kurutabiliyorsun (30 derecede beyazlar atlet külot temizlenmezki) ikincisi sen diyorsunki yıkama ve kurutmayı aynı anda diğer programlara entegre edebiliyorsun diye yazmışssın ben çok araştırdım sadece 59 dakikalık tek bir program yıkama ve kurutmayı aynı anda yapabiliyor o da 30 derecede bu benim için büyük handikap sırf bu iki sebep yüzünden vazgeçeceğim galiba hooverden eğer gerçekten yıkama ve kurutma diğer programlara entegre edilebiliyorsa ve 60 derece seçilebiliniyorsa senin dediğin gibi bende sevineceğim ve bu modeli alacağım lütfen deneyip öyle cevap verirsen çok sevineceğim şimdiden teşekkürler

sayın tecrübeli entegre program dendiği gibi bir adet. Fakat diyelim ki 90 derecelik bir pamuklu programı seçip başlattınız program başlar başlamaz kurutma ayarlayıp bırakabiliyorsunuz böylelikle yıkama sonrası devam ediyor. Bu akşam müsait olursam denemeyi yeniden yaparım hatta mümkün olursa videosunu çeker iletirim.
    Selamlar,

sayın alicems 60 derecede denemeyi unutmayınız birde 4 kilo olsun bakalım tek seferde yıkayıp kurutabilecekmi? eğer olursa hemen alıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alicems

quote:

Selamlar,

sayın alicems 60 derecede denemeyi unutmayınız birde 4 kilo olsun bakalım tek seferde yıkayıp kurutabilecekmi? eğer olursa hemen alıyorum

sayın tecrübeli ben testi dün akşam 90 derece için yaptım içine kaç kilo çamaşır koydum bilmiyorum o kendisi tartıyor ona göre su ayarını yapıyor. (Isıyı değiştirmeniz seçimi etkilemiyor. )Programı başlatıyorsunuz ardından ilave özellik seçer gibi kurutmayı seçebiliyorsunuz, her hangi bir sıkıntı yok. Ben 90 derece yıkama sırasında 30 dakikalık bir kurutma programı seçtim. (Bu seçim keyfinize kalmış.) Video'da çektim buraya yüklemem mümkün değil ama youtube üzerine atabilirim. En olmadı bize gelin görün beğenirseniz alırsınız Kendimi satışcı gibi hissettim. Hoover bana komisyon ödemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicems -- 8 Mayıs 2012; 8:56:26 >

• Piyasada satılan en kaliteli makinalardan biri. Tavsiye ederim. Üstelik normal makine fiyatına tam kurutmalı makina.
  • Çok iyi sallarım Allah bozmasın İlk göreve başladığım yıl 2002 yılında 5 kg'lık bosch marka makine almıştım. İlk yıl iyi idi fakat daha sonra özellikle sıkarken kazan çok sarsılıyor ve makina denge sağlayamıyordu. Ayrıca bir süre sonra altından su akıtmaya başladı.Servis geliyor normal diyordu.O makinayı bayağı kullandım geçen yıla kadar.Hiç memnun kalmadım.Hem gürültülü çalışıyor hem sarsıyordu. Sonra evlenince geçen yaz mecburen hoover makineyi aldım.Ama eşim hoover istemedi fakat ben onun istememesine rağmen ondan habersiz aldım ona güzel bir sürpriz yaptım Sonra makinayı kullanmaya başlayınca gayet memnun kaldı.2 kişi olduğumuz için kazan oldukça geniş bir türlü dolmuyor( 9 kg) Kışın kurutmayı kullanıyor. Ütüye hazır alıyor çamaşırları.Bosch makinaya ne oldu diye sorarsanız onuda yazlığa götürdük yazdan yaza kullanacağız artık emektarı. Ama iki makina arasında uçurum fark var. Tabi biri 9 yıl daha yeni ama bosch tan gerçekten memnun kalmadım. Artık siz karar verin

• Ben yaşadıklarımı yazdım yalan değil. Sana inandırmak zorunda değilim. Forumu okuyanların bilgisi olsun alırken dikkatli karar versinler.Aldıktan sonra iş mahkemeye kalırsa yandın demektir.
  • Ben bu makineyi kullanmaya başlayalı 5 ay gibi oldu. Bu başlıkta ve benzer konularda hep bilindik aynı iki markayı pazarlayan marka fanatikliğinin önüne geçememiş kişilere rağmen bu makineyi aldım.Gayet kaliteli, ekonomik ve verimli aynı zamanda şık bir makine. Yıkamada sadece pamukluda 9 kg yıkıyor, 1400 devirde sıkıyor. Ağırlık Kumaş türüne göre kademeli olarak azalıyor.Yıkamada, sıkmada, kurutmada gayet sessiz. (Su alıp boşaltırken biraz sesli. Kapı kapalıyken ses duyamazsınız.)14-30-44 dakika hızlı yıkama var.59 dk. yıkama kurutma var.İsterseniz yıkama 9 kg +kurutma 6 kg azami (durdurmadan), kurutmayı yıkama kumaş türüne göre (Pamuklu-sentetik) (Güneş , dolap, ütü, havalandırma kuruluğunda )devam ettirebiliyorsunuz. Kurutma zaman seçenekleri de (30-60-90-120) var.İsterseniz sadece çok seçenekli kurutma yaptırabiliyorsunuz.Kurutmada az miktarda su kullanıyor. Bu arada kurutmada tambur çift yönlü dönüyor.Son derece ekonomik, yıkama A+++ ,kurutma A sınıfı. Toplamda eski makineniz kadar elektrik harcamıyor.Dezavantajları olarak da; Yıkamada mükemmelse de kurutmada makine kapak körüğünde tiftik kalabiliyor.Kumaş türüne ve yük miktarına dikkat edilmediğinde çok kırıştırabiliyor.Doğru proğramları seçerseniz verimli.
    Sonuç olarak fiyat verimlilik açısından marka fanatikliğiniz yoksa düşünülebilir, gayet güzel bir makine.

• Sadece pamukluda 9 kg yıkaması olayı tüm makinelerde öyledir.Max 9 kg sadece pamuklu ve beyaz çamaşırları yıkar. Diğer tür çamaşırları daha az kg' da yıkar. Bütün makinalar böyle.Mesela yünlüler suyu çektikleri için yıkama esnasında oldukça ağır olurlar.Makinada yorgan yıkama programı bile var.
  • sabrınıza hayran kaldım alicems.
  • Bu makinanın bugünkü fiyatını bilen var mı? Nereden alabilirlim?
  • 1500-1600 tl arası internette. İzmir'de oturuyorsan yerini söyleyebilirim.Orasıda o fiyatlara satıyor pazarlık şansıda var tabikiServise telefon edip çağırıyorsun takıp garantisini imzalıyor. Birde ücretsiz su alırken basıncı ayarlayan aparat takıyor. Galiba o aparat ( mavi renkli) makine kutusundan çıkıyor emin değilim.Birde kireç önleyici takıyor.
  • Hoover marka çamaşır makinesi almıştım, 12 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Tek problemi var, yumuşatıcıyı yıkama başlamadan koyduğunuzda zamanından önce alıyor, onun dışında problemsiz
  • 1 ay once aldım bende bunu camı catlak cıktı degıstırttık 2 yıkamamdan E 15 diye bır hata verıp kalmaya basladı sayet dusunuyorsanız almayı ıyı dusunun
  • HOOVER WDYN 9646 PG 9KG YIKAMA 6 KG TAM KURUTMA ÇAMAŞIR MAKİNASI ÇEVREMDEKİ İŞBİLİRLERE SORDUM EN KOLAY CEVABI VERDİLER YABANCI MARKA...AMA İŞİN ASLI ÖYLE DEĞİL ARAŞTIRDIM VE EN SONUNDA 1700 TL YE ALDIM 3 AY DIR KULLANIYORUM.MÜTHİŞ BİR MAKİNA GERÇEK KALİTEYİ YAŞAMAK İSTEYENLERE TAVSİYE EDERİM.
  • makinayı 1.5 yıldır kullanıyoruz. gayet kaliteli ve sorunsuz çalışıyor. biz çok yorum aradık almadan önce olumlu olumsuz, bulamayınca. hislerimize güvenip aldık. iyi ki de almışız. yıkama, kurutma ve programları çok başarılı çalışıyor.
    öneriyorum. Almazsanız üzülürsünüz.
  • Bu gun aldik makina.muthis gercekten
  • makinadan gerçekten memnun olan varmı varsa ilginç lg den bile kalitesiz panel tasarımı
  • takip***
  • Kullananlar memnun olabilir ammenna, ama bu makineye "kaliteli" diyenler bence hayatlarında ya çok kötü makineler kullanmışlar ya da başka marka makinelere hiç bakmamışlar.

Piyasada plastik aksam kalitesi en adi çamaşır makinesi. Üstelik tambur kaynak yeri de hatalı, Avrupa'da kendini parçalayan bir çok Candy ve Hoover toplatıldı; ülkemizde halen satılıyor.

Göz var izan var yahu, Hoover'e kaliteli diyenin kaliteli makine anlayışından şüphe duyarım şahsen. Şu Vestel'in dandik Twinjet serisinin bile plastik aksam kalitesi çok daha oturaklı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.