Şimdi Ara

Battlefield 3 PC Versiyonuna Minik Bir Güncelleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      DICE bugün Battlelog üzerinden yaptığı açıklamayla Battlefield 3'ün PC versiyonuna minik yarın minik bir güncelleme yapacaklarını belirtti.

Güncellemenin amacı PC'de yaşanan performans ve sağlamlık üzerine olacağı açıklandı. Bazı maçlarda yaşanan takılma, düşme ve oyunun tamamen kapanma sorunlarının ortadan kalkması bekleniyor. Ayrıca güncelleme yeni gelecek olan "Intel Ivy Bridge"i de destekleyecek. Bunun yanında "AMD Radeon HD 7xxx" kartları olan oyuncuların da oyundan daha iyi bir performans alacağı söylendi.

Güncelleme Origin üzerinden yüklenebilecek.

• Sonunda! ASUS 7970 ekran kartım var GTX 580 ile aynı FPS'yi alıyorum. Sonunda HD7970 gücünü gösterme vakti =)
  • iyi yaa arada sırada oyundan donuyodu bakalım nolcak
  • bence yeterince gec kaldılar
  • ne zaman geliyor günceleme yarın mı? gtx 590 var ultra ayarda bir rahat oynayamadıydık ultrada 50 60 fps mediumda 90 fps tam sacmalıktı baklım güncelme ne yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Sonunda! ASUS 7970 ekran kartım var GTX 580 ile aynı FPS'yi alıyorum. Sonunda HD7970 gücünü gösterme vakti =)

hava atmana lüzüm yok gel bende de 5670 var gel kapıştırak !!! korkmuyom gel !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Karabay

quote:

Sonunda! ASUS 7970 ekran kartım var GTX 580 ile aynı FPS'yi alıyorum. Sonunda HD7970 gücünü gösterme vakti =)

hava atmana lüzüm yok gel bende de 5670 var gel kapıştırak !!! korkmuyom gel !!

Adam ne demişki hemen kızmışsınız ? 7970 Battlefield 3'de istenilen performansı vermiyordu gtx 580 ondan daha iyi fps veriyordu 7970 diğer oyunlarda 11 fps fark atarkene 580'e şimdi diyorki oh be 7970'in gücünü nihayet göreceğim bunda kızacak ne var anlamış değilim.
  • quote:

Arkadaşı neden eksilediğinizi anlamadım??? Haklı. Ayrıca @By Karabay o ne saçma bir yorumdur öyle ???
  • valla bende ati hd5650 var hemde laptopda oynuyorum ama medium ayarlarda çok da yetiyo valla yüksekde gözüm yok :D
  • ARKADAŞLAR BU SÖZ KONUSU 7 GB GÜNCELLEMEYİ SABIRSIZLIKLA BEKLEYEN SAZANLARDANIM. PERFORMANS AÇISINDAN SIKINTI ÇEKTİĞİM İÇİN SORUYORUM NE ZAMAN GELECEK BU GÜNCELLEME DAHA ÖNCE ŞUBAT AYINDA DİYE SÖYLEMLER VARDI, HELP PLS?? :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

quote:

Arkadaşı neden eksilediğinizi anlamadım??? Haklı. Ayrıca @By Karabay o ne saçma bir yorumdur öyle ???

Sana mı kaldı benim yorumumu eleştirmek ? kesin sende onun gibisindir....
  • yarı minik güncelleme bu oyunu kurtarmaz en azı 4gb daha güncelleme lazım
  • PC deki hile sorununu çözsünler önce millet 100 kill yapıyor her round.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28oo28

ARKADAŞLAR BU SÖZ KONUSU 7 GB GÜNCELLEMEYİ SABIRSIZLIKLA BEKLEYEN SAZANLARDANIM. PERFORMANS AÇISINDAN SIKINTI ÇEKTİĞİM İÇİN SORUYORUM NE ZAMAN GELECEK BU GÜNCELLEME DAHA ÖNCE ŞUBAT AYINDA DİYE SÖYLEMLER VARDI, HELP PLS?? :S

Lütfen bağırma seni duyabiliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bağırmadım yahu :D
  • @bykarabay

Kardeşim arabamı yarıştırıyorsun sen gel kapıştıralım diyon ? :DD O kadar para verip istediğim fps almasam oyunda, bende bu güncelleme ile sevinirim. Ne var bunda. Eğerki yorumuna eleştiri yapılmasını istemiyorsun yorum yapma o zaman kardeşim bu kadar basit :D
  • şu usası düzetlmeyecekler herhalde bu güncellemede
  • Bekleyip görelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28oo28

bağırmadım yahu :D

Büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına geliyor BSC&DH kanunlarına göre :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf3 de multıplayer a girdikden sonra oyun içinde 1,2 dk sonra oyun donuyor böyle bir sorun yaşayan var mı vede çözümü? oyunum orjinal (HATA: çalışmayı durdurdu)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.