- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
iPhone Veri Kurtarma (Backup Alınmamış Durumda) Data Recovery Hakkında Herşey
5 Cevap12123 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

250 Mesaj
13 Şubat 2012; 16:11:22 

iPhone için Disk Image Alma (veri kurtarma ön adımı)

Merhaba,

Bir süre önce yaptığım bir hata sonucunda iPhone 4s (JB) içindeki (son iTunes backup'ından sonra çektiğim) video ve resimleri kaybettim.

Bu konuda araştırma yaparken çoğunlukla "Backup almadıysan geri dönüşün çaresi yok" şeklinde şeylerle karşılaştıysam da sonunda aşağıda linkini verdiğim iki sayfayı bulabildim. Tarife göre, iphone disk image dosyasını bilgisayara atabiliyorsunuz (Ve sanırım bu image üzerinde recovery programlarıyla eski dosyaların izini sürüyorsunuz). Henüz bu reçeteyi uygulayamadım WiFi bulamadığım için. Ancak sizlerle paylaşmak istedim. Denemek isteyen, deneyen ve deneyimlerini paylaşacak olan ya da daha basit yöntemle bu konuyu çözebilecek birileri varsa buyursun.

1) http://www.funkyspacemo...ecover-lost-data-iphone (Method 1)
2) http://modmyi.com/forum...not-been-backed-up.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphoneunu satan bilge -- 13 Şubat 2012; 16:12:10 >

44 Mesaj
13 Şubat 2012; 20:51:23 

Takip

1 Mesaj
10 Ekim 2012; 18:05:39 

selam arkadaşlar. benim iphone a güncelleme mesajı geldi güncelleme yaparken bağlantı kesildi tekrar güncelleme yapılınca bütün veriler silindi resimler telefon numaraları silindi. bunları geri getirmenin bir yolu varmıdır?? yardımlarınnızı bekliyorum 400 üzerinde resim video gitti!!

655 Mesaj
3 Eylül 2013; 19:41:41 

Özdemir 55 kurtarabildin mi fotoları aynısı bana da oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Adamın beyni yok fikri var !

868 Mesaj
4 Eylül 2013; 15:43:03 

arkadaşlar umutlanmayın şuan için giden geri gelmiyor. iPhone ların sistemini tarama yapabilen bir uygulama çıkabilseydi mümkün olabilirdi.Apple'ın izni ile bu tarz bir uygulama Appstore da dağıtılabilir.

Apple Genius TR Zorlu

655 Mesaj
4 Eylül 2013; 23:39:04 

quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

arkadaşlar umutlanmayın şuan için giden geri gelmiyor. iPhone ların sistemini tarama yapabilen bir uygulama çıkabilseydi mümkün olabilirdi.Apple'ın izni ile bu tarz bir uygulama Appstore da dağıtılabilir.

2-3 tane uygulama var öyle İos data recovery diye yazarsan çıkar ben buldum ama ücretli programlar.

Adamın beyni yok fikri var !
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. » iPhone Veri Kurtarma (Backup Alınmamış Durumda) Data Recovery Hakkında Herşey
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281