Şimdi Ara

Onyo Haipad Smart 7' Tablet Bilgisi olan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihazdan almayı düşünüyorum ancak emin değilim.Tabletlerle ilgili pek de bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim ancak bir ricam daha var Onyo Haipad Smart plus 7'' değil her yerde konu Onyo Haipad Smart 7" olarak açılmış sonra plus a dönmüş ben sadece Onyo Haipad Smart 7" için bilgi istiyorum.Şimdiden teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=bd760985&categoryId=29

• Bende var kardes memnunum cihazdan flas player yuklu deil ama yukleniyo sorun yok yani.3g modem de kullanabiliyozsun cihazda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağolasın kardeş bi sencevap yazdın :)
  • Bu konularda cok bilgili deilim ama yardimci olmaya calisirim
  • bende yeni aldım bu onyo tabletten kargoda yarın yada cuma elime geçer geldiğinde inceleyip bilgilerimi burdan paylaşıcam ama çok inceledim tabletleri parama göre(300-400) alınabilecek en iyi tabletlerden diyebilirim tabi bu dediğim netteki yorum ve kafamdaki özellikleri yeter durumuna göre cihaz bi gelsin bakıcaz iyi mi yaptık kötü mü yaptık . insan istiyo tabi şöle deller asuslar samsunglar ipadler ama çok pahalı yaaaa yazık bence okadar paraya tabi bunlar benim düşüncem sadece
  • arkadaşlar bugün cihaz elime geçti çok iyi tavsiye ederim almak isteyen olursa video inceleme hazırlarım
    cihaz 3g destekliyor(wınn modelleri) internet çok iyi çalışıyor ilk açtığımda angry birds ve asphalt 5 oyunları var takılmadan çok seri oynadım görüntü kalitesi iyi tek eksiği gps yok oda olsa bu modelde çok satardı bence kısacası iyi seçim yaptığıma inanıyorum
  • arkadaşlar onyo kullananlar olarak kaç kişiyiz bilmiyorum ama burdan bilgilerimizi düşüncelerimizi paylaşalım katılım olsunki yeni şeyler öğrenelim herkese saygılar
  • Bende var gayet hızlı ve akıcı hiç sorun yaşamadım fakat tek sorun bazı uygulamalar yüklenmiyor ama .apk olarak yüklüyebilirsin hiç sorun değil bence
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerOfLinux -- 11 Mart 2012; 1:32:30 >
  • Bende bikaç gün önce hepsiburada'dan Onyo Haipad smart+ 7" aldım ben çok memnun kaldım 3G avea jet modemle sorunsuz bağlanıyorum uygulamaları google playden yükleyemiyorum cihazı tanımıyor ancak android marketten indirebiliyorum nasıl oluyor anlamadım doğrusu :) çok güzel bi alet şarjıda aralıksız kullanımda 3 saat kadar gidiyor. office belgeleri pdf dosyalarını açıyor dokunmatiği çok güzel zaten kapasitif ekran multitouch özelliği var. Kısacası ben memnun kaldım:)
    Başka kullanan arkadaşlar varsa onlarla bilgi alışverişinde bulunalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FTH385 -- 1 Nisan 2012; 12:21:44 >
  • Smart Plus 7" den aldım 2.3.4 yüklü.Acaba kullanan arkadaşlar var mı? Güncelleme şansımız var mı tablet sürümüne :)
  • Androidin yeni uygulama marketinden play.google dan bazı uygulamarı indiremiyordum Onyo Haipad Smart+ 7" kullanıyorum unknown version diye hata veriyor ancak o uygulamayı haricen bulup kurduğumda sorunsıuz çalışıyor. bende onyo müşteri hizmetlerini aradım bu durumu sordum onlarında bilgisi varmış yakın zamanda onyo'nun kendi sitesinde yazılım güncellemesi yayınlanacakmış. Bakalım takipteyim şimdilik.
  • arkadaşlar makina iyi hoş ama flash player problemi var..bunalıma girdim bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı aramızda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziya09

Bende var kardes memnunum cihazdan flas player yuklu deil ama yukleniyo sorun yok yani.3g modem de kullanabiliyozsun cihazda

Flash player nasil yükledin acaba ben yükleyemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOnuyu hortlattim ama bu cihazdan kullanan bir arkadas bana yardimci olabilirmi icindeki sd karta yuklu bilgileri sildim cihaz coktu
  • ben bundan degıl ama onyo winner xl duo aldım metrodan fakat onyonun o markasını goremıom pıyasada ve ınternette cın malı oldugunu ve yetkılı servısıne ulasamadıklarnı duydum ben tabletı aldıgımda ekranda cızıkler vardı onemsemedım ztn cızılecek dedim oyun yukledıgımde subway surfer once kasma yoktu sonraları daha cok yukleyınce oldu bende sınırlendım ve hepsini sıldım belkı duzelır dıye fakat yyıne aynı durumdaydı ve tekrar yukledım son uygulamalarda kaldırırsanınz bıraz duzelıyor yetkılı servısını aramayı dusunuyorum
  • Bende Almayı Düşünüyorum Ama Arkadaşım Kullanıyor Zamanla Donmalar Oluyormuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.