Şimdi Ara

19 litre CAM damacana su satan marka var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
86.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 litre CAM damacana su satan marka var mı?
    Amaaaaaaaa asıl konuşulması gereken: SUYUN PLASTİK DAMACANADAN ÇIKMASIDIR.
    Cam damacana satan marka bilen varsa yazsın. Google de pek bulamadım. bir marka var ama
    satışı var mı yok mu anlamadım. Bilen varsa yazsın.
    Bu aralar sıklıkla suyun cam da taşınmasıdır. Bakın plastik sonuçta. Bir bilinç oluşmalı ve su cam da taşınmalı.
    Haksız mıyım?
    SU CAMDA TAŞINMALI.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

http://www.abantsu.com.tr/

http://www.abantpremium.com/

birisi cam şişede su mu dedi.

su firması ile seks yapmak bana göre değil

cam damacana depozito 60 tl
    her damacana su 11 tl

el insaf ve vicdan. ayıptır yahu, edep.

• Güzel konuya değinmişsin. Bu aralar cam damacana arıyordum. Az önce BİM den alışveriş yaparken tesadüfen satıldığını gördüm. 10 lt lik Paşabahçe cam damacana 26 liraydı. Hemen aldım. Şimdi netten bakıyorum da aynı damacananın fiyatları 40-50 lira arasında satılıyor.İhtiyacı olan Bim den alsın derim. İkincisini daha almayı düşünüyordum. Buradan İstanbul'a taşımaya değmez dedim (Erzurum'dayım). Almak isteyenlere tavsiye ederim.

Bu arada Pınar Su cam damacana ile hizmet veriyor sanırım. Bir gözatın :

http://www.pinarsu.com.tr/urunlerimiz/anasayfa-damacana.aspx?SectionID=opVi0iuq7IuzLtB3Mxt%2fnQ%3d%3d&ContentID=xwLEcXrrgsroGvVNJEvfIA%3d%3d

• Arkadaşlar araştırdım en güncel damacana su satan firmaların analiz listesi, iyiden kötüye sıralanıyor..http://www.gidahareketi.org/su/tablo/

Benim Tercihim Cam Şişe 15 lt olarak Taşkesti suyudur, az önce sipariş ettim çam şişe depozitosu 25 tl suyu ise 8,5 tl ama eğer şişe suyundan vazgeçerseniz şişeyi geri alıyorlar parasınıda aynen iade ediyorlarmış, plastik damacana suyu ise 7 tl den veriyorlar sizin damacananız varsa ücretsiz değişiyorlar... bu aksam gelecek bakalım ilk cam şişe suyumuz içince editleyip izlenimleri yazarım Hayırlı İftarlar olsun herkese.... ^.^
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Arkadaşlar araştırdım en güncel damacana su satan firmaların analiz listesi, iyiden kötüye sıralanıyor..http://www.gidahareketi.org/su/tablo/

Benim Tercihim Cam Şişe 15 lt olarak Taşkesti suyudur, az önce sipariş ettim çam şişe depozitosu 25 tl suyu ise 8,5 tl ama eğer şişe suyundan vazgeçerseniz şişeyi geri alıyorlar parasınıda aynen iade ediyorlarmış, plastik damacana suyu ise 7 tl den veriyorlar sizin damacananız varsa ücretsiz değişiyorlar... bu aksam gelecek bakalım ilk cam şişe suyumuz içince editleyip izlenimleri yazarım Hayırlı İftarlar olsun herkese.... ^.^

Suyu çok beğendiniz baska kimse almasın istiyorsunuz sanırım
    Görüşlerinizi alabilir miyim? Ben de düşünüyorum bu suyu da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

quote:

Arkadaşlar araştırdım en güncel damacana su satan firmaların analiz listesi, iyiden kötüye sıralanıyor..http://www.gidahareketi.org/su/tablo/

Evet haklısın tadı güzel olduğundan içmekden fırsat bulamadım desem yeridir ^.^

Taşkesti nin Hem plastik damacana aldım hemde cam şişe ve ikisinden de su içiyoruz ama cam şişedeki suyum tadı hiç değişmiyor Ph değeride yüksek olduğundanmıdır nedir, ve 3-4 gün sonra plastik şişedeki suyun tadında çok az bir değişme var, genelde plastik damacanalarda hep olan şeydir sanırım... Sağlıklı su olsun derseniz size tavsiyem taşkesti cam damacana olacak, hatta öyle ki su ikide bir bitiyor, eskiden 1 bardak içerkene şimdi 2 bardak içiyoruz, nede olsa sağlıklı yaa hal böyle olunca bir tane daha cam damacana istedim getiren bayiden, dedim ki bu cam şişenin depozitosunu vermesem emanet olarak kalsa olur mu dedim, adamda sadece 12,5 tl olarak sayarım dedi, iade alırken de o fiyattan alırım dedi bende olur dedim, suan 2 adet cam damacana toplamda 15lt +15lt = 30lt suyu 1 haftada tüketiyoruz ve gayet de memnunuz Çok eskiden bu taşkesti sularının 5lt lik damacanası vardı ve o zamandan bu zamana emin olabirsiniz tadı aynı desem yeridir, küçükken taksım de çukurcuma da babamın dukkanı varken içerdik ve suyu sürahiye koyarken aklıma o zmanki anılarım geliyor, Özetle : arayın ve denemelik cam şişe damacanadan bayiden isteyin ve sadece suyun parasını verin, eğer hoşunuza giderse depozitoyu verip satın alabiliyorsunuz, gitmez ise bayi damacanayı geri almaya geliyor, (ben bu şekilde anlaşmıştım...) Bu arada reklam olarak algılanmasın, sürahi olarak iki tavsiyem var; 1.cisi Cam şişe sürahilerden kullanın buzdolabında kalsada koku çekmiyor, ikincisi de Tupperware* diye amerikan marka (:*hanımımın öve öve bitiremediği ve evi doldurduğu:) mutfak ürünlerinin sürahilerden alın ve ağzı kapalı olarak kullanın, gerçekten suyun tadını bozulmadan bu iki kabda kullanırsınız, şimdilik bir damacana su için diyeceklerim bu kadar, biraz ayrıntılı oldu ama en azında Kaliteli su içmek isteyenlere bir nebze fikir vermiş olmak istedim, Su damacanası olarak daha iyisini keşfeden varsa buraya yazarsa seviniriz... Saygılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

quote:

Evet haklısın tadı güzel olduğundan içmekden fırsat bulamadım desem yeridir ^.^

Taşkesti nin Hem plastik damacana aldım hemde cam şişe ve ikisinden de su içiyoruz ama cam şişedeki suyum tadı hiç değişmiyor Ph değeride yüksek olduğundanmıdır nedir, ve 3-4 gün sonra plastik şişedeki suyun tadında çok az bir değişme var, genelde plastik damacanalarda hep olan şeydir sanırım... Sağlıklı su olsun derseniz size tavsiyem taşkesti cam damacana olacak, hatta öyle ki su ikide bir bitiyor, eskiden 1 bardak içerkene şimdi 2 bardak içiyoruz, nede olsa sağlıklı yaa hal böyle olunca bir tane daha cam damacana istedim getiren bayiden, dedim ki bu cam şişenin depozitosunu vermesem emanet olarak kalsa olur mu dedim, adamda sadece 12,5 tl olarak sayarım dedi, iade alırken de o fiyattan alırım dedi bende olur dedim, suan 2 adet cam damacana toplamda 15lt +15lt = 30lt suyu 1 haftada tüketiyoruz ve gayet de memnunuz Çok eskiden bu taşkesti sularının 5lt lik damacanası vardı ve o zamandan bu zamana emin olabirsiniz tadı aynı desem yeridir, küçükken taksım de çukurcuma da babamın dukkanı varken içerdik ve suyu sürahiye koyarken aklıma o zmanki anılarım geliyor, Özetle : arayın ve denemelik cam şişe damacanadan bayiden isteyin ve sadece suyun parasını verin, eğer hoşunuza giderse depozitoyu verip satın alabiliyorsunuz, gitmez ise bayi damacanayı geri almaya geliyor, (ben bu şekilde anlaşmıştım...) Bu arada reklam olarak algılanmasın, sürahi olarak iki tavsiyem var; 1.cisi Cam şişe sürahilerden kullanın buzdolabında kalsada koku çekmiyor, ikincisi de Tupperware* diye amerikan marka (:*hanımımın öve öve bitiremediği ve evi doldurduğu:) mutfak ürünlerinin sürahilerden alın ve ağzı kapalı olarak kullanın, gerçekten suyun tadını bozulmadan bu iki kabda kullanırsınız, şimdilik bir damacana su için diyeceklerim bu kadar, biraz ayrıntılı oldu ama en azında Kaliteli su içmek isteyenlere bir nebze fikir vermiş olmak istedim, Su damacanası olarak daha iyisini keşfeden varsa buraya yazarsa seviniriz... Saygılar

hocam erikli içtinizmi onla bir karşılaştırma yapabilirmisiniz?
    bu arada istdamı oturuyorsunuz?su bittiğinde ne kadar zamanda getiriyorlar?

• http://www.camdamacana.net/

Siteden genel bilgi alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.