Şimdi Ara

galaxy ace 5830i video cekerken ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
15.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar telefonu ablama dün almışlar. alırken fark etmemiş ama video çektikten sonra oynatırken vidyoların sesleri sanki hızlı ileri sarılmış gibi çıkıyor. bunun bir çözümü varmıdır yoksa son çare garantiye mi göndermeliyiz? yardımcı olabilecek varmı?

• Aynı sorun bende de var. galaxy ace nin 5830i yeni çıkan modeli. android sürümü 2.3.6 bunlarla bi alakası var mı acaba. Birkaç kişinin daha başına gelmiş ama daha çözüm görmedim. Çözen varsa paylaşsın lütfen.
  • Malesef bende de aynı sorun var

Samsung galaxy ace.
    Telefon bir süre sonra hat çekiyor görünse bile hattan kopuyor,telefon açık sanıyorsunuz ancak sizi arayanlar ulaşamıyor.
    Video çekerken ses hızlı çekilmiş gibi,yada x2 hızında gibi çıkıyor sesler.
    Bende birde wi-fi ayarları bozuk malesef,evdeki modeme bağlanamıyor bir türlü kopuyor sürekli.

Geri vermeyi düşünüyorum,samsung hayal kırıklığı yarattı bende.
  • Bendede aynı model var arkadaşlar ses sorunu yok yalnız.Ayrıca evdeki modeme şifresini girince pat diye bağlanıyor hiç bi sorun yok.
  • Aynı model bendede var her hangi bir sıkıntı yok
  • bu probleme bir çözüm bulunabildi mi acaba ? yiğenime hediye olarak aldığım samsung galaxy ace marka telefonda video çekimi yaparken sesleri hızlı kaydediyor, yada çalarken video hızı normal olmasına rağmen ses hızlı ve bozuk çalıyor.
  • Bayrampaşa forum teknosa dan aldım iade ettim mor renkli olandan.Hat çekmeme ve videoda ses problemi vardı.
    Aynı ürünü Marmara forum teknosadan aldım, kutuyu açtık kontrol ettik herşey düzgün çalışıyordu.Aradan 3 gün geçti yine video da aynı problem.Bu seri komple problemli galiba.
  • Bu sorun bendede mevcut. Çözümünü bulan varmı acaba ?
  • Sorun bende mevcut değil. Video çekimi normal.
    Telefonun hattının kesildiği oldu 2 kere fakat son zamanlarda olmadı.
    Ama telefon biraz sıkıntılı hissiyati veriyor.
    Misal; programlar menüsü karışıp duruyor. Yerleri karışıyor ikonların habire.
  • sim kartınız eski ise yeni bir sim kart ile değiştirin. 3g santrali Vodafone ve avea da tam kapasiteli şuan için çalışmadığından bu operatörleri kullanıyorsanız ihtiyacınız olduğunda 3g santralini aktif hale getirin.
  • bende video kaydederken sesleri çok hızlı kaydetti 2x hızda kaydetti ne konuşssan anlaşılmıyordu fakat telefonu açıp kapattıımda bu sorun ortadan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grejuva007 -- 25 Mart 2012; 16:27:43 >
  • arkadaşlar ben de bu sorunu yaşıyordum yazdığınız gibi telefonu kapattım açtım ses normale döndü şaka gibi.. :) ama daha önce de telefonu kapatıp açtık neden öyle olmuştu ki ? garip yani..
  • Arkadaşlar bende 3 gün önce samsung ace 5830 i aldım.

Aynı sorun bendede vardı, bu yorumları okuyunca telefonu kapatıp tekrar açtım. Sorun düzeldi. Destek için teşekkürler.
  • telefonu satın aldıktan sonra android güncellemesi yapmayı unutmayın arkadaşlar. paketten çıkan sürümün üzerine 1 yeni versiyon çıktı çünkü.
  • 5830 i 5mp ayarda çektiğim resimlerin bazıları gözükmüyor desteklenmiyor diyor sebebi nedir
  • menü >ayarlar>telefon hakkında kısmına girin, yazılım güncellemesini seçerek telefonu güncelleyin sorun gidiyor

bende yeni almıştım android 2.3.6 sürümü yüklüydü. bu yolla 12mblık bir güncelleme yapıyor ve ses sorunu ortadan kalkıyor
  • eklemeyi unuttum ben telefonu açıp kapattığımda sorun devam etti benim gibiler varsa bu yolu deneyebilirler
  • bendede aynı sorun mevcut idi an itibariyle telefonu acıp kapattım ve ne hikmetse sorun kökten çözüme ulaştı.teşekkürler arkadaşlar
  • bende dün itibariyle s5830 alıcam diye gittim telefoncu i vermiş inşallah sorun yaşamam şimdilik video çekiminde problem yok. fakat akşam bir kez hat koptu ama o bölgede pek avea çekmiyor umarım ondandır halbusi çok sevmişem men onu
  • ÇEKTİĞİM VİDEOYU NASIL NORMALE DÖNDÜREBİLRİZ
    KAPATIP AÇTIM Bİ NUMARA OLMADI ????
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.