Şimdi Ara

Goldmaster NAV-579 HD aldım. Bir sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 gün önce Teknosa'dan Goldmaster NAV-579 HD aldım...

İddia edildiğine göre, alet şarza takıldığında önce kırmızı, sonra (%100 dolunca) yeşil ışık yanıyor yan tarafta. Yaklaşık 1 saatlik şarz dolumundan sonra ışık sürekli göz kırpmaya başladı. Kırmızı ile yeşil renk sürekli renk değiştirmekte. Pil ömrünü şuanda test ediyorum, yaklaşık 90 dakikadır açık, pili yarıya indi. Pil ömrü 2 saat olarak yazıyor kitabında.

Acaba bu ışığın göz kırpması olayı pilden mi kaynaklanmakta, sonra ışıktaki teknik bir arıza mı? 1e 1 değişime gerek var mı?

edit 1 : arkadaşlar pil 110 dakika dayandı. Korkum pilde acaba kısa devre falan mı var...

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 11 Şubat 2012; 23:32:51 >

• ışığın göz kırpma olayı ne pilden nede teknik bir arızadan kaynaklanır cihazın çalışma sistemi o şekilde.. cihazın kitapçığında yazdığı gibi şarj süresi yaklaşık 2 saat sürmekte artı navigasyon menüsünde video ve müzik dinlendiğiniz taktirde batarya süresi değişkenlik gösterebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Herkese merhabalar arkadaşlar.

2 gün önce Teknosa'dan Goldmaster NAV-579 HD aldım...

İddia edildiğine göre, alet şarza takıldığında önce kırmızı, sonra (%100 dolunca) yeşil ışık yanıyor yan tarafta. Yaklaşık 1 saatlik şarz dolumundan sonra ışık sürekli göz kırpmaya başladı. Kırmızı ile yeşil renk sürekli renk değiştirmekte. Pil ömrünü şuanda test ediyorum, yaklaşık 90 dakikadır açık, pili yarıya indi. Pil ömrü 2 saat olarak yazıyor kitabında.

Acaba bu ışığın göz kırpması olayı pilden mi kaynaklanmakta, sonra ışıktaki teknik bir arıza mı? 1e 1 değişime gerek var mı?

edit 1 : arkadaşlar pil 110 dakika dayandı. Korkum pilde acaba kısa devre falan mı var...

Saygılar.

Merhaba bu cihazdan memnunmusunuz? Haritası nedir acaba? Biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.

• Herkese merhaba...Dün Goldmaster Nav 579 HD cihazını aldım.Bu cihazlarla ilgili pek bilgim olmadığından ve her söylenene inanılamayacağından sizlere bir kaç sorum olacak.Beni aydınlatabilirseniz sevinirim.
    1.Cihaz açılırken makul bir sürede açılıyor ancak adres aratıldığında yaklaşık 5-6 dakika beklemem gerekiyor, bu bekleme süresi normal midir?
    2.İl dışından bir adres arattığımda 15 dk.kadar bekledim bulamayınca da iptal ettim.Sadece il içi aramaları mı yaptırmalıyım? Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

Not: Naviextras.com dan güncelleme yaptım.
    Şimdiden teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musti0166

Herkese merhaba...Dün Goldmaster Nav 579 HD cihazını aldım.Bu cihazlarla ilgili pek bilgim olmadığından ve her söylenene inanılamayacağından sizlere bir kaç sorum olacak.Beni aydınlatabilirseniz sevinirim.
    1.Cihaz açılırken makul bir sürede açılıyor ancak adres aratıldığında yaklaşık 5-6 dakika beklemem gerekiyor, bu bekleme süresi normal midir?
    2.İl dışından bir adres arattığımda 15 dk.kadar bekledim bulamayınca da iptal ettim.Sadece il içi aramaları mı yaptırmalıyım? Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

Not: Naviextras.com dan güncelleme yaptım.
    Şimdiden teşekkürler....

Hocam selamlar. Bu dediğiniz "aramalar"ı evin içinden mi yapıyorsunuz yoksa açıkhavada mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.