Şimdi Ara

HTC'nin ilk 4 çekirdeklisi Endeavor olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
6.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin ilk 4 çekirdeklisi Endeavor olacak

ASUS'un tablet segmentindeki dünyanın ilk 4 çekirdekli modeli Transformer Prime'dan sonra akıllı telefon segmentindeki ilk 4 çekirdekli model de HTC'ye ait olacak.

Daha önce HTC Edge olarak haberlerimizde yer verdiğimiz akıllı telefon modelinin satışa sunulacağı adı HTC Endeavor olarak kesinleşti. Firma içindeki kaynaklara dayanarak aktarılan bilgilere göre HTC Endeavor modelinin Mobil Dünya Kongresi - MWC 2012'de tanıtılması ihtimali oldukça kuvvetli.

Samsung'un Galaxy SIII modelini bu fuarda tanıtmayacağının kesinleşmesinin ardından dünyanın ilk 4 çekirdekli akıllı telefonu ünvanı da HTC'de kalmış olacak.

1.5GHz hızında çalışan  4çekirdekli NVIDIA Tegra 3 işlemci, 1GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 4.7 inçlik 1280 x 720 piksel çözünürlükte S-LCD 2 ekran, 8MP arka kamera, 1.3MP ön kamera, 1080p video kaydı, Bluetooth 4.0, Beats Audio ses teknolojisi, Sense 4.0 arayüzü ile Ice Cream Sandwich sürümü, HPSA+ desteği, 1800mAh batarya modelin internete sızan özellikleri.

HTC Endeavor modelinin Mart veya Nisan ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

• Telefonlar a ne oluyo boyle ya. Daha 4-5 sene once milletin elinde 1100 lar vardi, simdi 4 cekirdekli akilli telefonlara gectik :D bazilarinin pc ler 4 cekirdek degil :D
  • boyutları nasıl olacak acaba,özellikle kalınlığı??bilen var mı?
  • Artık bu çekirdek ve hız olayı iyice midemi bulandırmaya başladı. Htc desire hd vardı 1ghz işlemci takasla lg p990 aldım çift çekirdekli yani çok hızlı fakat oturup video convert etmiyorum neyime yarıyorsa...
  • cep pc taşıyacağız artık :)
  • o 1 gb RAM hep 732 mb Ram oluyor neden Hep 1 Gb diye söylerler ki ? Tüketici stretejisi midir ? 4 çekirdek tabi ki güzel bir gelişme ama Bunun dışında pekte bir olan üstü gelişme söz konusu değil Ayrıca tasarım olarak hiç bir bayana hitap etmiyor bu sadece erkekleri hedef alan bir telefon olmuş bu yüzden dünya üzerindeki insanların yarısını şimdiden kaybetti HTC Unisex modeller üzerinde durursa bu işi götürür...
  • Arkadaşlar okadar aldanmayın 4 çekirdek diye. Benim PC 2 çekirdek ama benim performansı vermez o
  • Htc şimdi buna 1500 mah batarya koyar herşey başlamadan bitmiş olur
  • Samsung galaxy gio kullanmaktayım çok ugraşmam genelde ama 1 gün zor gidiyor sarjı. Neredeyse her gün sarja takılı...
    Sadece aklıma takıldı şarj aleti ile mi dolaşacaz...?
    Yeni bir batarya teknolojisi istiyoruz...!
  • Orijinalden alıntı: eeevrim

o 1 gb RAM hep 732 mb Ram oluyor neden Hep 1 Gb diye söylerler ki ? Tüketici stretejisi midir ?

Pc açtığında 4Gb ramin kullanabilir kısmı nasıl 3.5 görünüyorsa 1GB diye söylenende de 732 mb kalmasının sebebinin kullanılıyor olmasıdır.
  • :) güzele benziyor :P
  • Süpeeeerrr...Fazla yoruma ne hacet olsa da alsak :)
  • 10 çekirdek işlemci de koysalar ram hep sabit 1 gb
  • şu an için gereksiz. amaç sidik yarışında ne geçmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Arkadaşlar okadar aldanmayın 4 çekirdek diye. Benim PC 2 çekirdek ama benim performansı vermez o

Senin pc nin çift çekirdeklisi en iyi ihtimal 60-70w tdp si var. tegra 3 4 watt tsp var. Arada neredeyse 15 katı tdp farkı olan işemcileri karşılaştırmak nasıl bir zihniyettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaldeki_hayat

Samsung galaxy gio kullanmaktayım çok ugraşmam genelde ama 1 gün zor gidiyor sarjı. Neredeyse her gün sarja takılı...Sadece aklıma takıldı şarj aleti ile mi dolaşacaz...?Yeni bir batarya teknolojisi istiyoruz...!

frekansı düşür 600 e fln
  • 1 haftada kaç HTC haberi yapılabilir sorusuna Dh den tokat gibi cevap "her gün!"
  • Alacaktım ama 1800 mah batarya ile zor.d.d.d.d.d
  • ABİ BİRAZ KÜÇÜK YAPIN ŞU TELEFONLARI CEBİMİZDE TAŞICAZ BUNLARI...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.