Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.108
Cevap
124
Favori
727.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baybarut

Bu ay 1Mb limitsizden Netlimitsize geçtim ve bu gün koptu geri geldiğinde sonuç ortada;
    neden sormadan yaparlar ki bu işlemi belki ben 8netlimitszide devam edeceğim

ne bu şimdi fibere mi geçiş yaptılar benim kullandığım hızı
    modem hala kullandığım modem; usr 9107 Mod:ADSL2+
    oim paket bilgilerimde ise;(Dönüşüm)FIBERNET LIMITSIZ (NH) yazıyor ne iş!.
    modemden tasarruf için böyle bir yola gittikleri belli ama

vay arkadas ping`e bak :S Superonline gorsun su pingleri!

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Arkadaşlar daha önceden bizim bulunduğumuz bölge ile ilgili fiber güncelleme çalışmaları yapılmıştı,

bugün TTNET den arayıp yarın modem değişimi için geleceklerini söylediler. Ancak ben şu anda kullandığım modemden çok çok memnunum (ASUS DSL-N12E).

Bu iş için illa modem değişmek şart mı? Yani takacakları modem çok mu farklı ben bunu anlamadım?. Benim modem yeni sistemi desteklemiyor mu yani?

Bir de ben modemi ortak kullandığım için, kablo kanalı uzatma kabloları vs. ile orta koridorun üst tarafına monte ettim. Yani adamlar gelse modemi oraya bağlamalarına imkan yok .

Şimdi ben ne yapayım bir yol gösterin, elimdeki modem güme mi gidecek daha da yeni almıştım üstelik...

vdsl2 destekli modem getirecekler.Elinizdeki modem vdsl desteklemiyorsa yapabileceğiniz birşey yok.

Modem kurulum işine gelince dersiniz ben hallederim şuan müsait değilim dersin modemi alır adamı eve sokmazsın.

modemi bugün kurdurdum, dandirik bi huawei taktılar ama Allahtan yan komşu wifi den gördü benim modemi sıkıntı yok. Gel gelelim bağlantım hala 8 mbit gözüküyor, zamanında asus modemime göre ayar çekmişlerdi kopma sorunları yüzünden. Sanırım benim asus vdsl uyumlu değildi.

Bugün kurulumu yapan arkadaşa hızın artıp artmayacağını sordum, "biz cihaz bildirimini yaptıktan sonra normalde geçişinizi yaparlar ama eğer olmazsa müşteri hizmetlerini arayıp düzelttirirsiniz" dedi.

Acaba şimdi arasam hattı 20 mbit e alırlar mı ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar daha önceden bizim bulunduğumuz bölge ile ilgili fiber güncelleme çalışmaları yapılmıştı,

bugün TTNET den arayıp yarın modem değişimi için geleceklerini söylediler. Ancak ben şu anda kullandığım modemden çok çok memnunum (ASUS DSL-N12E).

Bu iş için illa modem değişmek şart mı? Yani takacakları modem çok mu farklı ben bunu anlamadım?. Benim modem yeni sistemi desteklemiyor mu yani?

Bir de ben modemi ortak kullandığım için, kablo kanalı uzatma kabloları vs. ile orta koridorun üst tarafına monte ettim. Yani adamlar gelse modemi oraya bağlamalarına imkan yok .

Şimdi ben ne yapayım bir yol gösterin, elimdeki modem güme mi gidecek daha da yeni almıştım üstelik...

vdsl2 destekli modem getirecekler.Elinizdeki modem vdsl desteklemiyorsa yapabileceğiniz birşey yok.

Modem kurulum işine gelince dersiniz ben hallederim şuan müsait değilim dersin modemi alır adamı eve sokmazsın.

modemi bugün kurdurdum, dandirik bi huawei taktılar ama Allahtan yan komşu wifi den gördü benim modemi sıkıntı yok. Gel gelelim bağlantım hala 8 mbit gözüküyor, zamanında asus modemime göre ayar çekmişlerdi kopma sorunları yüzünden. Sanırım benim asus vdsl uyumlu değildi.

Bugün kurulumu yapan arkadaşa hızın artıp artmayacağını sordum, "biz cihaz bildirimini yaptıktan sonra normalde geçişinizi yaparlar ama eğer olmazsa müşteri hizmetlerini arayıp düzelttirirsiniz" dedi.

Acaba şimdi arasam hattı 20 mbit e alırlar mı ki?

Arıyacağın kişinin dünyadan haberi olmayacağı için boşa sinir olmakla kalırsın :) farklı bir birim bu işleri ayarlıyor o yüzden süreci ben biliyorum ama o müşteri hizmetleri bilmiyor o derece vahim yani :)

Doğru demiş o modem geldiyse onlar sisteme giriş yaptıktan sonra hem hattınız vdsl e geçer hemde gelen hız 24 mbite 2 mbit olarak güncellenir.

quote:

oim paket bilgilerimde ise;(Dönüşüm)FIBERNET LIMITSIZ (NH) yazıyor ne iş!.
    modemden tasarruf için böyle bir yola gittikleri belli ama

yoo modem gelecek sonra hattınız vdsle geçirilecek ve modeme gelen hız download 24 upload 2 mbit seviyesine çıkacak.Sırf forumda 100 e yakın kişi bu şekilde yararlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 12 Ocak 2013; 12:58:50 >

• quote:

yoo modem gelecek sonra hattınız vdsle geçirilecek ve modeme gelen hız download 24 upload 2 mbit seviyesine çıkacak.Sırf forumda 100 e yakın kişi bu şekilde yararlandı.

Tamam ama benim modem için başvurmam gerekli mi
    yoksa otomatik olarak onlar işlemi gerçekleştirip kendileri mi getirecekler modem'i
    şu anda modem arayüzünde Attainable rate (Kbps):28446-1164 & Rate (Kbps):24574-1012 görünüyor hız testi sonucu 20mb seviyesinde çıkıyor...
  • quote:

quote:

Tamam ama benim modem için başvurmam gerekli mi
    yoksa otomatik olarak onlar işlemi gerçekleştirip kendileri mi getirecekler modem'i
    şu anda modem arayüzünde Attainable rate (Kbps):28446-1164 & Rate (Kbps):24574-1012 görünüyor hız testi sonucu 20mb seviyesinde çıkıyor...

Bi üstteki arkadaşta sen gibi modem ne zaman gelir diyordu gelmiş kısa sürede :) biyere başvurmana gerek yok.Eğer 10-15 günü aşarsa ozaman enyakın ttnet bayine bi sor derim.Ara diyeceğim ama çok otomatik cevaplar veriyorlar yani sana yararı olmayadabilir.

Biraz bekle yani.Download zaten enfazla okadar veriliyor upload 2048 e yakın bi değer alacak hattın vdsle geçirilince.Modem geldikten sonrada biraz süre geçiyor vdsle geçirilmesi için bilgin olsun.

• arkadaşlar 8 mbps olan adsl internet bağlantımı ttnet fibere çevirmiş.Download hızım bu arada 6 civarlarından 12mbpse çıktı.Ancak herhangi bir modem değişikliği yapmadım ve bağlantı ile ilgili sorunum yok. TTnetin daha önce verdiği rt206 modemi kullanıyorum.(Kılavuzda adsl2+ 24mbps indirme hızı diyor) Acaba fiber için modem almam gerekir mi ya da alsam hız daha da artar mı ??
  • Bizim buralarada birkaç ay içinde fiber gelecekmiş tt destek ekibinden öğrendim şuanda saha dolabına kadar fiber döşeliymiş bina içinede yakında kutusu takılacakmış yer zeytinburnu benim merak ettiğim kullandığım tarife ultranet 16limitsiz genelde 8likler geçmiş hep acaba benim tarifeden geçen varmı sonuçta oda dsl üzerinden çalışıyor bilgisi olan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertywertyy

Bizim buralarada birkaç ay içinde fiber gelecekmiş tt destek ekibinden öğrendim şuanda saha dolabına kadar fiber döşeliymiş bina içinede yakında kutusu takılacakmış yer zeytinburnu benim merak ettiğim kullandığım tarife ultranet 16limitsiz genelde 8likler geçmiş hep acaba benim tarifeden geçen varmı sonuçta oda dsl üzerinden çalışıyor bilgisi olan varmı.

Z.Burnu nereden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

quote:

Orijinalden alıntı: wertywertyy

Bizim buralarada birkaç ay içinde fiber gelecekmiş tt destek ekibinden öğrendim şuanda saha dolabına kadar fiber döşeliymiş bina içinede yakında kutusu takılacakmış yer zeytinburnu benim merak ettiğim kullandığım tarife ultranet 16limitsiz genelde 8likler geçmiş hep acaba benim tarifeden geçen varmı sonuçta oda dsl üzerinden çalışıyor bilgisi olan varmı.

Z.Burnu nereden?

Seyitnizam cd. üzerinden altyapı saha dolaplarına kadar fiber döşendi bayağı oluyor geçengün hat kontrolü için ekipleri çağırmıştım ordan öğrendim bu sene içinde z.burnu genelinde bina içlerine kadar fiber gelecekmiş. bende bizim binanın telefon kutusunun değişimini talep ettim değiştirecekler buhafta bakalım bina girişinde kutudan odama kadar kendim cat6 kablo döşedim eski hattı iptalettiricem şimdiden hazırlıklara başladım anlıycanız:)

• Eveeeeet.. Sonunda beklediğim ilk faturam geldi

Ama işin garibi 65 TL lik paket abonesi olmama rağmen 99 tl lik bir fatura geldi

Anlaşılan bu ttnet hazretlerinin bir yerleri kaşınıyor yine..

Zaten 65 tl lik paket 69 tl oldu ve bir 4 tl geçirdiler.. O ayrı bir tez konusu..

Bu 99 tl nin 69 tl si paket ücreti, 3 tl si 12 taksitle alınacak bağlantı ücreti..

Eder size 72 tl.. Peki geri kalan 27 tl neyin nesidir sizce?

MH ne hönkürmeden önce sizlere bir danışayım dedim..

NOT : Bıktım artık ttnet denen lanet kurumla uğraşmaktan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scripter35 -- 15 Ocak 2013; 9:27:03 >

• Fiberinternet için ekstra bir modem kurmak gerekiyormu?Modem için illa ttnetin verdiği modemlerden mi almak gerek?Yoksa farklı markaların fiber internet için modemi mevcutmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tataroktay

Eveeeeet.. Sonunda beklediğim ilk faturam geldi

Ama işin garibi 65 TL lik paket abonesi olmama rağmen 99 tl lik bir fatura geldi

Anlaşılan bu ttnet hazretlerinin bir yerleri kaşınıyor yine..

Zaten 65 tl lik paket 69 tl oldu ve bir 4 tl geçirdiler.. O ayrı bir tez konusu..

Bu 99 tl nin 69 tl si paket ücreti, 3 tl si 12 taksitle alınacak bağlantı ücreti..

Eder size 72 tl.. Peki geri kalan 27 tl neyin nesidir sizce?

MH ne hönkürmeden önce sizlere bir danışayım dedim..

NOT : Bıktım artık ttnet denen lanet kurumla uğraşmaktan..

bu olmasın.....
    "TTNET FİBERNET Paketlerini Yalın FİBERNET paketi olarak almak isteyen müşterilerimize aylık 28 TL (vergiler dahil) Yalın Fiber İnternet erişim ücreti yansıtılır"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35
    bu olmasın.....
    "TTNET FİBERNET Paketlerini Yalın FİBERNET paketi olarak almak isteyen müşterilerimize aylık 28 TL (vergiler dahil) Yalın Fiber İnternet erişim ücreti yansıtılır"

Yok kardeş.. Sırf o yalın internet denen saçmalığa aylık 28 lira bayılmamak için eve "sade hatt" tarifesinden telefon bağlattım.. Ayda düz hesap 20 lira ona veriyorum..

Bu arada dün donanımhaber ttnet destek hesabına durumu bildirdim.. öğlen gibi aradılar beni.. faturam yanlış hesaplanmış.. 43 lira gibi bir iade yapılacağını söyledi telefondaki Murat Bey..

Ben yine bu rakamın yanlış olduğunu ve tekrar hesaplanmasını talep ettim..

Çünkü,

Ben normal fibernet abonesiyim, yani hiçbir taahhüt veya kampanya istemiyorum.. İstemiyorum ki ttnet denen lanet kuruma bel bağlamayayım..

Normal bir abone olduğum için paket ücretim (yeni geçirilen zamla) 69 lira.. Buna 3 liralık bağlantı ücreti taksitini eklersen eder sana 72 lira..

Murat Bey, akşam tekrar aradı ve yine ödemem gereken tutarın 56 lira olduğunu belirtti.. Ben yine aynı durumu hatırlattım kendisine..

Sisteme tekrar bakınca benim taahhütlü abone olarak göründüğümü söyledi..

Daha önceki mesajlarımda yazmıştım.. Beni, bilgim dışında taahhütlü abone yaptığı için ttnet i BTK ya şikayet ettim ve şikayetim lehime sonuçlandı..

Ama her ne hikmetse sistemde hala taahhütlü görünüyorum..

Velhasıl yine BTK ve yine okkalı bir şikayet metni döşemem gerekecek gibime geliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: tataroktay

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35
    bu olmasın.....

Yok kardeş.. Sırf o yalın internet denen saçmalığa aylık 28 lira bayılmamak için eve "sade hatt" tarifesinden telefon bağlattım.. Ayda düz hesap 20 lira ona veriyorum..

Bu arada dün donanımhaber ttnet destek hesabına durumu bildirdim.. öğlen gibi aradılar beni.. faturam yanlış hesaplanmış.. 43 lira gibi bir iade yapılacağını söyledi telefondaki Murat Bey..

Ben yine bu rakamın yanlış olduğunu ve tekrar hesaplanmasını talep ettim..

Çünkü,

Ben normal fibernet abonesiyim, yani hiçbir taahhüt veya kampanya istemiyorum.. İstemiyorum ki ttnet denen lanet kuruma bel bağlamayayım..

Normal bir abone olduğum için paket ücretim (yeni geçirilen zamla) 69 lira.. Buna 3 liralık bağlantı ücreti taksitini eklersen eder sana 72 lira..

Murat Bey, akşam tekrar aradı ve yine ödemem gereken tutarın 56 lira olduğunu belirtti.. Ben yine aynı durumu hatırlattım kendisine..

Sisteme tekrar bakınca benim taahhütlü abone olarak göründüğümü söyledi..

Daha önceki mesajlarımda yazmıştım.. Beni, bilgim dışında taahhütlü abone yaptığı için ttnet i BTK ya şikayet ettim ve şikayetim lehime sonuçlandı..

Ama her ne hikmetse sistemde hala taahhütlü görünüyorum..

Velhasıl yine BTK ve yine okkalı bir şikayet metni döşemem gerekecek gibime geliyor..

vallahi iyi yapmışsın, yalnız taahüüt olayı kafama takıldı sen taahüüt istemediğin halde 24 ay taahüüt yapmışlar
    aklıma 3 sene önceki hikaye geldi teyzem led tv almıştı bende bu led tv.ye digitürk hd cihazı yakışır demiştim hemen aradık bir veya iki gün sonra servis kiralık olan hd cihazı led tv.ye taktı ve uydu montajınıda yaptı ayrıca yedekte bir hd olmayan uydu cihazı bırakıp gitti gitmeden önce teyzem oğlum ben istediğim zaman ayrılabilirmiyim tabiki teyzeciğim eğer yayını beğenmezsen istediğin anda bize iade edebilirsin dediler neyse 2 veya 3 ay kullandı teyzem hd cihaz bozuldu servis yeni bir cihaz getirdi aradan bir ay geçti tekrar yeni getirdikleri hd cihaz yine bozuldu teyzemde ben memnun değilim normal uyduya veya kablo tv.ye geçelim dedi bende digitürk mh aradım teyzem bu hd cihazdan memnun değil gelin cihazınızı alın veya biz teslim edelim dedim mh bayan biz size hd cihazı 15 tl kiraladık ama siz 12 ay taahhüt verdiniz eğer taahhüt vermeseydiniz 30 tl.den kiralamış olacaktınız yani kalan ayların farkını verin bizde sizin taahhütünüz bozalım ayrıca gelen arkadaşlar size normal bir tane daha uydu cihazı bırkamışlar onunda 24 ay taahhütü var onun içinde 180 tl ile birlikte tam hatırlamıyorum 270 tl mi 280 tl mi 300 tl mi yani bizden yüklü para istediler ben aracı oldum çok pişman oldum inanki o gün servis geldi hd cihazın montajını yaptı bir tane kutusunda hd olmayan uydu cihazını masaya bıraktı ve sarı bir kağıdı teyzeme imzalattı inanki hiçbir anlatma yok teyzemden imzayı aldılar bir nüshasını bize bıraktılar ve gittiler sonuç 12 ay hd cihazı teyzem kullandı onun taahüütü bitince hemen iade ettik servis diğer sd yayınlara uygun olan cihazı taktı onunda 24 ayı dolunca iade ettik teyzemin oğlu çankayadan next uydu almış hdml girişinden tv bağlamış öğle seyrediyorlar .....
    bende de o zamanlar digitürk vardı bu olay olunca ve benimde taahhütüm bitikten 3 veya 4 ay sonra kapattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 17 Ocak 2013; 0:20:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eveeeet.. bugün kazığın kaynağı belli oldu..

fibernet e ilk başvurduğumda kuruluma gelen ekip "abi tivibu ister misin? ilk 6 ay beleş" demişti..

bende tatlısu sazanı gibi usul usul yutmuştum zokayı ve "verin beaaaa" demiştim..

ancak 1 ay sonra bu tivibu beni darlandırdı.. kanallar kasmaya, internetim cortlamaya başladı..

bende 444 0 375 i arayarak tivibu yu iptal ettirmek istediğimi söyledim ve arkadaşlar önbaşvurumu aldılar..

10 gün içerisinde tüm tivibu aparatlarını teslim etmem gerekiyordu.. bunlar stb, kumanda, adaptör, kablo v.s.

evdeki router'dan stb'a çekilen cat5e kabloyu silikonla duvara yapıştırttığım için sökmeye kıyamadım ve 1 metre de fazla olmak üzere toplam 7 metre CAT6 kablo aldım, uçlarını bile çakarak ertesi gün iade ettim..

iade prosedüründen bihaber abla iade tutanağı vermeyi bile akıl edemedi.. ama allahtan bilinçli tüketiciyim de "hooop abla, noldu bizim tutanak" diyerek kendilerine aldıkları teslim tutanağının bir kopyasını aldım.. iyi ki de almışım..

şimdi gelelim sadede.. benim bu faturamın şişmesinin sebebi, bu tivibu zımbırtılarının sistemde teslim edilmemiş olarak gözükmesiymiş.. dedim ya iyi ki tutanağı almışım..

bugün şirinyer telekom'dan aradılar.. durumu izah edip tutanağınızı aldıysanız bize bir kopyasını iletebilir misiniz dediler.. ilk etapta, süperzeka bir tt personelinin hatası yüzünden ben neden işimi gücümü bırakıp şubenize geleyim ki dedim.. ancak daha sonra telefondaki bayanın efendi ve ılımlı tutumu karşısında bu durumu kabul ettim..

gidip şirinyer telekom'a elimdeki tutanağın bir kopyasını takdim ettim..

sonuca gelirsek.. bu ay ki 99 lirayı her halükarda ödeyeceğim gibi.. zira bu lanet firmayla uğraşmaktan cidden bıktım usandım..

ancak bir sonraki ay, yaptığım bu fazla ödemeler o ayın faturasına yansıtılıp düşürülecekmiş..

beni arayan bayan şube müdürünün ve kendisinin numarasını verdi her ihtimale karşı..

bakalım ne olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scripter35 -- 18 Ocak 2013; 1:51:54 >

• ARkadaşlar TTnet Yalın Adsl Limitsiz internetim vardı , 1 yıl taahütlü. Aylık 60-63 Tl arası ödüyordum fakat taahhüt bittikten sonra fatura giderek artmaya başladı en son 75 oldu. Abone bilgilerine online işlem merkezinden bir baktım paket Fibernet 20 mbps ye kadar diyor , yani bana sormadan değişiklik yapmışlar ve mail falanda atmadılar paketiniz şuna getirilmiştir diye. Hızımda hiç bir değişiklik göremedim benim bildiğim fiber , fiberoptik kabloyla olur bunlar standart hattı nasıl fibere geçirmiş boyle şey olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiber internet kullanan arkadaşlar mtu ayarı yapılabiliyormu ve işe yarar mı
  • Arkadaşlar 6 ay önce sokağın başına apartmanla 15 metre mesafe var,fiber internet kutusu koydular (üzerinde turk telekom fiber internet yazıyor ve konunun ilk mesajındaki T11 kabinine çok benziyor), oraya kadar fiberoptik kablo oradan bizim apartmana ise eski bakır hat ile internet geliyor. Tarifemide netlimitsizden fiber 20mbite çevirdiler. Yanlız hala adsl modem kullanıyorum ve modemdeki hız 24mbit görünüyor. Ve 2.3-2.4 mb ile download yapabiliyordum.

Sorun şu: 5 gün önce sokakta bi kablo çalışması yaptılar ve internet sürekli kopmaya başladı, zira modemde SNR değeri 2-3lere düştü, buda kopmanın habercisi.Ancak TTNET ısrarla SNR değerinin bir önemi olmadığını hat değerlerinin normal olduğunu ayrıca hızımın 20mbit olduğunu söylüyor.

Bu problemin sebebi ne olabilir? Bu adamlar eski bakır kabloları iyice bozmuş olabilirler ya da benim kullandığım adsl modem bu işi karşılamıyor olabilir mi? VDSL modemi hangi şartlarda almak gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimano -- 19 Ocak 2013; 11:32:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kimano

Arkadaşlar 6 ay önce sokağın başına apartmanla 15 metre mesafe var,fiber internet kutusu koydular (üzerinde turk telekom fiber internet yazıyor ve konunun ilk mesajındaki T11 kabinine çok benziyor), oraya kadar fiberoptik kablo oradan bizim apartmana ise eski bakır hat ile internet geliyor. Tarifemide netlimitsizden fiber 20mbite çevirdiler. Yanlız hala adsl modem kullanıyorum ve modemdeki hız 24mbit görünüyor. Ve 2.3-2.4 mb ile download yapabiliyordum.

Sorun şu: 5 gün önce sokakta bi kablo çalışması yaptılar ve internet sürekli kopmaya başladı, zira modemde SNR değeri 2-3lere düştü, buda kopmanın habercisi.Ancak TTNET ısrarla SNR değerinin bir önemi olmadığını hat değerlerinin normal olduğunu ayrıca hızımın 20mbit olduğunu söylüyor.

Bu problemin sebebi ne olabilir? Bu adamlar eski bakır kabloları iyice bozmuş olabilirler ya da benim kullandığım adsl modem bu işi karşılamıyor olabilir mi? VDSL modemi hangi şartlarda almak gerekiyor?

çakma fibere hoş geldiniz.bu sistemde kulanıcıyı zaten bilmedi internet bilgisini daha da bulandırıyoruz.telekoma kardeişm bize fiber internet koydunuz ama ankastreyi yenilemediniz diye dilekçe verin binaca.

• Zeytinburnu'ndayım.

Apartmana turuncu optik kablo girmişti geçen hafta, bugün de apartmanın içine kutuyu kurmuşlar.

Bundan sonraki prosedür "Evi aranma -> Gelip modem kurulması -> Hızın 20 Mbit'e yükseltilmesi" şeklinde mi olacak?

İlk etapta VDSL olup daha sonradan mı Fiber İnternet'e geçiş yani direk internetin eve ethernet kablosu ile çıkması şeklinde mi gerçekleşiyor? Ne kadar sürede bu güncelleme yapılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.