Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.114
Cevap
124
Favori
727.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    32mbit tam sınırsız tarifeler var. Diğer tam sınırsizlara göre daha hesaplı.. Ama Upload 2mbit . Artık Upload hızları artsa iyi olacak da.. 2016 ya girdik bu konuda bir gelişme hala yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

32mbit tam sınırsız tarifeler var. Diğer tam sınırsizlara göre daha hesaplı.. Ama Upload 2mbit . Artık Upload hızları artsa iyi olacak da.. 2016 ya girdik bu konuda bir gelişme hala yok..

upload bende 4 mbit..
  • erdote kullanıcısına yanıt
    hangi sağlayıcıdan hizmet alıyorsunuz?

vodafone net veriyor fakat onda akn'siz paket yok süper online ve uydu net de ek paket ve hizmetleri çok geniş onlarda zaten var. 16 - 32 mbps limitsiz akn olarak bildiğim kadarıyla 4mbps upload veren sağlayıcı yok aslında telekom tarafından satışa sunulan paket yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

hangi sağlayıcıdan hizmet alıyorsunuz?

vodafone net veriyor fakat onda akn'siz paket yok süper online ve uydu net de ek paket ve hizmetleri çok geniş onlarda zaten var. 16 - 32 mbps limitsiz akn olarak bildiğim kadarıyla 4mbps upload veren sağlayıcı yok aslında telekom tarafından satışa sunulan paket yok.

vodafone 64mbps kadar 240gb akk 79,9 tl olan seçenek buda siteden kampanya detayları,birkez daha veriyorum,
    http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/Vodafone-Iste-Internet.php
    şimdi leptop ile yine test ettim,değerleri yazıyorum,inanıp inanmamak size kalmış..
    indirme hızı :35,60 mbps
    yükleme hızı:3,9 mbps
    bu hız testini modeme kablo ile bağlı pc de yaptığımda indirme değeri 50 mbps civarında oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 3 Ocak 2016; 23:15:44 >

• ya arkadaş 2016'ya girdik ne bir gelişme ne bir iyileştirme, ne boş beleş bir firma bu... upload'ları arttırın lan en azından artık, bu kadar da vurdum duymazlık olmaz.
  • TiesTorN kullanıcısına yanıt
    Artık iş nisana bakıyor. Bakalım ne olacak birleşme konusunda. Ama bir işler dönüyor bu intert işinde ama. Şimdi Türk Telekom da para var yeraltı yolları var ekipman var personel var isteseler şimdiye hemen hemen tüm hanelere fiberi getirirlerdi iyi de bir tarife ile piyasada tamamen tek söz sahibi olurlardı ama yapmadılar. Reklam yaptılar ama neden ? Hani altyapı yatırımları ne alemde öğrenebileceğimiz bir yuerr de yok ( varsa bilen adres gösterirse memnun olurum) biri de konu açmıyor ki hiç telekom fiber döşendi diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdote

internetimiz bağlandı arkadaşlar..
    240gb adil kullanım kotalı, 64mgbit hız, 79,90 tl yalın olarak bağlandı.
    ilk gün kopmalarbolsu ama modem üzerinden ayarlamalar yaptım,şimdi gayet iyi,
    50mgbit üzerinde hızla bağlanıyorum,,çok güzel oldu..
    kablosuz olarak tabletden test etiğimde 35mgbit hız görünüyor ama kablolu test etiğimde bu hız 55 mgbit civarlarında.
    piyasada gördüğüm kampanyalar arasında en ucuzu hatta ciddi ucuzu vodafone veriyor, ttnet de bile böyle bir hız ve kampanya yok..
    umarım ilerki günlerde bir sıkıntımız olmaz vodafone ile...
    bu konuda yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bugün bende bu paketten yararlandım hemde kurulmsal paket ancak herhangi bir şey vermeden sadece kimlik fotokopisiyle kurumsal paket aldım ayrıca ttnetten doğan 120tl ye kadar bedelide onlar vericek
    Sizde hat değerlerinizi paylaşırsanız burda bilgi için arkadaşlara iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 7 Ocak 2016; 19:49:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

quote:

kablosuz olarak tabletden test etiğimde 35mgbit hız görünüyor ama kablolu test etiğimde bu hız 55 mgbit civarlarında.
    piyasada gördüğüm kampanyalar arasında en ucuzu hatta ciddi ucuzu vodafone veriyor, ttnet de bile böyle bir hız ve kampanya yok..

Bugün bende bu paketten yararlandım hemde kurulmsal paket ancak herhangi bir şey vermeden sadece kimlik fotokopisiyle kurumsal paket aldım ayrıca ttnetten doğan 120tl ye kadar bedelide onlar vericek

kablolu hız testim 60mbps kadar çıkıyor.
    kablosuz ise yine bağladığımız pc gücüne göre değişim gösterebiliyor,,en düşük 35mbps kadar veri transferi yapılabiliyor.
    oldukça memnunum hiç kopma yaşamadım,maşallah diyelimde nazar değmesin,

size de hayırlı olsun,sayenizde bende bu kampanyanın farkına varmıştım,tekrar teşekkür ederim,
    kurumsal kampanyaya nasıl katıldığınızı yazarsanız diğer arkadaşlarda faydalanabilir..

• quote:

quote:

quote:

kablolu hız testim 60mbps kadar çıkıyor.
    kablosuz ise yine bağladığımız pc gücüne göre değişim gösterebiliyor,,en düşük 35mbps kadar veri transferi yapılabiliyor.
    oldukça memnunum hiç kopma yaşamadım,maşallah diyelimde nazar değmesin,

size de hayırlı olsun,sayenizde bende bu kampanyanın farkına varmıştım,tekrar teşekkür ederim,
    kurumsal kampanyaya nasıl katıldığınızı yazarsanız diğer arkadaşlarda faydalanabilir..

Daha önce biliyorsunuz buraya yazmıştım sizde görmüştünüz,benden vergi levhası vs. istemişlerdi bende olmayınca iptal etmiştim başvuruyu ancak bugün vodofone net iş ortağımdan aradılar daha önce bir başvurum olduğunu söylediler neden iptal ettirdiğimi sordular bende bu paketi bana bireysel vermediklerini illahi vergi levhası vs. istediklerini anlattım müşterici temsilcisine oda biraz bekletti daha sonra kampanyayı size tanımlayabilirim dedi kabul ettim kısaca böyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 7 Ocak 2016; 22:15:46 >

• vodafone bu kampanya ile çok yol alır,,diğer net sağlayıcıları bu kampanyanın yanına bile yanaşamıyor, aynı değerleri veremiyorlar, yakın değerde olanların fiyatları ise çok yukarda.
    net bağlatacak arkadaşlar bu fırsatı kaçırmayın derim..
  • Arkadaslar merhaba. Ttnet Genc Fiber 75 gb akn paketinden basvuru yapip eve interneti baglattim. Baglama islemini yapan beyefendi duvardaki kablo cikisinida cihazla kontrol edip sinyal geliyor mu diye saglamasini yapti ve bir sikinti olmadigini soyledi. Ancak bir turlu sinyal alamiyoruz. Modem isiklari yanmiyor. Ariza kaydi biraktik ancak donende olmadi henuz. Yardimci olabilecek var mi ? Ne yol izlemem lazin ?

• Serjical kullanıcısına yanıt
    Fiber modemleri ADSL den farklı.. VDSL modem ile deneidini değilmi? ADSL modemler sinyal almıyor..
  • Yeni binaya turktelekom yeni hat çekti. Postane kutusu diyorlar. Bu yeni hat ile kaç mbps ile bağlanirim. Kabloyu çeken adamà sordum Fiber mi diye değil dedi. Ama buda güzel kablo diyor :) ordaki kablonun güzelliğini anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MyhM66

Yeni binaya turktelekom yeni hat çekti. Postane kutusu diyorlar. Bu yeni hat ile kaç mbps ile bağlanirim. Kabloyu çeken adamà sordum Fiber mi diye değil dedi. Ama buda güzel kablo diyor :) ordaki kablonun güzelliğini anlamadım.

internet sağlayıcılardan birini ara ve adresini ver ,onlar bakıp söylerler ..
  • Merhaba arkadaşlar bir konuda danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ben yaklaşık 1.5 yıldır ttnet fiber 50 mbit 200 adil kullanım kotalı paketi kullanıyorum gayette memnundum son 2-3 ay kadar ama artık dizileri filmleri izlerken 1080p ve 720pde donma olmaya başladı AKK dolmadıgı halde (indirmelerde hiç sorun yok ya da ps4te online oyun oynarken falan hatta tahmını indirme hızını 22mb/sn olarak gösteriyor ps4 ) ttneti aradım bir çözüm bulamadılar sorun yok hızınızda diyorlar ki zaten hız testlerinde falanda gayet iyi gözüküyor ama dizi izleyemiyorum doğru düzgün oda bilgisayarda yaptıgım tek şey olduğu için sıkıntı oluyor 100 mbit hızı olan pakete çıkmak istediğimi söylediğimde müşteri temsilcisi altyapınız 86 mbite kadar destekliyor o yüzden sıkıntı yaşarsınız 100mbitte dedi ama ben dün ttnet roketi kullandım oda 100mbit veriyor 24 saat ve 1 defa bile takılma olmadan ard arda 1080p dizi izledim hiç kopma falan sıkıntı olmadı acaba ben yinede geçmek istiyorum 100mbite desem geçirirler mi ve sizce bağlantıda sorun yaşar mıyım 86 mbite kadar desteklediği için

biraz uzun oldu ama cevap verecek olanlara teşekkür ederim.

• Bugün akşam evraklarımı vodofone saha temsilcisi getirdi kimlik fotokopisini ve sözleşmeyi imzaladım bakalım beklemedeyiz inşallah sorun çıkmaz artık 64mbit 240gb akn 79.9 a aldık bireysel gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 12 Ocak 2016; 1:12:35 >
  • miklaaa M kullanıcısına yanıt
    Başka pc de aynı videoları deneyin, cep telefonun dan bile deneme yapabilirsin,,belki virüs veya benzeri parazit bulaşmıştır pc ye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 12 Ocak 2016; 1:34:52 >
  • erdote kullanıcısına yanıt
    Ps4, ipad, telefon hepsi aynı 50mt iken donuypr ttnet roket kullanınca hiç sıkıntı yok hattım 85 mbit destekliyormuş 100 mbite geçmek istesem sıkıntı yaşar mıyım acaba temsilci sorun çıkarsa alt pakete geçemezsiniz hattınız kapnır sonra çok uğraşırsınız dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: miklaaa

Ps4, ipad, telefon hepsi aynı 50mt iken donuypr ttnet roket kullanınca hiç sıkıntı yok hattım 85 mbit destekliyormuş 100 mbite geçmek istesem sıkıntı yaşar mıyım acaba temsilci sorun çıkarsa alt pakete geçemezsiniz hattınız kapnır sonra çok uğraşırsınız dedi

Sıkıntı yaşamanız kaçınılmaz, 100 mbit size çok gelecek ve kopmalar olacaktır,zaten donma var videolarda diyorsunuz,
    Normalde hız ile ilgili bir sıkıntınız yok,videolar o yüzden donmaz,boşuna yükseltmeyin hız değerini..
    Donma konusunda aklıma geleni söyledim,daha tecrubeli arkadaşlar yardımcı olabilir..
  • quote:

Bugün akşam evraklarımı vodofone saha temsilcisi getirdi kimlik fotokopisini ve sözleşmeyi imzaladım bakalım beklemedeyiz inşallah sorun çıkmaz artık 64mbit 240gb akn 79.9 a aldık bireysel gibi

Tamam mı, bağlandımı net.?
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.