Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.114
Cevap
124
Favori
727.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Srcn81

Bu ay çıkacak olan faturayı görüntülemeye çalışıyorsanız hata alırsınız çünkü şuanda yüklenmedi sisteme, şuanlık tutar belli sadece, 2 gün sonra görüntüleyebilirsiniz.

Bana bu cevabı vermiyor ki işte ben ne bileyim Geçiştirmek için abuk subuk cevaplar veriyor ilk defa abone oldum faturada bayinin söylediğinden farklı gelince ayrıntısına bakmak istedim. Teşekkürler bilgi için.. Bu arada şu bana yapılan satış konusuna ne diyorsunuz, yapılandan dolayı şikayet hakkım var mı ?. Keriz durumuna düşüyoruz ister istemez bir aylık fatura fazladan ödeyerek bir de söylenmeyen ekstra ücretler var. Vodafone almak yerine altyapı onların daha tecrübeli, daha müşteri odaklı diye TTnet aldık ilk günden uğraş dur Zaten alyapıyı da 5 metre önümüzdeki hattan 11 ayda zor bela getirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 5 Ağustos 2015; 11:45:45 >

• T-Y kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Bu sorunun cevabını ise fatura çıkınca cevaplayabiliriz, bakalım nelerden dolayı fazla ücretlendilrilme yapılmış.

Hatırlatma yapıyım, ilk fatura genelde normalden biraz yüksek olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rica ederim.

Bu sorunun cevabını ise fatura çıkınca cevaplayabiliriz, bakalım nelerden dolayı fazla ücretlendilrilme yapılmış.

Hatırlatma yapıyım, ilk fatura genelde normalden biraz yüksek olabilir.

%90 belli o ücretler girip siteye baktım pakete 48 lira kurulum var 2x24 8 lirada alo mudur nedir bişey ücreti var bir defaya mahsus, zaten onlar alınsın önemli değil de bana sorduğum halde söylenmemesi sinir bozucu bide online başvuruda ilk 1 ay ücretsizmiş onada kafam bozuldu İnternetimiz yok bari bayi bak abi şurdan al bir ayda ücretsiz desin dermi demeeez Ne yapalım artık olan olmuş, yinede şikayet kaydı oluşturup ilk ay ücretsizden yararlanmayı ve bayinin konuyla ilgili uyarılmasını rica edeceğim.

• Arkadaslar 2 gun once 50mbit Hipernete ( 79TL ) gectim. Simdi 20TL fark vererek 100mbit hıza gecmeye deger mi. Tarifeye gectiğimde o hızı alabilirmiyim.. Bilgi verirseniz sevinirim..
    TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zts Z kullanıcısına yanıt
    100 mbps destekler.

• quote:

100 mbps destekler.

Tesekkur ederim.. 20 TL fark verip hizi artirmaya deger mi.. Yoksa 50mbs yeterli bir hizmidir.. Evde kullanacagim.. Torrent kullaniyorum, iptv var, yaklasik 6 tane de kablosuz cihaz baglaniyor ( cep tlf, tablet vs. )

• zts Z kullanıcısına yanıt
    Bence ev kullanıcısı için 50 mbps gayet yeterli.

• Mehabalar. Bizim dün bütün gün internet yoktu ve sonra modem sayfasına baktığımda anlaşılan fiber interneti aktif etmişler çünkü değerlerimin iyileştiğini gördüm. Ben de ttneti arayıp hangi tür internet alabileceğimi sordum. Onlar da binada fiber kutusu olmadığı için hipernet alabilirsiniz dedi. 24mbit hız alabiliyormuşum. Fakat buraya kadar sıkıntı yok ama konuşmamızda bana dediği 2 şey kafamı karıştırdı. Bunlar:

- Hipernet için vdsl gerekli demesi.
    - Binaya fiber kutusu gelirse eğer Hipernetten Fibernete geçemeyebilirmişim.

Ben de sizlere sormadan yanlış bir karar vermeyeyim dedim. Kafamda Hipernete geçmek var. Fiber kutusunun geleceğini pek düşünmüyorum ama geçmeli miyim sorusu kafama takılıyor. En kötüsü aslında vdsl destekli modem istemesi. Ben hipernetin adsl2+ sinyali üzerinden verildiğini okudum hep forumda. Sıkıntı çıkarmasın şimdi bu. Modemim AirTies Air 5343. Hat değerlerim ise şöyle. Belki bakıp değerlendirirsiniz ayrıca sizler de.

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 7 Ağustos 2015; 14:45:03 >

• Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Vdsl modem alman lazım vdsl sinyali ayrı adsl ayrı ttnet verir modemi sorun türk telekom müdürlüğüne gidip oradan bilgi alın vdsl ile ilgi port - kart olmayabiliyor bazen.
  • Vdsl konusunu anladım. Almam şart. Müdürlük konusunu anlamadım. Onlara tam olarak neyi soracağım.

TTnet mh görevlisi fibere veriliyor gibisinden konuştu ücretsiz modem için ama yine de üstüne durarak bir daha sorarım bu konuyu. Şunu da sormak istiyorum. Tamamen ücretsiz mi yoksa faturaya yansıtılacak şekilde mi veriliyor modem. Eğer faturaya yansıtma varsa TTnet'ten mi alayım yoksa kendim mi alayım. Siz hangisini önerirsiniz.

Bir de anlıyorsanız hattımımın verilerine bakıp değerlendirebilr misiniz. En fazla ne kadar alabilirim.
    Kampanyasina gore degisir faturaya yansir ise sen kendin disardan al.

Telekom mudurlugunden gecis yaptirabilirsin onlar altyapiyi en guncel hali ile gorebiliyor portlari v.s vede hemen islemin gerceklesir hipernet 24 mbit vdsle gecis yapmak istiyorum diyeceksiniz.

Vdsl2 sinyali ulasilabilir hiz 50-60 i zorlar gibi dahada yuksek olabilir dolapla arandaki mesafe ve bakirin durumu onemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 7 Ağustos 2015; 15:13:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi anladım. Çok teşekkür ederim.
    Önemli değil aklına takılan birşey olursa özel mesaj atarsın ilgilenirim.
  • Ben 2 gun once hipernetr gectim.. İlk olarak telefonle teknik servisi arayip kart varmi diyesirup oyle basvuruyu aldilar.. 50 mbit hiz 200 gb 79 TL ayrica modemde hediye verildi..

• quote:

Orijinalden alıntı: zts

Ben 2 gun once hipernetr gectim.. İlk olarak telefonle teknik servisi arayip kart varmi diyesirup oyle basvuruyu aldilar.. 50 mbit hiz 200 gb 79 TL ayrica modemde hediye verildi..

Size özel mi internette var mı bu kampanya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyw@lker

quote:

Ben 2 gun once hipernetr gectim.. İlk olarak telefonle teknik servisi arayip kart varmi diyesirup oyle basvuruyu aldilar.. 50 mbit hiz 200 gb 79 TL ayrica modemde hediye verildi..

Hızı keşfet kampanyası.2. sene 20 lira fazla ödüyorsun ortalama 89 oluyor 24 ay boyunca kurulum bedeli dahil. Arkadaşınki 2 yıl boyunca 79 ise bilemem. Ancak ben yalın aldım telefosuz o yüzden de 10 lira fazla olabilir.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hizi-kesfet-kampanyasi-fibernet.aspx

• quote:

quote:

Benim internet fiber degil hiper.. Arkadasin hizi kesfet fiber galiba... Tarife bana ozel degil ama internet sitesinde gozukmuyor... Turk telekom ofislerinden veriyolar bu fiyati..
    Hipernet 50 mbs 200 gb AKN modem hediye 79 TL
    Hipernet 100 mbs 200 gb AKN modem hediye 99 TL

24 ay tahaatlu

• quote:

quote:

quote:

Benim internet fiber degil hiper.. Arkadasin hizi kesfet fiber galiba... Tarife bana ozel degil ama internet sitesinde gozukmuyor... Turk telekom ofislerinden veriyolar bu fiyati..

24 ay tahaatlu

Gönderdiğim linkte hem fiber hem hiper için aynı fiyatlar var. Ayrıca 1 ay da ücretsiz online başvuruda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 8 Ağustos 2015; 12:09:08 >

• quote:

quote:

quote:

24 ay tahaatlu

Musteri hizmetlerini aradim.. 24 ay sabit fiyat olarak teyit ettim

• hocalarım merhaba...ankara etlikte yeni bir ev tuttum evleneceğim için...evim sıfır, 2 bloklu bir site....süperonline sitesinden baktığımda apartmanım görünmüyor ama etraftaki binalarda fiber var...ttnetten baktığım zaman imleci binanın üzerine bıraktığımda hiper hızlı fiber internet görünüyor...fakat ikisininde müşteri hizmetlerini aradığımda, sanırım evin sıfır olması dolayısıyla altyapı görünmüyor diye bilgi veriyorlar...ne yapmam gerekiyor bu aşamadan sonra...yardımcı olursanız sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.