Şimdi Ara

Size göre en iyi Türk şarkıcı kimdir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
1
Favori
20.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski sanatçılar ve yeni sanatçılar arasında hep bunun anketi ve karşılaştırılması yapılır..Bu saatte ne kadar gerekli bir soru bilmiyorum ama açıkçası yorumlarınızı merak ettim..Yorum yaparken kendi zevkinizden ziyade,objektif bir tavırlar sanatçının yarattığı sükseyi ve sanatsal değerini göz önünde bulundurabilir..

Açıkçası ben Tarkan'dır diye düşünüyorum :S Yıllardır albümleri milyonlar satıyor,klipler vs.hep zirvede,yurt dışı olayları malum hatta bir ara onun yaptığı saç modelini ülkemiz gençleri aynen uygulardı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AykuTMira -- 11 Şubat 2012; 2:44:35 >

• Teoman
  • Şebnem Ferah
  • İyi şarkıcılar olabilir ancak Türkiyedeki şarkıcıların %70'i orasını burasını göstermek için şarkı yapıyor ve halk tarafından beğeniliyor.
  • Haktan. Turkiyenin en iyi erkek sesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

İyi şarkıcılar olabilir ancak Türkiyedeki şarkıcıların %70'i orasını burasını göstermek için şarkı yapıyor ve halk tarafından beğeniliyor.

Dünyada durum farklı değil. Sadece sen dünyaya açıldığın zaman seçici olduğun için kendince güzel diye nitelendirdiğin sesleri ve tarzları dinliyorsun.
  • Tarkan her albumu olay
  • Şarkıcı değilde sanatçı dersek Ahmet Aslan derim.
  • Duman
  • Erkan Oğur
  • Teoman tabi.
  • Özlem Tekin,Ogün Sanlısoy
  • Erhan Güleryüz.
  • Açıkçası karar vermek çok kolay değil hatta imkansız.
    Ama senelerdir bir pisliğini görmedim ve yurt dışında da bir çok yerde görev almış bir sanatçıdır.
    Ne reklamı yapılır nede başka bir şey. Hak ettiği değeri görmeyen biri bence ve böyle niceleri var.
    Sabahat Akkiraz
  • güllü
  • saboka kajmer
  • Müslüm Gürses türkiyede en cok albümü olan ve zamaninda yaptigi albüm satma rekorlari konser rekorlarini ve o kadar dinleyici kitlesi olusturmayi daha kolay kolay kimsenin basaracagini sanmiyorum ve seneye sanatta 40nci yili olacak yani kisaca bence Müslüm Gürses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEsemi22 -- 11 Şubat 2012; 5:50:25 >
  • En iyi bayan seslerden biri kesinlikle Göksel.

Son albümü harika.
  • Şarkıcı demeyelim de sanatçı olarak Erkan Oğur tabii ki.
  • Sezen Aksu
    l
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.