- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
V9 ARAMA PORTALINDAN KURTLAMIYORUM..!!!!
6 Cevap3716 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

495 Mesaj
10 Şubat 2012; 10:21:52 

v9 nasıl geldi bilmiyorum internet exp. chormede düzeltemiyorum şeçeneklerde anasayfam google ama acılınca v9 acılıyo napmam gerek

2612 Mesaj
24 Şubat 2012; 13:16:35 

denetim masası/ program ekle kaldır dan v9 u sil

' Evrendeki en büyük gösteri sen aklını keşfettiğin an başlar...'

18 Mesaj
27 Şubat 2012; 11:35:25 

selamlar,
nereye yazacağımı bilemedim.yanlış yere yazıyorsam affedin lütfen.yeni konu açmaya da yetkim yokmuş sanırım.
benim basit bir teknik sorum olacaktı google ile ilgili.
google videolara girildiğinde şöyle bir arama yapalım diyelim ''xyz abc'', sonuç çıkmıyor yani tırnak işareti olmadan yapılan arama sonucları diye gösteriyor. onlarda tek tek yani xyz ve ya abc şeklinde sonuçlar.o halde şunu diyebilir miyiz? ''xyz abc'' diye isim verilmiş ve googleda indekslenmiş bir video bulunmamakta.

cevaplayan olursa çok sevinirim.

64 Mesaj
1 Mayıs 2012; 22:27:30 

quote:

Orijinalden alıntı: molilene

selamlar,
nereye yazacağımı bilemedim.yanlış yere yazıyorsam affedin lütfen.yeni konu açmaya da yetkim yokmuş sanırım.
benim basit bir teknik sorum olacaktı google ile ilgili.
google videolara girildiğinde şöyle bir arama yapalım diyelim ''xyz abc'', sonuç çıkmıyor yani tırnak işareti olmadan yapılan arama sonucları diye gösteriyor. onlarda tek tek yani xyz ve ya abc şeklinde sonuçlar.o halde şunu diyebilir miyiz? ''xyz abc'' diye isim verilmiş ve googleda indekslenmiş bir video bulunmamakta.

cevaplayan olursa çok sevinirim.

Foxit readeri kurduktan sonra bu hale gelmiştir. Onun için bu programı bilgisayarından kaldırması halinde v9 da gider.

ahmetcahan@hotmail.com's uid is fe597aba-73d1-43c7-a8c7-898071cc3df4

2057 Mesaj
9 Mayıs 2012; 12:16:18 

quote:

Orijinalden alıntı: black-ops-28

v9 nasıl geldi bilmiyorum internet exp. chormede düzeltemiyorum şeçeneklerde anasayfam google ama acılınca v9 acılıyo napmam gerek

program kurarken next next diye direk kurduysan çünkü bazı programlarda v9 ana sayfam olsun tiki vardır onu kaldırarak yüklemen lazımdı program ekle veya kaldırdan sil sonra başlat/çalıştırdan regedit yaz v9 diye arattır bulunan dosyaları sil

Eminem Fan Club

642 Mesaj
14 Haziran 2012; 10:54:15 

Programı kurarken hızlı hızlı kurayım diyorsunuz. Sonra böyle istemediğiniz şeyleri de kuruyorsunuz. Genelde Program ekle ve ya kaldır bölümünde bulunuyor v9. Oradan kaldırabilirsiniz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

237 Mesaj
14 Haziran 2012; 11:22:46 

quote:

Orijinalden alıntı: UNDERGROUND RAP

program kurarken next next diye direk kurduysan çünkü bazı programlarda v9 ana sayfam olsun tiki vardır onu kaldırarak yüklemen lazımdı program ekle veya kaldırdan sil sonra başlat/çalıştırdan regedit yaz v9 diye arattır bulunan dosyaları sil

evet ayrıca msconfig den de duzeltilebilir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ne mutlu TÜRK'üm diyene!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » Sosyal Medya ve Mesajlaşma » Google+ » V9 ARAMA PORTALINDAN KURTLAMIYORUM..!!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250