- x
Evde kulak delme yöntemi varmı?
7 Cevap3567 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1721 Mesaj
9 Şubat 2012; 19:47:26 

Evet arkadaşlar kulağımı delecem fakat şuan hemen delmek istiyorum kendim delecem bir kaç kişiden duymuştum yöntemleri varmış bilginize sığınıyorum acısız olursa sevinirim .

307 Mesaj
9 Şubat 2012; 19:48:52 

toplu iğneye kolanya sür biraz ısıt sanırım böyleydi , bende düşünüyorum ama babam beni evden kovar böyle bir zihniyet

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

47 Mesaj
9 Şubat 2012; 19:49:18 

Matkap

472 Mesaj
9 Şubat 2012; 19:51:31 

Git 2 liraya sağlıklı deldir hocam. Sapıklık yapma -,-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

73 Mesaj
9 Şubat 2012; 19:52:15 

bu kadar ilkel olmaniza gerek yok. Sağliğinizla oynuyorsunuz boşu boşuna. Git bi eczaneye veya taki satan dükkana deldir. o ne lan öyle eski türk filmlerinde yaranin içinden kurşun çikarirmiş gibi iğneyi isitican, sokucan çikarican falan

Do what it takes to win !

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
4 sa. 37 dk. kadarı kaldı.
9 Şubat 2012; 19:54:51 

git eczaneye en fazla 10 lıra. kulağına mıkrop kaptırırsın

1284 Mesaj
9 Şubat 2012; 19:57:19 

Kim ne derse desin küpe erkeği yumusak gösteriyor

Kitap onu satın alanın malı değildir. Kitabın mülkiyeti olmaz. Kitap, onun parasını ödeyen, alışverişini yapan ve evindeki rafa koyanın malı değildir. Kitap, okuyucusunun malıdır; sayfasını açanın, okuyanın, anlayanın, hissedenin, tat alanın, ondan etkilenenin malıdır. Kelimeleriyle daha çok ünsiyet kuranın, satırlarına daha fazla aşina olanın, harfleriyle arasında gizli bir ruh yakınlığı olanın malıdır.
Dr. Ali Şeriati

0 Mesaj
8 Haziran 2014; 19:10:42 

http://www.takinak.com/evde_kulak_delim_seti.html bu siteden ben aldım.içinden bir mendil,antialerjik olduğu belirtilen bir küpe ağzı kapalı halde geldi.kızımın kulağını deldik,içinde de yapmamız gereken şeyler yazan bi kağıt çıktı.küçükken deldirmiştik yara olmuştu,cildi biraz hashas.ama bunla olmadı.tavsiye ederim

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Evde kulak delme yöntemi varmı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.191