- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
baş ağrısı ve yüzde uyuşma
46 Cevap25985 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2968 Mesaj
9 Şubat 2012; 11:24:07 

2012 başında bisikletle rüzgâra maruz kaldım ve ciğerlerimi üşüttüm. Devamında öksürük başladı.
Öksürük anında kulaklarımın arkasından başlayıp alnıma doğru uzanan ağrılar oluyordu, sağ taraftaki ağrı 3-4 gün sonra geçti, sol taraftaki ağrı geçmedi ve öksürük anında olan ağrı kalıcı hale geldi, öksürük başladıktan 1 hafta sonra öksürük için göğüs hastalıkları doktoruna ve sol kulak arkasında başlayıp alnıma gelen ağrı için fizik tedavi doktoruna gittim.
Fizik doktoru sol kulak arkamdan başlayan ağrı için kas spazmı olabileceğini söyleyip birkaç ilaç verdi. 3 hafta kullandım bu ilaçları, ilaç kullandığım süre içinde sol taraftaki ağrıyı pek hissetmedim. (Bu süre zarfında öksürük sorunum geçmişti).
Fizik doktorunun verdiği ilaçlar bittikten 2-3 gün sonra bir Pazar sabahı yataktan kalmak üzereyken sol kulak arkamdaki ağrı birden şiddetlendi, ben de parmaklarımla biraz ovaladım, ağrı daha da çoğaldı ve alnıma doğru gelen ağrı da birden şiddetlendi ve sabit bir noktaya çivi girmiş gibi alnımda ağrı hissettim, devamında aşırı bir baş dönmesi ve başımın sol tarafında yüzümün solu, çeneme kadar olan bölge, sol kulağımdan başlayıp başımdan alnıma doğru olan bölgede uyuşma oldu, yataktan kalkamadan tekrar uzandım, farklı birşeyler olduğunu anladım, hemen acile gittim, muayene sırasını beklerken yaklaşık 30 dk. geçti, bu zaman içinde de sol tarafa doğru bir denge kaybı başladı, ayakta duruyorken sanki sol tarafımdan biri asılırcasına sola düşüyordum.
Acilde yapılan film ve tetkiklerde bir sonuca ulaşamadılar.
Beyin tomogrogi ve Mr çekildi, sonuç gene birşey çıkmadı, kulak burun boğaz doktoru baktı, kulak sıvısından (denge sıvısından) olabileceğini ama herhangi bir bulgu olmadığını söylediler ve hiçbir müdahale yapmadan gönderdiler, yarın gel nörolojiye görün dediler.
Ertesi günü daha da kötüleştim, artık hiç ayakta duramıyordum, ayağa kalksam hatta otursam bile midem bulanıyor ve istifra ediyordum, tekerlekli sandalye ile nöroloji doktoruna gittim, gene birşey bulunamadı. Nöroloji doktoru hiçbir bulgu olmadığını fakat MS hastalığından şüphelendiğini söyledi ve Kocaeli Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ne gitmemi söyledi, nöroloji doktoruna göründüğüm gün KBB doktoruna da göründüm. Vertigo teşhisiyle birkaç ilaç verdi, nöroloji doktoru da acilde bir serum takılmasını söyledi, yanlış hatırlamıyorsam (izotonik-sodyum-klorür) yazan bir serum verildi ve denge kaybının ve mide bulantısının çoğu gitti.
KBB doktorunun verdiği ilaçları 3 gün kullandım, birşey değişmedi. KBB doktoru kulakta olan birşey olmadığını, başka çareler aramamı söyledi.

2 hafta sonrasında Kocaeli Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ne Nöroloji Bölümü'ne gittim, tüm filmlerimi ve tahlillerimi incelediler, gene birşey görünmediğini, bulgu olmadığını söylediler ve benden bir kansızlık testi ve boyun damarları için ultrason istediler.
Boyundaki damarlarda tıkanıklık veya bir vitamin eksikliğinin sebep olduğu bir rahatsızlık olabileceğini söylediler.
Kansızlık tahlilini ve boyun damar ultrasonu çektirdim, ultrasonda birşey çıkmadı, kansızlık testinde B12 vitaminin biraz eksik olduğu çıktı.
Tekrar Kocaeli Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ne gittim, vitamin eksikliği var, onun yaptığını söylediler ve destek ilacı kullanmamı söylediler, bir B12 destek ilacı verdiler.
Fazla düşük olmadığını, kısa sürede düzeleceğini söylediler. 1 sene B12 ilacı kullandım, herhangi bir değişiklik olmadı.

şimdi başımdaki uyuşukluk sürekli var ama ağrı her gün olmuyor bazen çok şiddetli oluyor ağrı kesiciler etki etmiyor, bazen kısa süreli oluyor,bazende ağrı kesici ile geçebiliyor.
artık bununla yaşamayı öğrendim diyebilirim ama halen araştırıyorum, son zamanlardaki araştırmalarımda işviçrede bir doktorun makalelerini inceledim boyundaki kireçlenme
böyle durumlara sebep oluyormuş, benimde boynumda kireçlenme var bende ilk öncelikle boynumdaki kireçlenmenin tedavisini yöneleceğim, artık geçer geçmez sonrasında göreceğim
umarım bundandırda kurtulurum.

2014 yılı itibarı ile son durum:

Vücudumda olmayan tepkiler:
Kollarımda güç kaybı ya da uyuşukluk yok.
İşhatsızlık, halsizlik,güçsüzlük yok.
Bulanık görme yok.
Baş dönmesi yok.
Duyma kaybı yok.
Dengesizlik yok.

Vücudumda olan tepkiler:
soğuk havada Sol gözde sabahları yanma.
Sol kulakta gece sessizliğinde duyulan, karıncalı tv sesi gibi bir ses.
Sol kulak arkasından başlayıp sol alnımda son bulan en yüksek ağrı. sürekli değil,bazen şiddetli bazen hafif
Sol kulak arkasından sol kafa tasım dokunduğumda hissettiğim acı.
Sol alnımda deriye iğne batırınca hissetmediğim ama biraz daha derine ittirince deriyi gecince ancak hissettiğim uyuşuk bölge.
Sol gözümden çeneme kadar olan sol bölgede hafif uyuşuk bölge.
Boynumun solunda birşey sıkışmış hissi ve boynumu sağa gerdirince sağ kürek kemiğimden birşey çekiliyormuş hissi.
Ellerimi alnıma koyup başımı geri aşağı doğru ittiğimde, başıma gelen ağrı daha da çoğalıyor.
İşimden dolayı boynumu 1-2 saat aşağı kullandığımda ertesi gün daha da artıyor baş ağrısı.

Alttaki resimde de ağrılı bölgeyi göstermeye çalıştım.

AĞRI ŞEMAM:
http://e1202.hizliresim.com/u/7/2hwz4.jpg

LOMBER BT İNCELEME
http://b1202.hizliresim.com/u/7/2hxp9.jpg

LOMBER VERTEBRA MR İNCELEME
http://e1202.hizliresim.com/u/7/2hxqm.jpg

KONTRASTLI KRANİAL MR İNCELEME
http://b1202.hizliresim.com/u/7/2hxt7.jpg

KAN TEST
http://d1202.hizliresim.com/u/7/2hxum.jpg

KAROTİS VE VERTEBRAL ARTER RENKLİ DOPPLER US
http://e1202.hizliresim.com/u/7/2hxvu.jpg

SERVİKAL MR İNCELEME
http://a1202.hizliresim.com/u/7/2hxwu.jpg

ODYOLOJİK TEST
http://b1202.hizliresim.com/u/7/2hxxs.jpg

artık bununla yaşamayın öğrendim bir çok ağrı kesici denedim,
sadece ARVELES iyi geliyor hızlı etki ediyor ayrıca çok kullanmıyorumki vücudum ona bağışıklık kazanmasın,
diğer ağrı kesicileri çok kullandığımdan bir süre sonra vücut bağışıklık kazanıyor etki edemiyor.
çok ağrı kesici kullananlarda mutlaka mide koruyucu ilaç kullansınlar.
konu hakkındaki yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim allah razı olsun.

RABBİM DERTLİLERE DERMAN ,ŞİFA ARAYANA ŞİFA VERSİN İNŞALLAH.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol özsoy -- 20 Şubat 2014; 10:28:54 >

BİR KONTROL EDİN YARDIMINIZ DOKUNABİLİR

http://forum.donanimhaber.com/m_57537849/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57537849

10391 Mesaj
9 Şubat 2012; 19:23:33 

birol bu yazdıkların sendemi oldu geçmiş olsun kardeşim
sinüzlerini kontrol ettirdinmi birde orta kulakda sıvı varya oda dengesizlik baş ağrısı mide bulantısı yaratıyor
benim bir ahbabım olmuştu hemen 2 günde ameliyat olup düzeldi
kasımpaşa askeri hastanesinde olmuştu sanırım ameliyatı olay orta kulakdaki vücudumuzu yani başımızı dengede tutan sıvıyla alakalıymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantosman -- 9 Şubat 2012; 19:24:34 >

Ben genç olmanın ne olduğunu biliyorum
Fakat sen yaşlılığın ne olduğunu bilmezsin
Bir gün , sende aynı şeyleri söylüyor olacaksın
Zaman geçip gidiyor ve bu hikaye anlatılıyor
Orson Welles

0 Mesaj
12 Şubat 2012; 0:22:00 

iluleci

1073 Mesaj
12 Şubat 2012; 1:57:41 

bi beyin mr i gerekebilir allah korusun beyin tümörü belirtileri bunlar. babamda bu şekilde başladı daha fazla bilgi almak istersen pm atabilrsin hocam. bi üniversite hastanesine gidip beyin cerrahi poliklinigine ugramanı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum.

Aerocool VS-9 Window Edition / AMD Athlon II X4 640 3.0 GHz / Asus M4A78LT / ATI Radeon HD4670 512MB GDDR3 / Samsung HD502HJ / Corsair 4GB DDR3 1333MHz /High Power 500W 80+ / Xigmatek Red Scorpion / Samsung P2270

2968 Mesaj
13 Şubat 2012; 11:23:42 

quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

bi beyin mr i gerekebilir allah korusun beyin tümörü belirtileri bunlar. babamda bu şekilde başladı daha fazla bilgi almak istersen pm atabilrsin hocam. bi üniversite hastanesine gidip beyin cerrahi poliklinigine ugramanı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum.

dikkatli okumamış ve incelememişsiniz.

1073 Mesaj
13 Şubat 2012; 15:23:33 

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

dikkatli okumamış ve incelememişsiniz.

Ever bizde kent hastanedesinde mr cekildi bisey yok denildi sonra ege unide mr tekrar incelenince tumor oldugu soylendi. O yuzden dedim. tercih sizin gecmis olsun. eger tavsiye isterseniz tekrar bir universite hastanesi diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aerocool VS-9 Window Edition / AMD Athlon II X4 640 3.0 GHz / Asus M4A78LT / ATI Radeon HD4670 512MB GDDR3 / Samsung HD502HJ / Corsair 4GB DDR3 1333MHz /High Power 500W 80+ / Xigmatek Red Scorpion / Samsung P2270

2968 Mesaj
14 Şubat 2012; 11:06:34 

quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

Ever bizde kent hastanedesinde mr cekildi bisey yok denildi sonra ege unide mr tekrar incelenince tumor oldugu soylendi. O yuzden dedim. tercih sizin gecmis olsun. eger tavsiye isterseniz tekrar bir universite hastanesi diyorum.

dikkatli okumuyorsunuz, yukarıda üniversite hastanesine gittiğim yazıyor.

1073 Mesaj
14 Şubat 2012; 11:18:28 

quote:

dikkatli okumuyorsunuz, yukarıda üniversite hastanesine gittiğim yazıyor.

Tekrar baska bir hastane diyorum. anlamayan sizsiniz. GEccmis olaun.

1348 Mesaj
3 Nisan 2012; 2:36:21 

hocam geçmiş olsun. inşallah geçmiştir bunca zaman sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt35 -- 3 Nisan 2012; 2:36:36 >

Türk Birliği’nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. TÜRK Birliği’ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını TÜRK Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. TÜRK'lüğün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim TÜRK olarak doğmamdır. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

217 Mesaj
9 Nisan 2012; 18:43:07 

üzüldüm hoçam yaa geçmiş olsun umarım iyileşmişinizdir.ama arkadasa katılıyorum daha baska hastaneleri gitmelisiniz.

PSN:karanlik_84

LG 42lw4500,samsung 22''226bw,80gb fat ps3,intel Q6600 ati saffire hd 3870 microlap x23

2968 Mesaj
10 Nisan 2012; 11:25:50 

en son ağrı doktoruna gittim uyuşma hariç diğer ağrıların (halk adı ile) kuluçtan kaynaklı gibi görünüyor dedi fizik tedavi önerdi şimdilik 2 seans oldu fizik tedavi görüyorum kuluç için fizik tedavi bitince bakalım durum ne olacak.

kuluç ağrısı bir çok yerde ağrıya neden olurmuş. baş,boyun,omuz

12 Mesaj
19 Nisan 2012; 18:31:41 

Usta seni hiç tanımıyorum ama konusmandan bile iyi birisi oldugun anlışılabiliyor.En kısa zamanda iyileşirsin inş insanın içinden gelen bi agrı olunca dayanamıyor gerçekten ölsem daha iyi diye düşünüyor.Sakın pes etme umutsuzluga kapılma Beyin cerrahına görünmeni aşırı öneririm :(

160 Mesaj
9 Mayıs 2012; 9:30:01 

öncelikle geçmiş olsun allah şifa versin
olmadı doktora dal son zamanlarda moda oldu ak

2968 Mesaj
10 Mayıs 2012; 12:24:38 

allah arzı olsun arkadaşlar.
kuluç ağrısı olabilir denildi ondan da 15 gün fizik tedavi gördüm sonuç sıfır.
başka norolojiye gitim depresyon ilacı verdi sonuç sıfır.

625 Mesaj
25 Temmuz 2012; 17:18:48 

Geçmiş olsun

Kasa:Aerocool Xpredator Black||PSU:Aerocool Strike X600W 80 Plus||Anakart:Gigabyte 990XA-UD3
İşlemci: AMD FX X8120 Black Edition||Cpu Soğutucu:Cooler Master Hyper 212 Evo||Ram : Corsair Xms3 8 GB 1600 Mhz ||Hdd: Seagate Barracuda 1 TB
Ekran Kartı: Sapphire HD 7870 Ghz Edition
Leyla ile Mecnun

267 Mesaj
29 Aralık 2012; 0:56:57 

Çok geçmiş olsun umarım geçen bu süre zarfında gerçek(!) tanı konulmuş ve tedavi olmuşsunuzdur. Ama hala bir sonuç yoksa, umarım vardır, bir şey söylemek isterim.
Önce bu konuyu benimde başımın sol tarafında sık sık olan uyuşmayı araştırırken gördüm ve bir tavsiyede bulunmak istedim. Bundan bi 6-7 sene önce sanırım durduk yere 1-2 kere bayıldım ve yine 1-2 kere bayılmanın eşiğine geldim yani tansiyonum düşüyordu sık sık. Kocaeli üni. araştırma hastanesine gittim bende sanırım o zamanlar şimdiki gibi umuttepede değil derince tarafındaydı. Emin değilim yanlışta hatırlıyor olabilirim. Her neyse o zaman bu olaylar için sözde herşeye bakıldı fakat sonuç çıkmadı. Aradan belli bir zaman geçti bende halsizlik hali devam ediyordu anneannem devlet hastanesine doktora giderken bende onunla gittim dahiliyeye şikayetlerimi söyledim ve tiroid testi istedi ve tanıyı koydu.
Kısacası demem o ki tam emin olmadan sanki tanıyı koymuş gibi tedaviye başlayanlar olsun, ya da bu sonuç iyi çıktı sorunu başka birşeyde arayın diyenler olsun çok yanlış bunlar. Yani sorunu başka şeyde arıyım tamam ama neyde sen mi doktorsun ben mi? Yani ben diyorum ki eğer durumun mümkünse değilsede birşekilde hallederek çünkü sağlık bu ihmale gelmez Allah Korusun beyinde birşey çıkmasın da, tam teşekküllü bir özel hastaneye gidip baştan aşağıya kontrolden geç derim. En hayırlısı o bence.
Çok lafı uzattım kusura bakma ama ben yaşadığımı paylaşmak istedim.
Umarım iyileşmişsindir de bunlara gerek kalmaz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1746 Mesaj
18 Ocak 2013; 15:35:51 

Hocam son durum ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayeh-eh Khodah -- 18 Ocak 2013; 15:36:04 >

2968 Mesaj
20 Ocak 2013; 9:24:30 

halen bir şey bulamadık.
piskolojik olduğu düşünüldü 3 ay tedavi gördüm sonuç 0.
kulakta bir sorun bulunmadı.
damarlar temiz.
beyin temiz.
son 2 aydır bir doktora gitmedim. çok baş ağrıları pek nadir oluyor baş ağrıları azaldı. ama şimdi baş dönmeleri arttı mesela bir ampul değiştirmeye çalışırken boynumu yukarı uzatınca başım dönüyor. gene yatmak için uzandığım anda başım dönüyor. uzandığımda sağ tarafıma dönünce başım dönüyor.
sola yatınca nadir oluyor.sabah yataktan kalkarken bazen başım dönüyor.
başımın sol bölgesindeki uyuşukluk ve dokunduğumdaki derideki acı duruyor.

şimdi boyun kireçlenmesinden şüpheleniyorum. ayın 30'nda onun için gideceğim boyun kireçlenmesi üzerinde durulmasını isteyeceğim.
hayırlısı.

4474 Mesaj
19 Şubat 2013; 22:47:54 

http://www.fibromiyalji...hastalik_belirtileri-1/

Fibromiyalji olabilir, bir okuyun isterseniz.

2968 Mesaj
19 Şubat 2013; 23:37:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

http://www.fibromiyalji...hastalik_belirtileri-1/

Fibromiyalji olabilir, bir okuyun isterseniz.

ilginize teşekkürler tamamını okudum başka yerlerdende araştırdım .
sadece baş dönmesi tutuyor belirtilerde , Fibromiyalji'ye benzemiyor benim problemim.

allah razı olsun.

625 Mesaj
20 Şubat 2013; 0:09:04 

quote:

ilginize teşekkürler tamamını okudum başka yerlerdende araştırdım .
sadece baş dönmesi tutuyor belirtilerde , Fibromiyalji'ye benzemiyor benim problemim.

allah razı olsun.

En son geçen sene girmiştim bu konuya şimdide gördüm hala geçmemiş,Allah şifa versin.

Kasa:Aerocool Xpredator Black||PSU:Aerocool Strike X600W 80 Plus||Anakart:Gigabyte 990XA-UD3
İşlemci: AMD FX X8120 Black Edition||Cpu Soğutucu:Cooler Master Hyper 212 Evo||Ram : Corsair Xms3 8 GB 1600 Mhz ||Hdd: Seagate Barracuda 1 TB
Ekran Kartı: Sapphire HD 7870 Ghz Edition
Leyla ile Mecnun

27 Mesaj
17 Mart 2013; 16:33:23 

[font="Arial"]Öncelikle inşallah şifa bulursun.Benim önerim farklı olacak.Beyincik ile ilgili bir sıkıntın olabilir.Nörolojik olarak da beynin sağ lobu üzerine eğilmeniz lazım gelir.Bu benim şahsi görüşüm.
Rahatsızlık tamamen ters tarafta çıkabilir.Bir de ona göre değerlendirmekte fayda var. Çünkü sağını kullanan insanların beyinlerinde sol lob baskın çalışır.O yüzden uyuşmalar ağrılar sıkıntılar sol tarafta hissedilirken arızanın veya rahatsızlığın sağ tarafta olması olasıdır.(Özellikle diş hekimleri bu yüzden yanlış diş çekerler hastanın beyanı sol üst deki diş iken ağrıyan dişin sol alt veya sağ tarafta çıkması gibi).Durum psikolojik olsa kolay iyi bir doktor var tanıdığım.Ama sende direkt ağrılar ve uyuşmalar var ki uyuşma da ağrılar kadar tehlikelidirler.Bir de rahatsızlığının canını yakmadığına kendini olabildiğince inandır.Gerçekten inanır ve gerçekten olumlu düşünürsen bir takım ağrıları daha az hissedersin.İşin güzeli insan kendini tedavi edecek kadar geniş ve kapsamlı bir enerji düzeyine sahiptir.Sadece iyi olacağına inanmak gerekir.Unutmamak lazımdır ki inanç her insan için şarttır.İnanç ne olursa olsun istersen beyaz peynire istersen peynirin altındaki tabağa inan.Ama inan.(İnanç meselesini de arkadaşlarım inşallah yanlış anlamaz ve fazla büyütmezler Birol Kardeşimizi inaçsız gördüğümüzden değil sadece faydası olan bir nokta olduğu için vurgu yapmak istedim.) Son olarak ağrı ve uyuşmaların sol tarafta olmasından ötürü söylüyorum, bir üniversitenin kardiyoloji bölümüne görünmende fayda var.Varsa imkanın İstanbul Çapa Tıp Fakültesin deki hekimlere görünmende ayrıca nöroşirurji bölümüne görünmende de fayda var.Nöroşirurji dalında bölümün en uzmanı olan yerde yine İstanbul Bakırköy'de ki Prof.Dr Mahzar OSMAN Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ki nöroşirurji bölümüdür.(Bu bölümü ayrıca bel fıtığı açısından da ziyaret edebilirsin ki esas başarılı oldukları konulardan biriside bel fıtığıdır).Hatta kıt aklımla yine söyleyeyim esas sorun kan dolaşımın da ayrıca bel fıtığın var.Ve son yaşadığın üşütme ki özellikle boyun kısmını etkilemiş.Tamamen beyine giden kanın devir etmesi ve beyinciğin de bu kandan istifade etmemesinden ötürü oksijeni taşıyan kanda veya kanı taşıyan mekanizmada sorun olan vücutlarda baş ağrısı olasıdır. Ve çok özel değil se alkol vb. kullanıyormusun onuda bana bildirirsen onunla ilgili bir tavsiyede pm atarak veya buraya yazarak verebilirim.Allah acil şifalar versin inşallah fayda görebileceğin bir kelimede olsa yazabilmişimdir.Sonuca ulaştığında haberdar edersen Forum DH ailesi olarak seviniriz.Birde bazen ters düşünmek lazım.Örneğin insan başına darbe alarak felç olabiliyor vaya başka bir rahatsızlık patlak verebiliyorsa vücutta arka planda hissedilmeyen bir rahatsızlık beyinde kendini hissettirebilir.
Tekrardan Acil Şifalar.Allah bir an önce sağlığına geri kavuştursun seni.

I-AX

TURK&PATRIOT

TURK DEFENSE INDUSTRIES

2968 Mesaj
26 Mart 2013; 11:16:29 

yorumlarınız için teşekkürler.
öncelikle bir şey ima etmediğinizi anladım ama gene yazayım rabbime şükür inancım yerinde

beyinle ilgili bir sorun hiç rastlanmadı.
en son 2 hafta önce beyin ve snir doktoruna gittim hem bel hem boyun MR filmleri çekildi.
sonuçlara bakıldı yaşım 36 işim okulda hizmetliyim 15 yıldır tek başıma okul hizmetlisiyim . dokturun söylemesi yaşıma göre omurumun çok yıpanmış olduğu beldeki ve boyundaki fıtıklar biraz daha ilerleöiş ve boyun özellikle dejenerasyon (halk adı ile kireçlenme) oluşmuş buda baya ilerlemiş. ne yaparız dedim açıkçası başından saldı galiba bişi yapamayız dedi böyle idare edecen yada piyango çıkacak ki bu işi yapmayacaksın dedi. ağrıların çok ilerlerse 4-5 sene sonra amaliyat ederim dedi .
böyle devam ederse (iş şartaları) 50 li yaşların çok zor olur dedi.
okulda hergün temizlik tüm sınıfları süpürürdüm. son 2-3 aydır günlük çöp toplama wc salon temizliği falan yapıyorum sadece cuma günleri tam temizlik yapıyorum ve cuma günü sonrasında baş ağrım şiddetleniyor özellikle cumartesi günü ağrılarım çok oluyor.
temizlik yaparken boynum sürekki aşağıda olduğu için bunun ile alakalı bir durum olabileceğini düşünüyorum. yeni teşhisimdede kireçlenme bulundu kireçlenmede böyle durumlar yapabileceğini öğrendim.
iş performansımı %40 aşağı çektim idarecilerimde soruntmiyor zaten işim olmayan bir çok işi yaptığım için halden anlıyorlar.
özellikle boynumu çok yoduğumda sıkıntılarımın arttığını farketmem iyi oldu şimdi uyuşukluk şürekli var ama başımın sol kısmındaki keskin acı haftanın 5 günü yok denecek kadar az.

gene yakın zaman içinde namazda iken sol dizimden çatt diye bir ses geldi yerden kalkamadım zorla falan bitirdim namazı 2-3 gün sol dizim çok ağrıdı ara sıra takıldı. onun içinde gitmiştim ondan da hafif menisküs yırtığı çıktı.

benim bu sağlık sorunlarından çıkardığım herhalde vücut falaza yıprandı,haliyle tepkiside acılı oluyor

gene sağ ayağımda 4.dereceymiş varis çıktı

yani anlaşılan vücut falza yıpranmış haliyle vücutta tepkisini acıyla veriyor

bulundurğum kurumda görevde yükselme sınavı bekliyoruz yıllardır yapılmıyor ,sadece yapılmasına dua ediyoruz inşallah yapılırsa belki o zaman faydası olacak.

genede doktorların kapılarını aşındıracağım. şimdi tavsiye ettikleri bir dalı noroloji fakat bir çok konuda bilgiliymiş onun kapısını çalacam.

rabbim herkese şifa versin. inşallah.

32 Mesaj
5 Nisan 2013; 21:27:45 

abi merhaba eğer hala bi çözüm yoksa bence muhakkak istanbul veya ankaraya gidip bide orada görünmeni öneririm çünkü gerçekten doktordan doktora çok fark var
Allah acil şifalar versin.

"Gözlerimizi kapayıp, yalnız yaşadığımızı varsayamayız. Ülkemizi bir çember içine alıp dünya ile ilgilenmeksizin yaşayamayız. Tersine gelişmiş, uygarlaşmış bir ulus olarak uygarlık alanının üzerinde yaşayacağız: bu yaşam ancak bilim ve fenle olur. Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız. Bilim ve fen için bağ ve koşul yoktur."M. Kemal Atatürk

27 Mesaj
28 Nisan 2013; 23:54:52 

Abi mesajını yeni okuyabildim.Yine ilk dileğim Allah hayırlısını nasib etsin.Mesleğin zorlu bir meslek.Şöyle bir durumu izah edeyim diğer arkadaşların bahsettiği gibi özellikle İstanbul da bu alanlarda uzman hekimler var.Tabii ekonomik durumun elvermiyorsa ona birşey diyemem.Sonuçta en basit bir syahet bile hatrı sayılır bir meblağa patlayabiliyor.Ama bi asker tanıdık veya yakının varsa Subay veya Astsubay onlardan rica edip GATA ya bağlı hastanelerde tedavi edilebilirsin.Ne bileyim benim de ağrılı değil uyuşmalı sıkıntılarım olmuştu özel bir tedavi kullanmadım normal bi antideprasan ve sonrasında toparladım kolay olmadı ama geçti Allah'a şükür.GATA benim aklıma gelen en iyi alternatif çünkü maliyet açısındanda kaliteli hekim açısındanda iyi bir noktada.Kaldı ki şimdi sivil hastalar daha rahat muayene olabiliyor.Tanıdık olasınada gerek kalmayabilir.Tanıdık olursa ameliyat gibi durumlarda kolaylık sağlayabilirsin belki.
Tekrarda Allah şifa versin.Valla aklıma başka birşey gelmiyor ne diyeyim Allah hayırlısını nasib etsin..

I-AX

TURK&PATRIOT

TURK DEFENSE INDUSTRIES

2968 Mesaj
5 Mayıs 2013; 20:05:06 

quote:

Orijinalden alıntı: DEAD1453

Abi mesajını yeni okuyabildim.Yine ilk dileğim Allah hayırlısını nasib etsin.Mesleğin zorlu bir meslek.Şöyle bir durumu izah edeyim diğer arkadaşların bahsettiği gibi özellikle İstanbul da bu alanlarda uzman hekimler var.Tabii ekonomik durumun elvermiyorsa ona birşey diyemem.Sonuçta en basit bir syahet bile hatrı sayılır bir meblağa patlayabiliyor.Ama bi asker tanıdık veya yakının varsa Subay veya Astsubay onlardan rica edip GATA ya bağlı hastanelerde tedavi edilebilirsin.Ne bileyim benim de ağrılı değil uyuşmalı sıkıntılarım olmuştu özel bir tedavi kullanmadım normal bi antideprasan ve sonrasında toparladım kolay olmadı ama geçti Allah'a şükür.GATA benim aklıma gelen en iyi alternatif çünkü maliyet açısındanda kaliteli hekim açısındanda iyi bir noktada.Kaldı ki şimdi sivil hastalar daha rahat muayene olabiliyor.Tanıdık olasınada gerek kalmayabilir.Tanıdık olursa ameliyat gibi durumlarda kolaylık sağlayabilirsin belki.
Tekrarda Allah şifa versin.Valla aklıma başka birşey gelmiyor ne diyeyim Allah hayırlısını nasib etsin..

herkesten allah razı olsun.
bende şu aralar ki araştırmamda gatada dr.kamer dere diye bir doktora ulaştım ona görünmeyi düşünüyorum.
hayırlısı.

rabbim şifa arayana şifa, dertlilere derman versin. inşallah.

202 Mesaj
24 Mayıs 2013; 14:09:09 

bilgisayar basında fazla oturmayaya çalıs

250 Mesaj
24 Mayıs 2013; 15:51:28 

hocam oncelikle Allah acil sifalar versin. anlattigin seyler sonucunda bir kaniya varmak oldukca zor. basit birseye benzemiyor. buradan tani koyulamaz detali bir fizik muayene lazim ama artrit i animsatti bana bazi seyler. bu konuda testler mevcut. ozellikle temporal artrit olabilir. istersen bir arastir.

4670K|||H100i|||EVGA GTX770 Classified|||Corsair C70 Yeşil|||AOC 2461FWH 23.6"|||GSKILL Ripjaws 2x4|||Asrock Extreme IV|||Seagate Barracuda 1TB 7200RPM|||OCZ Fatal1ty 750W 80 |||Sandisk Ultra Plus 256GB 256GB Raid

254 Mesaj
24 Mayıs 2013; 16:19:59 

Hocam alternatif tıbbı denediniz mi..3 defa mide kanaması geçirmiş,kullanmadığı ilaç neredeyse kalmamış,nexium vb ilaçları devamlı kullanmış,ramazan günü orucu bozmak zorunda kalmış biri olarak yazıyorum..Yani durum epey kötüydü..Ispartada bir Eczacı ile görüştüm.3 haftadır ondan aldığım bitkileri kullanıyorum..Elhamdulillah çok iyiyim şuanda..Bahsettiğim eczacı,Bediüzzaman'ın Lokman Hekim ruhlu talebesi Ali İhsan Tola ağabeyin torunudur..Detaylı bilgi istersen pm atabilirsin.

Cenab-ı Hak acil şifa versin..Şafi-i Hakiki yalnız Allah'tır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godelureau -- 24 Mayıs 2013; 23:12:11 >

Bu mesajda bahsedilenler: @birol özsoy Bu mesaja 1 cevap geldi.

2968 Mesaj
25 Mayıs 2013; 10:41:22 

quote:

Orijinalden alıntı: godelureau

Hocam alternatif tıbbı denediniz mi..3 defa mide kanaması geçirmiş,kullanmadığı ilaç neredeyse kalmamış,nexium vb ilaçları devamlı kullanmış,ramazan günü orucu bozmak zorunda kalmış biri olarak yazıyorum..Yani durum epey kötüydü..Ispartada bir Eczacı ile görüştüm.3 haftadır ondan aldığım bitkileri kullanıyorum..Elhamdulillah çok iyiyim şuanda..Bahsettiğim eczacı,Bediüzzaman'ın Lokman Hekim ruhlu talebesi Ali İhsan Tola ağabeyin torunudur..Detaylı bilgi istersen pm atabilirsin.

Cenab-ı Hak acil şifa versin..Şafi-i Hakiki yalnız Allah'tır..

sizede çok geçmiş olsun. rabbim şifa versin.
aslında bitkisel destekleride çok araştırdım halende araştırıyorum fakat açıkçası yan etki yapmasından ağrıların çoğalmasından korkuyorum.

şu ana kadar vardığım sonuç dokttorlar kesin budur demiyor ama bir çok araştırma yaptım boyun daki kireçlenmenin yol açabileceği sorun burdan kaynaklanıyor gibi düşünüyorum.
sonuç olarak kendi kendime bir tedavi uygulamaya karar verdim önce kilomu indireceğim kilom 80 kg bende 65 kg ye inmeyi düşünüyorum ama yavaş yavaş vücudu yormadan iniyorum başlayalı 1,5 ay olsu 2 kg indim .
vücut kilomu düşünürnce başın ağırlığıda azalacağı için kireçli bölgeye basılan kg azalınca ağrılar dahada düşecekmi göreceğim.
biraz kg yi indirince de uzman kontrollü plates yapıp boyun kaslarını güçlendirip boyunu yukarı kalkmasını sağlamaya çalışacağım. bakalım ne olacak uzun bir süreç.

kireçlenme için cerrahi işlem var ama istemiyorum. doktorda olmalısın çok ileri seviyede diyor.
kireçlenme ameliyatındada omura metal parçalar takıyorlarmış :(

rabbim şifa arayana şifa , derman arayan dertlilere derman versin , inşallah.

254 Mesaj
25 Mayıs 2013; 11:07:24 

Ameliyata sıra gelmeden denenecek çok yöntem vardır..Hacamatı da bir araştırın.Modern tıp maalesef hurafelerle dolu..Dün doğru bilinenlere bugün yanlış deniyor..Rabbim şifa versin...

749 Mesaj
14 Haziran 2013; 23:57:58 

quote:

sizede çok geçmiş olsun. rabbim şifa versin.
aslında bitkisel destekleride çok araştırdım halende araştırıyorum fakat açıkçası yan etki yapmasından ağrıların çoğalmasından korkuyorum.

şu ana kadar vardığım sonuç dokttorlar kesin budur demiyor ama bir çok araştırma yaptım boyun daki kireçlenmenin yol açabileceği sorun burdan kaynaklanıyor gibi düşünüyorum.
sonuç olarak kendi kendime bir tedavi uygulamaya karar verdim önce kilomu indireceğim kilom 80 kg bende 65 kg ye inmeyi düşünüyorum ama yavaş yavaş vücudu yormadan iniyorum başlayalı 1,5 ay olsu 2 kg indim .
vücut kilomu düşünürnce başın ağırlığıda azalacağı için kireçli bölgeye basılan kg azalınca ağrılar dahada düşecekmi göreceğim.
biraz kg yi indirince de uzman kontrollü plates yapıp boyun kaslarını güçlendirip boyunu yukarı kalkmasını sağlamaya çalışacağım. bakalım ne olacak uzun bir süreç.

kireçlenme için cerrahi işlem var ama istemiyorum. doktorda olmalısın çok ileri seviyede diyor.
kireçlenme ameliyatındada omura metal parçalar takıyorlarmış :(

babamda damar tıkanıklığı vardı, ilerlemişti, ilaçlar etki etmiyordu, dr.lar ayağını keseceklerini söylemişlerdi.. sonra bizde bi tavsiye üzerine bu arkadaşın bahsettiği eczacı ile görüştük ve çok şükür babam şu an iyi... anlaşıldığı üzere bu adam türkiye çapında tanınıyor.. işinin piri... bence de bu adamı bul bi gözük...

2968 Mesaj
15 Haziran 2013; 10:28:38 

damarlarımda sorun yok detaylı utrason çekildi. zaten ilk önce damarlardan şüphelendiler ama temiz çıktı.
ilginize teşekkürler.

19 Mesaj
24 Haziran 2013; 16:08:11 

cok gecmis olsun hocam. bir sekilde ayarlayip istanbulda ozel bir hastaneye hic degilse tani koydurmak icin gelebilsen keske.

241 Mesaj
3 Temmuz 2013; 1:04:13 

internetten semptom araştırıp teşhis koymamanızı tavsiye ederim. hatta olasılık değerlendirip doktora "şu hastalık olabilir mi?" gibisinden sorular yöneltmemenizi de önemle tavsiye ederim. benzer sıkıntıları yaşamış ve google yardımıyla korkutucu bir sürü gereksiz bilgiye sahip olmuş bilgiye sahip bir insan olarak gitmediğim bölüm kalmadı. en ileri tetkikler, sayısını bilmediğim kan tahlili yapıldı. hepsi de tertemiz çıktı. semptomlar ms, beyin tümörü, damar tıkanıklığı diyor. tetkikler sağlıklı diyor. doktorlarda soyut hastalık teşhisleri koyuyor. panik atak, fibromiyalji, travma sonrası stres bozukluğu, meniere sendromu, sosyal fobi. ne derseniz deyin stres tüm hastalıkların ana sebebi. ölümün kıyısından umutla dönen birçok ağır hasta tanıdım biri de babam. 5 kez solunumu durdu 3 kez de kalbi. koah amfizem hastası ve bilinen hiçbir tedavisi yok. 38 günü yoğun bakımda bilinçsiz olmak üzere 5 ay hastanede yattı. beyin kanaması, ansefalit, beyin kanaması, beyin iltihaplanması, kalp krizi, delirium hepsini yaşadı. doktor kötü sona yakın olduğunu defalarca söyledi. dua dua umutla bekledik. çıktı Allah a şükür. doktorun verdiği ilaçları, diyeti dakika ve miktar sapmaksızın kullandık. Allah gün vermişki yaşıyor ve o günlere nazaran çok iyi. hülasa benim şikayetlerim de bu ağır dönemden sonra çıkmaya başladı. baş dönmesi, baş ağrısı, kafa derisinde uyuşma karıncalanma, kafada basınç hissi, mide bulantısı, kusma, denge kaybı, sürekli hasta ve yorgun hissetme. hayatımın dengesi bozulmuştu daha önce zor günler geçirdim işsiz kaldım bana ait olmayan borçları ödedim aç kaldım neler çektim. babamın 5 ayının her anı yanındaydım doktor duran kalbine masaj yaparken ventilasyon borusunu boğazına sokarken. bunlar bugün boyun düzleşmesi, gastro özofagial reflü, meniere sendromu, panik atak, aritmi olarak geri döndü. ve bu hastalıkların hiçbiri vücudun yatkınlığından değil. stres stres stres. internette antidepresanlar hakkında kötü yorumlar okuyup sakın önyargılı olma. anlattıkların, araştırmaların ve çekingelerine baktığımda doktor olmadığım halde önemli bir stres öyküsü görüyorum. antidepresanın faydasını görmediysen başka bir psikiyatra git başka ilaç dene. illa ki faydasını göreceksin. ve artık klavye doktorluğunu bırak. iyileşeceksin inşaallah...

2968 Mesaj
3 Temmuz 2013; 2:10:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ModDoctor

internetten semptom araştırıp teşhis koymamanızı tavsiye ederim. hatta olasılık değerlendirip doktora "şu hastalık olabilir mi?" gibisinden sorular yöneltmemenizi de önemle tavsiye ederim. benzer sıkıntıları yaşamış ve google yardımıyla korkutucu bir sürü gereksiz bilgiye sahip olmuş bilgiye sahip bir insan olarak gitmediğim bölüm kalmadı. en ileri tetkikler, sayısını bilmediğim kan tahlili yapıldı. hepsi de tertemiz çıktı. semptomlar ms, beyin tümörü, damar tıkanıklığı diyor. tetkikler sağlıklı diyor. doktorlarda soyut hastalık teşhisleri koyuyor. panik atak, fibromiyalji, travma sonrası stres bozukluğu, meniere sendromu, sosyal fobi. ne derseniz deyin stres tüm hastalıkların ana sebebi. ölümün kıyısından umutla dönen birçok ağır hasta tanıdım biri de babam. 5 kez solunumu durdu 3 kez de kalbi. koah amfizem hastası ve bilinen hiçbir tedavisi yok. 38 günü yoğun bakımda bilinçsiz olmak üzere 5 ay hastanede yattı. beyin kanaması, ansefalit, beyin kanaması, beyin iltihaplanması, kalp krizi, delirium hepsini yaşadı. doktor kötü sona yakın olduğunu defalarca söyledi. dua dua umutla bekledik. çıktı Allah a şükür. doktorun verdiği ilaçları, diyeti dakika ve miktar sapmaksızın kullandık. Allah gün vermişki yaşıyor ve o günlere nazaran çok iyi. hülasa benim şikayetlerim de bu ağır dönemden sonra çıkmaya başladı. baş dönmesi, baş ağrısı, kafa derisinde uyuşma karıncalanma, kafada basınç hissi, mide bulantısı, kusma, denge kaybı, sürekli hasta ve yorgun hissetme. hayatımın dengesi bozulmuştu daha önce zor günler geçirdim işsiz kaldım bana ait olmayan borçları ödedim aç kaldım neler çektim. babamın 5 ayının her anı yanındaydım doktor duran kalbine masaj yaparken ventilasyon borusunu boğazına sokarken. bunlar bugün boyun düzleşmesi, gastro özofagial reflü, meniere sendromu, panik atak, aritmi olarak geri döndü. ve bu hastalıkların hiçbiri vücudun yatkınlığından değil. stres stres stres. internette antidepresanlar hakkında kötü yorumlar okuyup sakın önyargılı olma. anlattıkların, araştırmaların ve çekingelerine baktığımda doktor olmadığım halde önemli bir stres öyküsü görüyorum. antidepresanın faydasını görmediysen başka bir psikiyatra git başka ilaç dene. illa ki faydasını göreceksin. ve artık klavye doktorluğunu bırak. iyileşeceksin inşaallah...

babanıza çok geçmiş olsun sizede rabbim acil şifa versin.
internetten araştırıp budur demiyorum illa ama her gittiğim doktor farklı şey söylüyor sonuç yok bende tek tük çıkmış hastalıklardan dır diye bir kaç kez doktorlara söyledim bunlardan boyun kireçlenmesi,ve boyun kaslarındaki sorun,kulaksıvı sorunu gibi.
gene sonuç aynı.
film çekile çekile içim dışım radyosyon oldu :)

gene doktor araştırıyorum bakalım hayırlısı.
ilginize teşekkürler.

241 Mesaj
4 Temmuz 2013; 0:54:31 

sevgili kardeşim mesajımda söylediğimi yineliyorum. senin bir psikiyatra ve medikal psikoloğa gidip yardım almanı tavsiye ederim. bu stres pis bir hastalık. ben 93 den beri günde en az 4 saat pc başında vakit geçiren bir insan olarak stres yaşamıma gireme kadar boyun düzleşmem ve kireçlenmesinden bîhaberdim. halbuki varmış. ama işin içine zor hayat koşulları girince bu adi hastalık bütün adi semptomlarını gösterdi. şikayetlerimiz aşağı yukarı benzer durumda. ben bir kıyamet ilaç kullandım fakat psikolog ve psikiyatr desteğiyle normal yaşama daha rahat uyum sağladım. stres deyip geçme başını da ağrıtıyor dengeni de bozuyor. sen şuan önce moral toplamalısın. bunu işi, eşi, herşeyi bırakıp heybeliadaya yerleşerek, istediğin herşeyi yaparak, alarak ve sorumluluklarından kaçarak yapabilecek kadar imkanın var mı? yok. (benimde yok) onun için profesyönel destek almanı tavsiye ederim. antidepresandan değil stresten korkun. antidepresan değil strestir tehlikeli olan. öldüren de hastalıkları 1. evreden son evreye getiren de odur. ve biraz da sosyalleşmenizi yeni insanlar tanımanızı yeni şeyler keşfetmenizi bir hobi edinmenizi bir hayvan beslemenizi biraz çıplak ayakla toprağa basmanızı tavsiye ederim. daha yeni bir yakınım eskişehirde özel bir hastaneye bel ağrısı şikayetiyle ilaç yazdırma amacıyla gitti. dr kendisinin kanser olduğunu hemen ameliyat olması gerektiğini söylemiş. ameliyat oldu ve hastaneden çıkamadı. dr kanserin son evresinde olduğunu kemoterapi alamayacağını söylüyor. ancak acılarını azaltacak ilaçlar verebiliriz diyor. 45 yaşında ve 4 gün önce beline ağrı kesici krem almaya yürüyerek gittiği hastanede ölümü bekliyor. onun da imtihanı ailesiydi. dıştan hiçbir şeyi yoktu içten içe ne hale gelmiş meğer. belki öğrenmeseydi hala taksi kullanacaktı eskişehir yollarında. hülasa bazen unutmak ölümün kıyısından bilmeden geçmekmiş. ama bilmek uçuruma bakıp başı dönerek düşmek bazen.

not: yazdıklarımdan kıllanmayın birol bey sizde kanser yok bütün tetkikleriniz temiz :)

not2: sakın ve sakın bir dr hemen ameliyat olman lazım kansersin derse dr a buyur kes diye uzatmayın vücudu

2968 Mesaj
4 Temmuz 2013; 9:17:17 

not: yazdıklarımdan kıllanmayın birol bey sizde kanser yok bütün tetkikleriniz temiz :)

vallahi ben gerçekten çok huzurluyum ve mutluyum aile içi sorunum yok bir 10 yaşında bir 13 aylık iki oğlum var stres yoksa bile eşim desen 10parmağında 10 marifet. çevremde ahirlik dostlarım var. işimde kendimi sevdirmişim saydırmışım. ne kadar zor olsada aileme bakabileceğim işim var. bu hstalıklarımda bile hiç rabbime şikayet etmedim şükürü bilirim ( ne kötü hasta olanları tanıyorum) onun için kendimde stres v.b. olduğunu düşünmüyorum. bir kere gittim 1 ay kullandım zaten ilaçlar uyuşuluktan başka bir şey yapmadı. bende acaba bende stres falan varmı diye gitmiştim.

birde bahçeli evde oturuyorum şehir içinde değilim doğla güzellikleri olan kaplıcala bölgesi olan havası suyu güzel. geniş ve güzel çimli bahçesi olan bir evde oturuyorum. bazen çoluk çocuk yayılıyoruz çimlere

bu arada bende stres olmadığını düşünüyorum ama yazdıklarınızdan sonra stres olacak gibi
öyle hemen doktora al kes demem zaten doktorlara kalsa şu anda bel ve boyun fıtığı ameliyeti yapalım diyorlar .

ilgine teşekkürler.
rabbim şifa isteyene şifa, derman arayan dertlilere derman versin . İNŞALLAH.

2107 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:02:09 

quote:

damarlarımda sorun yok detaylı utrason çekildi. zaten ilk önce damarlardan şüphelendiler ama temiz çıktı.
ilginize teşekkürler.

Subdural kanama var mi diye baktılar mi ? Bende ki belirtilere çok benziyor. Banada migren ve vertigo dediler bildiğin beyin kanamasi gecirmisim ayakta.

Hyundai Elantra Mode Ov 2011
Aquacraft Nitro Vee
HPI RS4-3 Evo

2107 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:10:02 

Hyundai Elantra Mode Ov 2011
Aquacraft Nitro Vee
HPI RS4-3 Evo

2968 Mesaj
15 Temmuz 2013; 11:44:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

http://mobile.donanimha...opic.asp?m=51014265&p=2
Son mesajımı bir okuyun.

ilgine teşekkürler.
beyinden ilaçlı mr çekildi bu mr'ı bir çok doktor gördü ,beyin ile alakalı bir şey göremedi kimse.

929 Mesaj
8 Ağustos 2013; 10:19:49 

biraz sacma gelıcek ama sigara kullanıyor musunuz ?

edit ; okudum ama pek anlayamadım kafam basmaz ama beyinle ilgili gibi. diyecek bıseyım yok baska gecmıs olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaboy -- 8 Ağustos 2013; 10:21:19 >

2968 Mesaj
8 Ağustos 2013; 13:05:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

biraz sacma gelıcek ama sigara kullanıyor musunuz ?

edit ; okudum ama pek anlayamadım kafam basmaz ama beyinle ilgili gibi. diyecek bıseyım yok baska gecmıs olsun.

sigara kullandım 15 senedir kullanmıyorum.

6 Mesaj
27 Ağustos 2013; 20:49:01 

öncelikle çok çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.bunu görünce sırf bunun için üye oldum. bunu bende yaşamış dım . omur ilik yamukluğu . sorun özellikle başını dahil vicudunun hiç biyerini oynatamıyosun.baş ağrısı miğde bulanması vs. doktor sana 150 tane hareket vericek onları yaparsan geçiyor bende böyle oldu . bunun diğer tedavileri ABD VE İNGİLTEREDE oluyormuş fizik tedavi ve amiliyat . herşey omur ilik soğanından kaynaklanıyor. benim biliğim bukadar. acil şifalar dilerim çok geçmiş olsun...

2929 Mesaj
12 Kasım 2013; 14:25:49 

Abi Allah şifa versin. nasılsın şimdi? daha iyisindir inşallah. konuyu yeni gördüm.

Hepinize saygilar. Subhanallahi ve bihamdihi, inna lillahi ve inna ileyhi raciun .

2968 Mesaj
12 Kasım 2013; 16:24:04 

quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

Abi Allah şifa versin. nasılsın şimdi? daha iyisindir inşallah. konuyu yeni gördüm.

allah razı olsun.
halen bir tehşis konulamadı, artık böyle idare ediyorum,ağrı kesiciler ile günü kurtarıyoruz.

2968 Mesaj
20 Şubat 2014; 10:31:04 

son durum boyundaki kireçlenmeden olabileceğini öğrendim, kireçlenmenin tedavisine yoğunlaşacağım,sonrası bakalım ne olacak.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » baş ağrısı ve yüzde uyuşma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.684