İphone 4 aldım.İnternete Giremiyorum[YARDIM]
20 Cevap13836 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1634 Mesaj
8 Şubat 2012; 22:36:20 

Arkadaşlar iphone 4 aldım sabah. 1600tl'ye 8 gb.Ama arkadaşlar internete girmeyi başaramadım.Telefonda tl var ama halen daha giremiyorum.internete ve appstore'ye.Ne yapmama lazım arkadaşlar?
(Hat: vodofone)

A8 Kadar zevk verseydin gülüm,vites yerine elini tutardım..

145 Mesaj
8 Şubat 2012; 22:42:29 

Öncelikle hayırlı olsun kardesim yeni telefonun . 3G nin acik olduğunu kontrol etmelisin vodafone yazan kısımda E yada 3G yazması gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Seat Leon 1.4 TSI 125 HB Sport
Canon EOS 600D 18 - 55
Samsung Note II
İphone 3GS

67 Mesaj
8 Şubat 2012; 23:02:09 

1) wifi için ..........Ayarlar > wi-fi (etkinleştir- eğer wifi varsa.. wifi ile daha hızlı girersin, gerçekten çok hızlı giriyor)

2) 3g için ...........Ayarlar > Genel > Ağ > 3gyi etkinleştir - Hücresel veri etkinleştir - Uluslararası Dolaşım etkinleştir ....... (2g |edge| açık olsun diyorsan tam tersini yap)

İkisinide yaparsan internete rahat şekilde girmen lazım. Ben ayar fln yapmadan direk girdim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1634 Mesaj
8 Şubat 2012; 23:22:27 

quote:

Orijinalden alıntı: muratsonnn

1) wifi için ..........Ayarlar > wi-fi (etkinleştir- eğer wifi varsa.. wifi ile daha hızlı girersin, gerçekten çok hızlı giriyor)

2) 3g için ...........Ayarlar > Genel > Ağ > 3gyi etkinleştir - Hücresel veri etkinleştir - Uluslararası Dolaşım etkinleştir ....... (2g |edge| açık olsun diyorsan tam tersini yap)

İkisinide yaparsan internete rahat şekilde girmen lazım. Ben ayar fln yapmadan direk girdim.

Kardeş sağol.Bulunduğum yerde wifi olmadığı için 3g'yi denedim.3g yazıyor üstte ama safari'den mesela google'yi açıyorum ama açılmıyor.1 kaç dk geçtikten sonra ''sayfa açılamıyor''diyor.

2189 Mesaj
8 Şubat 2012; 23:26:19 

Vodafone için gerekli internet ayarları yapılmamış olabilir Pek ihtimal vermesemde bir kontrol edin.

49 Mesaj
8 Şubat 2012; 23:36:41 

Dostum oncelikle hayirli olsun. Su ayarlari bir dene

Ayarlar > genel > ağ > hucresel verive 3g yi etkinlestir sonra hucresel veri agina gir ve sunlari yap ; apn: iphone. Kullanici adi : vodafone. Sifre: vodafone. Olmazsa apn kismina internet yaz. Kolay gelsin😄

5481 Mesaj
8 Şubat 2012; 23:50:26 

Vodafone musteri hizmetlerini arayip hattini iPhone da kullacagini soylemelisin. Bazı işle,ler yapıyorlar açıp kapatıyorsun sonra özgürsün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

DONANIM
#DirenApple

873 Mesaj
9 Şubat 2012; 0:48:52 

cevapların hepsi boş network ayarlarına gir cellular data roaminge tıkla apn yazan yere internet yaz gerisini sil password username kısmını işlem tamamdır

Samsung Galaxy Note II with Gear
My Apple Family Tree MacBook Pro Retina 15" -MacBook Air 13.3'' - iPad Mini 32GB Black - iPad Mini 16GB White - iPad 1 16GB - iPhone 5 16GB White - iPhone 4 32GB White - iPhone 4 16GB Black - iPhone 3GS 32GB White - iPhone 3G 8GB Black - iPod Nano 3G 4GB Silver - Apple Magic Mouse - Apple SuperDrive - Apple TV 3rd - Apple Remote Control
Others:
PS3 320GB & PS4 500GB PSN: cizmeci2106
Chinese Interpreter 汉语 翻译 Polo 6R White 2013 TDI with VagCOM

79 Mesaj
9 Şubat 2012; 1:31:25 

quote:

Orijinalden alıntı: erdem03

cevapların hepsi boş network ayarlarına gir cellular data roaminge tıkla apn yazan yere internet yaz gerisini sil password username kısmını işlem tamamdır

1634 Mesaj
9 Şubat 2012; 12:24:25 

quote:

Orijinalden alıntı: kraftwerk9

Dostum oncelikle hayirli olsun. Su ayarlari bir dene

Ayarlar > genel > ağ > hucresel verive 3g yi etkinlestir sonra hucresel veri agina gir ve sunlari yap ; apn: iphone. Kullanici adi : vodafone. Sifre: vodafone. Olmazsa apn kismina internet yaz. Kolay gelsin😄

Kardeşim allah razı olsun.Girebiliyorum internete Çok sağol.APN YERİNE ''İNTERNET'' YAZDIM düzeldi.Çok sağol.
İlgilenen bütün arkadaşlarada teşekkür ederim.

1634 Mesaj
9 Şubat 2012; 12:34:22 

Bu arada arkadaşlar apple ıd alcamda üye olurken şifre kabul etmiyor.Sayı koyuyorum ama yinede etmiyor kabul.

388 Mesaj
9 Şubat 2012; 12:57:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Bu arada arkadaşlar apple ıd alcamda üye olurken şifre kabul etmiyor.Sayı koyuyorum ama yinede etmiyor kabul.

En az bir büyük harf olacak şifrede siz garanti olsun diye kücük harfte koyun mesela Abcd12345 gibi büyük kücük harf ve rakam hersey içeren bı ibare olacak yani hocam şifreniz

Samsung Galaxy S3 | 4.3 | Rooted
iPad Air 16GB Silver | iOS 7.0.4 | Jailbroken with evasi0n v1.0.4
Game Center: m_1907 || PSN: mk_1907
Sony PS4 500 GB 1.71 OFW

1634 Mesaj
9 Şubat 2012; 15:07:11 

quote:

Orijinalden alıntı: m_1907

En az bir büyük harf olacak şifrede siz garanti olsun diye kücük harfte koyun mesela Abcd12345 gibi büyük kücük harf ve rakam hersey içeren bı ibare olacak yani hocam şifreniz

Sağol yaptım. ama birde kredi kartı falan istiyor ben kullanmıyorum napcam?

873 Mesaj
9 Şubat 2012; 16:06:56 

Once free bir uygulama indirmeye caliscan i sirada olusturucan

My Apple Family Tree MacBook Pro Retina 15" -MacBook Air 13.3'' - iPad Mini 32GB Black - iPad Mini 16GB White - iPad 1 16GB - iPhone 5 16GB White - iPhone 4 32GB White - iPhone 4 16GB Black - iPhone 3GS 32GB White - iPhone 3G 8GB Black - iPod Nano 3G 4GB Silver - Apple Magic Mouse - Apple SuperDrive - Apple TV 3rd - Apple Remote Control
Others:

49 Mesaj
9 Şubat 2012; 16:46:51 

quote:

Kardeşim allah razı olsun.Girebiliyorum internete Çok sağol.APN YERİNE ''İNTERNET'' YAZDIM düzeldi.Çok sağol.
İlgilenen bütün arkadaşlarada teşekkür ederim.

Rica ederm ne demek.

873 Mesaj
9 Şubat 2012; 18:21:29 

quote:

Orijinalden alıntı: kraftwerk9

Rica ederm ne demek.

Iyide senin dedigin duzeltmiyorki ustune alinmissin

Others:

1634 Mesaj
9 Şubat 2012; 22:39:52 

quote:

Orijinalden alıntı: erdem03

Iyide senin dedigin duzeltmiyorki ustune alinmissin

Bütün yardım edenlere

177 Mesaj
20 Ekim 2013; 19:10:18 

hepsini denedim girmiyor telefon internete ne yapmalıyım hat vodafone iphone 4 16 gb

Referaslarım - Mesleğim - Aile yapım - Forum geçmişim - 12 yıllık telefon hattım güvenilirliğimin kanıtıdır.

494 Mesaj
20 Ekim 2013; 19:35:23 

Hort :D

II. Mehmed
Fâtih Sultân Mehmed Hân - Gazi

"Düşmandan yüz çevirmek korkaklıktır. Benim ikbalim yücedir. Talihsizlik ise düşmanın nasibidir."

1634 Mesaj
20 Ekim 2013; 21:06:29 

quote:

Orijinalden alıntı: embayo

hepsini denedim girmiyor telefon internete ne yapmalıyım hat vodafone iphone 4 16 gb

Hatin neyse iletisim hattini ara. Ya da bir telefoncuyw getir.

Ulan konuyu ben acmisim zamaninda. Vay anasini demek telefon 1,5 senesini dolduruyor.

177 Mesaj
20 Ekim 2013; 23:25:31 

quote:

Hatin neyse iletisim hattini ara. Ya da bir telefoncuyw getir.

Ulan konuyu ben acmisim zamaninda. Vay anasini demek telefon 1,5 senesini dolduruyor.

çözdüm biraz önce olayı. Sıfırlamayı ayarlar-genel ayarlar menüsünğn en altından yapacakmışız.

Referaslarım - Mesleğim - Aile yapım - Forum geçmişim - 12 yıllık telefon hattım güvenilirliğimin kanıtıdır.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » İphone 4 aldım.İnternete Giremiyorum[YARDIM]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250