Şimdi Ara

İphone 4 aldım.İnternete Giremiyorum[YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
26.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 4 aldım sabah. 1600tl'ye 8 gb.Ama arkadaşlar internete girmeyi başaramadım.Telefonda tl var ama halen daha giremiyorum.internete ve appstore'ye.Ne yapmama lazım arkadaşlar?
    (Hat: vodofone)

• Öncelikle hayırlı olsun kardesim yeni telefonun . 3G nin acik olduğunu kontrol etmelisin vodafone yazan kısımda E yada 3G yazması gerekli
  • 1) wifi için ..........Ayarlar > wi-fi (etkinleştir- eğer wifi varsa.. wifi ile daha hızlı girersin, gerçekten çok hızlı giriyor)

2) 3g için ...........Ayarlar > Genel > Ağ > 3gyi etkinleştir - Hücresel veri etkinleştir - Uluslararası Dolaşım etkinleştir ....... (2g |edge| açık olsun diyorsan tam tersini yap)

İkisinide yaparsan internete rahat şekilde girmen lazım. Ben ayar fln yapmadan direk girdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsonnn

1) wifi için ..........Ayarlar > wi-fi (etkinleştir- eğer wifi varsa.. wifi ile daha hızlı girersin, gerçekten çok hızlı giriyor)

2) 3g için ...........Ayarlar > Genel > Ağ > 3gyi etkinleştir - Hücresel veri etkinleştir - Uluslararası Dolaşım etkinleştir ....... (2g |edge| açık olsun diyorsan tam tersini yap)

İkisinide yaparsan internete rahat şekilde girmen lazım. Ben ayar fln yapmadan direk girdim.

Kardeş sağol.Bulunduğum yerde wifi olmadığı için 3g'yi denedim.3g yazıyor üstte ama safari'den mesela google'yi açıyorum ama açılmıyor.1 kaç dk geçtikten sonra ''sayfa açılamıyor''diyor.
  • Vodafone için gerekli internet ayarları yapılmamış olabilir Pek ihtimal vermesemde bir kontrol edin.
  • Dostum oncelikle hayirli olsun. Su ayarlari bir dene

Ayarlar > genel > ağ > hucresel verive 3g yi etkinlestir sonra hucresel veri agina gir ve sunlari yap ; apn: iphone. Kullanici adi : vodafone. Sifre: vodafone. Olmazsa apn kismina internet yaz. Kolay gelsin😄
  • Vodafone musteri hizmetlerini arayip hattini iPhone da kullacagini soylemelisin. Bazı işle,ler yapıyorlar açıp kapatıyorsun sonra özgürsün
  • cevapların hepsi boş network ayarlarına gir cellular data roaminge tıkla apn yazan yere internet yaz gerisini sil password username kısmını işlem tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem03

cevapların hepsi boş network ayarlarına gir cellular data roaminge tıkla apn yazan yere internet yaz gerisini sil password username kısmını işlem tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: kraftwerk9

Dostum oncelikle hayirli olsun. Su ayarlari bir dene

Ayarlar > genel > ağ > hucresel verive 3g yi etkinlestir sonra hucresel veri agina gir ve sunlari yap ; apn: iphone. Kullanici adi : vodafone. Sifre: vodafone. Olmazsa apn kismina internet yaz. Kolay gelsin😄

Kardeşim allah razı olsun.Girebiliyorum interneteÇok sağol.APN YERİNE ''İNTERNET'' YAZDIM düzeldi.Çok sağol.
    İlgilenen bütün arkadaşlarada teşekkür ederim.
  • Bu arada arkadaşlar apple ıd alcamda üye olurken şifre kabul etmiyor.Sayı koyuyorum ama yinede etmiyor kabul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Bu arada arkadaşlar apple ıd alcamda üye olurken şifre kabul etmiyor.Sayı koyuyorum ama yinede etmiyor kabul.

En az bir büyük harf olacak şifrede siz garanti olsun diye kücük harfte koyun mesela Abcd12345 gibi büyük kücük harf ve rakam hersey içeren bı ibare olacak yani hocam şifreniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_1907

quote:

Bu arada arkadaşlar apple ıd alcamda üye olurken şifre kabul etmiyor.Sayı koyuyorum ama yinede etmiyor kabul.

En az bir büyük harf olacak şifrede siz garanti olsun diye kücük harfte koyun mesela Abcd12345 gibi büyük kücük harf ve rakam hersey içeren bı ibare olacak yani hocam şifreniz

Sağol yaptım. ama birde kredi kartı falan istiyor ben kullanmıyorum napcam?

• Once free bir uygulama indirmeye caliscan i sirada olusturucan
  • quote:

quote:

Kardeşim allah razı olsun.Girebiliyorum interneteÇok sağol.APN YERİNE ''İNTERNET'' YAZDIM düzeldi.Çok sağol.

Rica ederm ne demek.

• quote:

quote:

quote:

Rica ederm ne demek.

Iyide senin dedigin duzeltmiyorki ustune alinmissin

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem03

quote:

quote:

quote:

Rica ederm ne demek.

Iyide senin dedigin duzeltmiyorki ustune alinmissin

Bütün yardım edenlere

• hepsini denedim girmiyor telefon internete ne yapmalıyım hat vodafone iphone 4 16 gb
  • Hort :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: embayo

hepsini denedim girmiyor telefon internete ne yapmalıyım hat vodafone iphone 4 16 gb

Hatin neyse iletisim hattini ara. Ya da bir telefoncuyw getir.

Ulan konuyu ben acmisim zamaninda. Vay anasini demek telefon 1,5 senesini dolduruyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.