Şimdi Ara

Skyrim'in Resmi Kaplama Paketi Ne kadar Etkiliyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      The Elder Scrolls V: Skyrim bildiğiniz üzere Steam üzerinden büyük bir yama ile güncellendi. Bu yama ile birlikte Portal 2'nin popüler karakteri ve Creation Kit eklendi. Fakat bizim burada değineceğimiz şey resmi olarak çıkan yüksek çözünürlüklü kaplama paketi olacak.

Bethesda'nın hazırladığı kaplama paketini henüz yüklemediyseniz ve oyuna ne kadar etki ettiğini merak ediyorsanız aşağıdaki karşılaştırma resimlerine bakabilirsiniz. Özellikle mod camiası tarafından hazırlanan kaplama paketlerine oranla çok zayıf kalan bu güncelleme bazı alanlarda kendini hissettirmiyor bile.

• Etkisiz bi yama olmuş fazla uğraşmamışlar heralde :S
  • skyrimnexus'da olanlar bunlardan daha kaliteli...
  • Yok benim gözler baya bozulmuş farkı anlayamıyorum bile
  • ben bir fark göremedim. az biraz netlik gelmiş gibi görünüyor sadece.
  • Armor kaplamalarında fark biraz daha belirgin oluyor. Fakat gene de nexus'daki modlar kadar kaliteli değil. ama daha performanslı olduğu kesin. ikisini kombine bir şekilde kullanmak için bazı .ini dosyalarında ufak değişiklik yapmak gerekiyor.
  • insanla dalga geciyorlar masalara ve otlara bıraz detay gelmiş o kadar
  • Kesinlikle modlar daha başarılı. Hele ışıklandırma modlarıyla beraber kullanıldığında muazzam oluyor. Dünkü yamanın tek güzelliği Steam Workshop olayı oldu.
  • ufak tefek makyaj yapmışlar ama modlar kadar belirgin bir şeyler yok
  • aradaki en güzel fark modlar çok kasıyor bu hiç kasmıyor. görsel olarakta çok etkisiz değil bence. zırhlarda baya fark ediyor mesela.
  • İkiside aynı yahu ?? :S
  • Bence bir kaç ekran görüntüsü üzerinden yorum yapmayın derim. Ben bizzat nexus'daki Skyrim HD 2K modu ile kıyasladım. Aralarında büyük farklar yok. Ama müthiş bir fps farkı var. Skyrim Hd 2K'yı yükleyince en az 5-10 fps kaybınız var. Official Texture paketinde ise hiçbir kayıp yok. Üstelik zırh ve kıyafetlerdeki kaplama farkları çok daha belirgin. Bence Bethesda çok iyi iş çıkartmış. Hakkını yememek lazım...
  • Arkadaşlar denemeden konuşmayın lütfen. Ben bizzat denedim resimlerde pek fark yok gibi ama oyananışta gerçekten fark yaratmış çoğu kısımda. :)
  • İki tane dandik resimlemi anlaşılcak nekadar fark ettiği?Ben bugün yükledim ve inanılmaz bir fark var özellikle silahların kaplamaları çok etkilemiş.En gözüme batan onlardı bunun dışında yerdeki karlar duvarlar vesaire yüzde 100 daha iyi olmuş.
  • keske oyunu silmeseydim. güzele benziyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.