Şimdi Ara

Windows Görev Çubuğu Aktifliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarda tam ekran film izlerken, görev çubuğu kendi kendine aktifleşerek üste çıkıyor, bi süre sonra tekrar kayboluyor, sonra yine geliyor. Bu böyle gidip gelmeden önce mouse imlecinde bekleme işareti çıkıyor. İnternet sitelerinde falan dolaşırken de sürekli altta aktif şekilde duruyor.
    Devamlı arkaplanda durması için ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrex42

Bilgisayarda tam ekran film izlerken, görev çubuğu kendi kendine aktifleşerek üste çıkıyor, bi süre sonra tekrar kayboluyor, sonra yine geliyor. Bu böyle gidip gelmeden önce mouse imlecinde bekleme işareti çıkıyor. İnternet sitelerinde falan dolaşırken de sürekli altta aktif şekilde duruyor.

Benim de internet sitesinde dolaşırken üstte normali de o değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Supertramp!

quote:

Bilgisayarda tam ekran film izlerken, görev çubuğu kendi kendine aktifleşerek üste çıkıyor, bi süre sonra tekrar kayboluyor, sonra yine geliyor. Bu böyle gidip gelmeden önce mouse imlecinde bekleme işareti çıkıyor. İnternet sitelerinde falan dolaşırken de sürekli altta aktif şekilde duruyor.

Ama mesela sayfanın altındaki 1-2 cm lik kısım görev çubuğunun arkasında kalıyor. Tam ekran yaptığım herşeyde böyle oluyor
  • quote:

quote:

quote:

Ama mesela sayfanın altındaki 1-2 cm lik kısım görev çubuğunun arkasında kalıyor. Tam ekran yaptığım herşeyde böyle oluyor

http://nonpasaran-windows7.blogspot.com/2010/12/gorev-cubugunun-her-zaman-ustte-olmasn.html

Şurada bir anlatım var bi incele istersen.

• quote:

http://nonpasaran-windows7.blogspot.com/2010/12/gorev-cubugunun-her-zaman-ustte-olmasn.html

Şurada bir anlatım var bi incele istersen.

Samsung Kies diye bi program vardı bilgisayarımda, onu kaldırdım düzeldi

Demekki o arkaplanda bi haltlar karıştırıyomuş

• bu arada yardımların için teşekkürler
  • ne demek.Düzelmesine sevindim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.