Şimdi Ara

LG, 5 inçlik akıllı telefonu Optimus Vu'ya ait bir video yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG, 5 inçlik akıllı telefonu Optimus Vu'ya ait bir video yayınladı

Barselona'da düzenlenecek MWC 2012 fuarına sayılı günler kala firmalar da yeni ürünlerinin üzerindeki örtüleri yavaş yavaş kaldırıyor.

Güney Koreli elektronik devi LG, amiral gemisi sayılabilecek yeni modeli Optimus Vu ile ilgili bir videoyu internette paylaştı. Videoda kesin bilgilere yer verilmiyor ancak ekran boyutunun 5 inç ve görüntü oranının 4:3 olacağı anlaşılıyor. Vu modeli firmanın ilk 5 inçlik modeli olacak. Bu boyut onu Samsung Galaxy Note ile aynı segmente taşıyor. 

Modelin üzerindeki kapasitif menü tuşları Android işletim sistemine sahip olacağını gösteriyor. LG, modelin kullanıcının elinde diğer modellere göre çok daha rahat tutulabileceğini belirtiyor. 

Datacider sitesinin iddiasına göre ise modelde 1.5GHz hızında çalışan Qualcomm APQ8060 yongada sistemi, 1GB RAM, 8GB ROM, NFC, 8MP kamera ve Android 2.3 işletim sistemi bulunuyor.

Model ile ilgili tüm bilinenler bu kadar. Ne zaman ve hangi ülkelerde piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi yok. 

• rekabet iyidir. bekleyelim görelim
  • 4:3 cep telefonu için bence çok uygun bir oran değil. Dahası, uygulamalarda çözünürlük uyumsuzluğu nedeniyle sıkıntılar yaşanacaktır. HD çözünürlüklerde trend 800*1280 yönünde, bunda boy 1280 olacaksa en 960 olacak.
    Ama her malın da bir alıcısı vardır tabi.
  • 5 inç telefon mu olur
  • ben birkaç yıl bekleyecem 42 inç'lik çıksın onu alırım. ara model almaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumaru_444

ben birkaç yıl bekleyecem 42 inçlik çıksın onu alırım. ara model almaya gerek yok.

kopardın beni birader :D
  • İsmi "Optimus Pisagor" olsa daha mı iyiydi acaba?
  • 4:3 inçten sonrası takoz gibi cebe sığmıyor..
  • çok abarttılar. ekran yerine pile odaklansalar daha makbule geçer. Bl 5c boyutundaki bir bataryaya 3000mah ı soksunlar artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumaru_444

ben birkaç yıl bekleyecem 42 inç'lik çıksın onu alırım. ara model almaya gerek yok.

hacı aklıma manyak bir fikir getirttin. Kurtlu elmaya fırsat vermeden hemen gidip patentini alayım :D
  • işin cıvığını çıkarttılar. mini tablet de bari şuna. cep telefonu değil ki bu
  • kimine göre cazip değil ama bana göre harika cep telefonu diye almıyorum zaten inteernette dolaşıp mizik dinleyip dışarıda adres bulmak güzel birşey gördüğümdede fotoraf çekmek he telefon görüşmeside nadir kullanan birisiyim hee bana göre büyük ekran harika yanımda daima çantam var yani cebimde bir şey taşımasını sevmem
  • LG önemli atılımar gerçekleştiriyo mobil dünyasında tebrik etmek lazım.:)
  • hiç çıkmjsın.d.d.d.d.d
  • Galaxy Note taklidi bir ürünümüz olsun demişlerdir.. Ama satacağını sanmam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

işin cıvığını çıkarttılar. mini tablet de bari şuna. cep telefonu değil ki bu

Sanane kardeş? adam çıkartıyor sana zorlamı aldırıyorlar?telefon diyor adam telefonsa telefondur.5 inç cep telefonuna talep varki çıkartıyor adam.bu telefonu epıl çıkarsa millet ayağa kalkar alkışlar burda millet eleştirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South Korea -- 8 Şubat 2012; 18:23:34 >
  • Ancak samsungu taklit edebilmekten ötesine gidemiyor bu LG.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Ancak samsungu taklit edebilmekten ötesine gidemiyor bu LG.

İlk 5" lik telefonu Dell çıkarmıştı Streak..O zaman samsung da Dell i taklit ediyor..Ekran boyutu ile taklit oluyorsa eğer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@Ancak samsungu taklit edebilmekten ötesine gidemiyor bu LG.
    İlk 5 lik telefonu Dell çıkarmıştı Streak..O zaman samsung da Dell i taklit ediyor..Ekran boyutu ile taklit oluyorsa eğer..

Sadece bu telefon ile ilgili söylemedim ekranını taklit etmiş diye birşey de yazmadım dikkatli okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier
    quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@Ancak samsungu taklit edebilmekten ötesine gidemiyor bu LG.
    İlk 5 lik telefonu Dell çıkarmıştı Streak..O zaman samsung da Dell i taklit ediyor..Ekran boyutu ile taklit oluyorsa eğer..
    Sadece bu telefon ile ilgili söylemedim ekranını taklit etmiş diye birşey de yazmadım dikkatli okuyun.

Ne için yazdınız lütfen söyleyin de aydınlanalım haberin başlığı ekran boyutu ile ilgili olduğu için doğal olarak ana konu o..LG nin samsung taklidi ürünlerini gösterirseniz sevinirim..çünkü bende taklit samsung ürün bol da ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 8 Şubat 2012; 19:43:36 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.