Şimdi Ara

Corsair Force GT 60GB Sata3 SSD video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
17.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda Corsair'in 60 GB kapasiteli, sata 3 arayüzüne sahip Force GT katı halli sürücüsünü inceliyoruz.

• Güzel inceleme
  • gece gündüz çalışılıyor bakıyorumda hemen izliyorum :)

edit:inceleme güzel keşke w7 açılış hızı karşılaştırmasıda olsaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom.X -- 7 Şubat 2012; 23:35:28 >
  • 4:12 de video takılıyor
  • videonun son 10-15 sn sorun var
  • hd'de sorun yok ordan devam edin.
  • sabit disklerin fiyatının uçtuğu bu günlerde pc toplayıp 250gb diske 160 lira vermektense 290liraya 60gb bu ssd ile sistem kurmak "ki canavar gibi olacak" çok daha mantıklı.aradaki 190gb farkı da bi kutu dvd ile kaparsınız..

120gb olanı 480tl.. 100lira daha ucuza geliyor.Almayı düşünenler değerlendirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutarslan.com -- 8 Şubat 2012; 10:58:45 >
  • 120GB olanı newegg de 100TL daha ucuz , birde ömürleri konusunda daha fazla bilgi verilebilirdi,
  • Ender Bey'in "diskin adeta uçtuğunu söyleyebiliriz" tabiri gerçekten yerinde.

Kapasitesi daha yüksek bir model almayı düşünüyorum ama gözüm kesmiyor. O kadar dosya o kadar ayar. :(
  • iyiymiş
  • Bende force 3 var 60 gb hemen hemen hiç birşeye yetmiyor arkadaşlar eskiden işetim sitemleri ufaktı oyunlar ufaktı 60 gb hdd kraldı, şimdi win 7 21 gb ye ekran acıyor 15er gbden iki oyun atınca ve iki üc uygulama yükleyince geriye 5 gb yer kalıyor. performasta nerdeyse hic düsme yok ama yer sorun. Fiyatı az biraz düş sün 120 gb sini alacam sinir stress oldum bu 60gb den...
  • çok kısa olmuş inceleme.
  • Merhabalar,
    Hem bürodaki hem evdeki bilgisayardan video incelemeleri izlerken videolar bir noktada donuyor, ama tarayıcı videoyu yüklemeye devam ediyor. Sayfanızda ya da video oynatıcınızda bir sorun varsa, çözmenize yardımcı olmak adına bilgilendirmek istedim.

İyi çalışmalar.

(İmla / 22.02.12)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Gakko_ -- 22 Şubat 2012; 11:36:21 >
  • İnceleme iyi güzelde doğrusu karşılaştırmalı testlerde Vertex 3 ve team s3 gibi muadili ürünlerle kıyaslanmasını beklerdik...
  • 60GB Force 3 Serisi Sata 3.0 SSD (550MB Okuma / 490MB Yazma) ssd disk kullanıyorum. Yeni pc alacaklar yada sistemi upgrade edecekler varsa önceliğiniz ssd almanızdır. İşletim sisteminizi ssd üzerine kurun. Yedeklerinizide hdd ile yaparsanız tadından yenmez.

10-15 saniyede pc açılıyor.
    4 saniyede pc kapanıyor.

Ha dirseniz ben full oyun yüklerim bu ssd bana yetmez gider 480 gb ssd alırım 2500-3000 TL öderim o görüşünüzdede saygı duyarim. Herkesin kendisine göre bir hayat felsefesi var dimi canım. (saldıray abi seviyorum seni)
  • inceleme için tşkler..
  • notebooktaki hdd sesi artık beni de deli etmeye başladı bu yüzden yazın ssd almayı düşünüyorum fakat bilmediğim bir konu var

i5 nesil asus notebook um var, bu pcde sata3 ssd kullanabilir miyim bunun hakkında bilgisi olanlar paylaşsın lütfen
  • 4 diskle test yapıp inceleme mi olur? vertex3, agility3, Team xtreem s2,s3 gibi ülkemizde çok sayıda satılan disklerin de dahil edildiği, Sadece sentetik değil, windows açılışı, uygulama ve oyunların yükleme sürelerinin, yani gerçek kullanım testlerinin de yapıldığı adam akıllı bir ssd incelemesi bekliyoruz...
  • arkadaslar corsair 60 gb ssd bendede var gayet iyi windows 7 puanı 7.9 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perikentli -- 8 Şubat 2012; 12:57:39 >

• beyler deepfreze kuruluyor dımı bunlara

şimdi ben bu 60gb alsam içine sadece windows kursam ve 1-2 kullandıgım fotoshop felan atsam yeterde artar

degıl mı ? oyunları ve dıger programları D surucusune kursam sorun olmaz degıl mı ?

tesekkurler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.